A Mortal Kombat világán játszódó fórumos szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hasznos linkek
Discord Server
Dumaláda
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:03 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák

Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Emptyby Johnny Cage Szomb. Feb. 11, 2023 10:55 am


Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Emptyby Johnny Cage Kedd Jan. 10, 2023 10:01 pm


Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Emptyby Johnny Cage Vas. Jan. 08, 2023 7:27 pm


Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Emptyby Vendég Szer. Dec. 28, 2022 6:18 pm


Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Emptyby Vendég Szer. Nov. 16, 2022 2:00 pm


Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Emptyby Elder Gods Szomb. Nov. 12, 2022 8:15 pm


Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Emptyby Johnny Cage Szomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm


Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Emptyby Johnny Cage Csüt. Okt. 13, 2022 10:18 pm


Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Emptyby Björn Frostson Vas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Emptyby Yoru Ookami Hétf. Jún. 27, 2022 12:12 am

Harcosaink
Living History
Loretal Kombat

Megosztás
 

 Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn

Go down 
SzerzőÜzenet
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Empty
TémanyitásTárgy: Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn   Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn EmptySzomb. Szept. 25, 2021 9:08 am


Kölyökkutya mentőakció
Dina & Björn

Bárki bármit mond, mindig érdekes úgy szétzilálni egy szervezetet, hogy benne ügyködsz. Egészen addig a pontig amíg civilek nem keverednek bele, mint a mostani esetben. Szerencsére elég jól beszélem az oroszt és tudok akcentust társítani az amerikai angolomhoz, mégis, forr a vérem, mikor egy alig huszonéves lányt rángatnak bele ebbe. Lángvörös haja enyhén csapzott, felemás szemei félelmet nem ismerők, szeplős arcán ronda heg húzódik, mandula szeme alatt csúnya véraláfutás. Ökölbe szorítom kesztyűs kezem az asztal alatt.
-Méghis... mi köhze éhez? - tekintek rá a lányt bántalmazó férfire, aki kérdőn tekint rám, miközben vöröske japán rágalmakat szór rá.
-Oh ő! Ő a bocnok és kínzómester lánya. A boncnoknak hamarosan golyó kerül a fejébe, így szükségünk van a lányára, aki átveszi a helyét... vagy kifizetsz erte x összeget és futatthatod. Elég csinos, bár itt-ott hiányos. - magyarázza, dühöm pedig póker arcom mögé rejtem. Már megint orosz rulettezünk, ahol minden hely töltve van.
-Na de, hagyjuk gondolkodni! Én összeszedem a fiúkat, hogy figyeljenek. - biccentek és intek számára, kettesben maradva a japán lánnyal, ki a széken ülve, leszegi fejét. Vére szaga mellé keserű könny jellegzetessége is párosul.
-Watashinochichi... Naze? ! - szorítja össze fogait, hiába dühöngne, már elfáradt. Valami függősége van, elvonási tünetei rég vannak. Talán nem is a verések, hanem az elvonás ami jobban kikészíti. Ellökve magam az asztaltól elé sétálok. Lakk cipőm halk koppanásokkal jelzi közeledtem. Ő morog ahogy legugolok elé. Ha nem lenne kikötve a lába, nagy valószínűséggel megpróbálná megrúgni családi kincseim.
-Van valakid ezen az idegen helyen? - suttogom rekedtes hangon alig érthetően. Kalapom karimája alól nézek körbe, hogy felmérjem mit láthat a kamera... vagy kamerák. Ekkor arcomba véres nyál csattan. Fehér sálammal letörlöm a váladékot, elmaszatolva azt arcomon. Mint csabdába esett ragadozó, néz rám.
-Bárki a KE-től? - csak ajkaimról olvashatja le a kérdést. Megtört elméje és teste pedig meghajlik előttem.
-...Keleti szél...

Több napom áldoztam arra, hogy megtaláljam azt az illetőt, míg Sonya és Johnny unokahúgára nem találtam. Nem tudom mennyire lessz jó vagy épp rossz ötlet, de ha benne bízik, vele verem szét a helyet. Esti sétára indulva keresem meg elrejtett szolgálati dolgaim, köztük a mobilom, pötyögök egy üzenetet neki, majd vissza is rejtem.
A megbeszélt idöpontban és helyen várakozom. Hallgatom a világ zajait és várom a Keleti szelet, akiről a vöröske beszélt.


Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 01_erp11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 05_zj_11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 08_fek11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 09_az_11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 18_csa11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 26_ala10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 34_mer10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn   Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn EmptyVas. Okt. 31, 2021 5:49 pm



Hullajelöltek, északi bácsi

& Dina ©️️️️️



Valami nyomorult féreg elrabolta azt, aki fontos számomra. Csak a hulla jelöltek tehetnek ilyenek, fütyörészve pakoltam össze a cuccaimat, mintha belül nem enne a méreg. Önző vagyok, agyturkász id megmondja, kapcsolataim önzőségen is alapul. Túl sok érzelem kavarog bennem ahhoz, hogy tiszta fejjel álljak neki az egésznek, de van orvos, ki ellásson, miután szétvertem azt a helyet. Vagy felrobbantottam, vagy esetleg almás pitékkel tömtem tele mindenkinek a gyomrát, vagy megdobom egy szivárvánnxal, esetleg egy nagy adag csillámmal, had jöjjenek rá ezek a barmok, hogy  a kedvenc gyerekmesém. Táplálkozni az érzelmeimből, új ok miatt bepiszkolni a kezemet, melynek haszna nincs, pusztán csak az érzelmek. Barátság ereje és egyéb gyomorforgató baromságok, mely miatt most mégis beleállítottam egy kést az íróasztalomba, mely miatt összeszorult gyomorral próbálom lenyugtatni magam, hogy ne rohanjak egyből, egy a kurva anyátokba felkiáltással, hanem válaszoljak, meg tervezzek előle. Ideges vagyok valaki miatt. Aggódok valaki miatt. Nem egy olyan dolog, mit megszoktam, ez valami súlyos hátrány. De szívesen hordom eme hátrányt. És biztos, hogy Koinut is leütöm ezért. Kellett neki bajba keveredni, a francba is!

Rágózok, rózsaszín buborékot fújva sétálok a megbeszélt találkozó helyre. Inkább ezt rágjam szét, mint a számat. Legalább álcához is megy. Egyszerűségben rejlik most az erőm, kinézetre olyan vagyok, mint egy átlagos lány, ki még annyira se lázad, hogy befesse a haját zöldre. Dühös vagyok. Ó, annyira, hogy még robbantani is tudnék, hogy megtanulják ezek, kit tilos felbosszantani.
-  Csak szólok, de itt fejek fognak röpködni - bárki, aki van olyan merész, hogy a szemembe néz, rájöhet, szó szerint gondolom ezt.

Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn   Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn EmptyKedd Nov. 09, 2021 2:48 pm


Kölyökkutya mentőakció
Dina & Björn
Miközben várakozom egy érmét dobálok kezembe, olykor megforgatva ujjaim közt. Biztos jó ötlet volt a részemről? Biztos eígy kell lennie? Kifújva a levegőt behunyom szemeim. Már mindegy. Léptem és tenni kell valamit az ügy előre haladásában. Léptek, ütemesek és rágó gumi durranása. Talán epres, bár régóta csocsálja, talán az ízét is elvesztette már. Mikor beszélni kezd kitárom karjaim ölelésre egy szende mosoly kíséretében.
-Drágha láhnyom! - remélem veszi a lapot, a biztonság kedvéért pedig kalapom karimája alatt körbe tekintek némi aggodalommal. Paranoid lettem az utóbbi időben. Amennyiben nem hajlandó átölelni, magam teszem és suttogni kezdek.
-Amint bejutunk a szobában felszerellek, addig játszd a szerepet. - dünnyögöm fülébe, majd elengedem és intek neki, hogy kövessen.
-Mígh séthájunk, meshélj! Jó uthad vóht? - próbálok valamilyen szintű beszélgetést kezdeményezni, hogy elteljen az idő és összeszedhessem a gondolataim.
Csak reménykedhetek, hogy kezemre játszik és az éj leple alatt megoszthatom vele a tervet és nem esünk kelepcébe, miközben vöröskét próbáljuk menteni. Közel húsz bandatag, tizenöt testőr és négy személyes testőr és nem utolsó sorban a fejes. Vajon mi várhat ránk abban a fura kívül eső kúriában?


Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 01_erp11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 05_zj_11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 08_fek11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 09_az_11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 18_csa11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 26_ala10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 34_mer10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn   Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn EmptyVas. Jan. 02, 2022 6:06 pm



Hullajelöltek, északi bácsi

& Dina ️️️️️



Yoru bajban van. Az egész testem egy feszült ín, mely ki akar törni, és valakinek nagyon durván szétverni a koponyáját, amíg csak lélegzik és utána is. Nem véletlen, hogy rágózok, valamivel le kell kötnöm a figyelmemet, mert nem mehetek be egyből, még találkozok valakivel, ki segít. Szövetkezek, hogy mentsem a bajba jutott barátomat. Mi a fasz folyik itt bazdmeg!
Kelletlenül nézek, ahogy közelít felém, jól van, veszem a lapot, dacos fiatal felnőttként nézek rá, aki éppcsak kijött a tinédzser korból és még mindenki az ő ellensége, hagyom, had öleljen meg, de én nem fogom. A minimumot teljesítem csak, hogy  a maximumon tudjak lépeket szétrúgni.
Ez bazd meg hülye. Ha beválik, akkor komolyan el kell gondolkoznom azon, miféle őrültek akarnak keresztbe tenni nekem, akik az ilyen kamukat is beveszik. Üvölteni tudnék, hogy menjünk már, én kész vagyok így is, mit nekem néhány tucat hullajelölt, nem hívtam a buliba szervkereskedőket is.
- Jó – vágom oda, ránézve. Kéz zsebre tesz és csak úgy battyog tovább, próbálva nem gondolni arra, hogy akár most is kínozhatják őt. Nem kellett volna belekeverniük, itt rontották el. A helyükben félnék.
Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn   Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn EmptyHétf. Jún. 27, 2022 12:55 am


Kölyökkutya mentőakció
Dina & Björn

Néha... francokat, túl gyakran érzi azt, hogy túl messzire keveredik az emberek világától. Távol a modernitástól, a modern istenképektől. Valahol így helyes és mégis, néha úgy érzi nem tesz meg mindent az anyamedve nevében. Túl sok az ember, a gyenge préda és túl sokakat akarnak felhúzni olyan magasságokba, hogy életet biztosítsanak. Természet ellen menő, mégis, nem tesz senki semmit, csupán helyesel. A nyakában függő medve alakot tenyerébe zárja ruháján keresztül s csak vár.
Feszült tartása és agresszív kisugárzása fiatalkori énjére emlékezteti. A tettvágyra, hogy jobb és erősebblegyen a medve nevében. Talán majd ő is megtanulja, nem minden a betörés és kiiktatás. Vagy neki nem kell ilyenekre gondolni. Hiszen egy ember, nem egy több mázsát nyomó medve.
-Helyes... - bólint a rövid válaszra, majd ő maga is zsebre helyezi a kezeit. Egy apró cérnaszállal játszik, morzsolja és húzza, talán saját megnyugtatására, miközben megakadályozhatatlannak tűnő tempóban közelít a kúriához. Elérve a kaput feltekint a megmunkált vasra, majd a kapu telefonra terelődik figyelme. Kissé görcsös mozdulattal üti be a kódot, majd a nyíló kapuba megállva előre engedi a lányt. Vagy nőt. Vagy a fene se tudja minek képzeli, mondja magát. Az ajtóhoz érve a kilincsre helyezné kezét, de az kinyílik néhány fazon pedig zavartan tekint a két tilosban járóra.
-Oh. Ti?
-Monh'tam, hogy, jöhn a d.. lányom. - mutat a hölgyre, majd szúrós jégkék szemekkel tekint az előtte állókra, akik összenéznek zavartan. Időt sem hagyva nekik lép be, megfogva a lány karját, hogy véletlen se szakíthassák el mellőle utat "engednek" az orosz maffiózónak. Egyből a szobája felé invitálja a lányt, majd a helységben becsukva az ajtót az ágy alá bekúszva szedi fel a parkettát, miközben magyaráz.
-A lány az alagsorban van, jobbra a hordók mögötti ajtón túl. - apró roppanás majd egy svédacél kés és egy 9mm-es kézifegyver csúszik ki az ágy alól egy tasakkal. Ha Dina felveszi a tasakot tárat és hangtompítót talál benne. Kibújva az ágy alól ő is felkészül a túsz kiszabadítására. Zakója belső zsebébe behelyez egy üvegcsét valami nagyon furcsa, narancssárga masszával, valamint a kést derekához rejti.
-Kihozzuk és távozunk. - néz a "társára", amolyan beleegyezésre várva, hogy felesleges vérontásba nem kezdenek. Sokkal inkább önvédelem és menekülés legyen, mint élvezetből való öldöklés, amit neki is meg kell állnia.



Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 01_erp11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 05_zj_11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 08_fek11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 09_az_11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 18_csa11Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 26_ala10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 34_mer10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn   Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn EmptyHétf. Jún. 27, 2022 7:46 pm



Északi bácsi

& Dina ©️️️️️



Kiszúrni a szívet egy kanállal, feldugni a seggbe azt a nyomorult pisztolyt és addig lőni, amíg mozog, kitörni a térdeket és széttaposni a fejét mint egy tál kibaszott pudingét, kikötözni és patkányketrecet helyezni a hasára, mit másik oldalról hevítünk, had rágják át magukat a nyomorulton, apránként, élve megnyúzni, lapokkal felvágni, szemeteskukába zúzni, kikötni és hagyni, had haljon meg, ledobni egy szikláról, tollal kiherélni, üvegrudat feldugni a nemiszervbe aztán széttörni, sósavat itatni velük amíg csak élnek, meztelenre vetkőztetni és lassan, élve megfőzni, bármit, bármit, csak hogy megtanulják ezek a szerencsétlen agyalágyultak, hogy soha a kibaszott büdös életben ne bosszantsák fel a Keleti Szelet és ne is gondoljanak a tulajdonára, mert úgy fogja kirúgni a belüket a helyére, mint ahogy a túltöltött pulyka durran szét karácsonykor, mert Yorut senkinek sincs joga korlátozni a szabadságában, mert aki megteszi, abba feldugom a bakancsomat és elindítom hogy robbanjon szét, mint egy kibaszott tűzijáték újévkor, faszom. Igen, aggódom érte, és talán hibát követek el, hogy csak ketten megyünk, de ott tartok már, hogy teljes mértékben leszarom. Megjött Stew, itt az ideje pörköltet csinálni belőlük. Én vagyok az, aki ennek eljátssza a mogorva, tinédzser lányát, amíg bejutunk. Lányának hív mások előtt, faszom.
Ahogy megfogja karomat, érezheti, hogy már-már görcsben áll az izom, ahogy pattanásra kész vagyok, és az első rossz jelre megölök valakit, golyót repítek a szívébe, kést a fejébe, bombát a gyomrába, mert dühös vagyok. A pszichológusom szerint fontos megélnem az érzelmeket, hát, itt most kevesen fogják azt túlélni.
A szobájába megyünk. Hát jól van, mikor meglátom mit vesz elő, lekicsinylően nézek a cuccra, majd rá, egy ez most komoly? arccal. Nem tehetek róla, hogy jómagam többel jöttem. Persze azért elrakom a zsebembe, meg ilyenek, mert nem fogom most nekiállni megbaszni mindenkit. Még mindig nem látni, hogy a munkásnadrágban oly sok cucc lenne.
- Kihozzuk, biztos helyre viszed, aztán felrobbantom – ellentmondást nem tűrően nézek a szemébe, igen bazdmeg, ha nem is lenne nálam bomba, csinálnék. Apám lánya vagyok faszom, nem elég belopózni, meg is kell mutatni, hogy soha többet a kurva életbe meg se közelítsék azt, amihez közöd van. Jelen esetben le lehet szállni a farkasomról.
- Mehetünk? Mert ha te nem, én megyek – ha nem akadályoz meg, indulok is az ajtóhoz. Dühös Dina döntései. Igen, aggódok érte, igen, hiányzik, igen, lelkiismeret fordulásom van, amiért nem vigyáztam rá, jó? Kussolj már belső iránytű.

Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn   Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn EmptyVas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


Kölyökkutya mentőakció
Dina & Björn
Pakolászás közben gondolatai sokkal gyorsabban száguldoznak, mint bármikor máskor. Mikor Vera-val van összezárva akkor sem erőlteti meg magát annyira, s most mégis neki kell lennie az elmének a különös duóban. Kimászva az ágy alól kezében a fejszéjével és annak nyelével összeillesztve tekint a lányra.
-Nem... - rázza meg szőke üstökét és magához veszi a másik lőfegyvert.
-A kelleténél nagyobb pertvatparra nincs szükségünk. - támasztja meg a fejszét a derekánál és kék szemeit a másikon tartja. nem biztos, hogy ez volt a legjobb ötlete ebben a legutóbbiakhoz képest. Sőt! Egyre jobban bánja az egészet.
-Nézd, tudom, hogy a bosszúvágy hajt és sajnálom, ha megsértettelek. De menjünk minél hamarabb. -fújja ki  a levegőt valamint rajta tartja a tekintetét, majd halk kopogtatás zavarja meg. Hogy a nem időre született puck kecske hált volna a jó anyukáddal.
Odalépve az ajtóhoz a kilincsre helyezi lapát tenyerét, figyelve, hogy karmai ne tegyenek kárt az ajtóban, majd résnyire nyitja, hogyha fegyvert is tart ránk, én legyek akit eltalálnak a fém golyók. Csupán reménykedhetem, hogy a másik hajlandó hallgatni rá.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn   Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gyerünk, Wendigó! - Vera & Björn
» Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion
» Dina Stew
» Dina & Scorpion vs Big Bad Chat
»  Family matters - Dina és Johnny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortal Kombat FRPG :: Játéktér :: A Földi birodalom :: Egyéb helyszínek-
Ugrás: