A Mortal Kombat világán játszódó fórumos szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hasznos linkek
Discord Server
Dumaláda
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:03 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Emptyby Johnny Cage Szomb. Feb. 11, 2023 10:55 am


Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Emptyby Johnny Cage Kedd Jan. 10, 2023 10:01 pm


Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Emptyby Johnny Cage Vas. Jan. 08, 2023 7:27 pm


Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Emptyby Vendég Szer. Dec. 28, 2022 6:18 pm


Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Emptyby Vendég Szer. Nov. 16, 2022 2:00 pm


Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Emptyby Elder Gods Szomb. Nov. 12, 2022 8:15 pm


Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Emptyby Johnny Cage Szomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm


Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Emptyby Johnny Cage Csüt. Okt. 13, 2022 10:18 pm


Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Emptyby Björn Frostson Vas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Emptyby Yoru Ookami Hétf. Jún. 27, 2022 12:12 am

Harcosaink
Living History
Loretal Kombat

Megosztás
 

 Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina

Go down 
SzerzőÜzenet
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 09_az_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 18_csa11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 34_mer10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyKedd Dec. 31, 2019 3:15 pm






Késik. Persze, mert nem mondtam meg neki, hogy pontosan mikorra várom, csak azt, hogy jöjjön, ha még életben van. De ez van, én türelmes vagyok, türelmesen kortyolgatom azt az émelyítően édes, cukros löttyöt, melyet teának merészelnek nevezni az itteniek. Lehet, jobb lett volna egy olyan ruhaboltos bevásárlóközpontba mennem, melynek hivatalos neve plaza. Igazából mikor azon gondolkoztam, hogy most hova menjek, számba vettem azt is, hogy akkor mennyire fontos az számomra, hogy minél hamarabb leléphessek, ha esetleg felforrósodik a talaj, vagy rám találna Ő. Szóval a helyszín megválasztásánál fontos volt az, hogy mennyire könnyedén tudok kereket oldani, ha esetleg komolyabb akadályba (apába) ütköznék. Persze úgy, hogy viszem magammal Yorut, ha már felelősséget vállaltam érte. Felelősség, nagy szó, fontos dolog, méghozzá egy olyan, mely ha jól emlékszem, szerepel azon a bizonyos bakancs listán.
Belekortyolok újra a teába, miközben hátradőlök és előveszem a fülesemet. Egyiket beteszem a fülembe, sima, egyszerű fekete, pont mint a ruházatom, egy halálfejjel díszítve. Telefonomat feloldom, rácsatlakozom az ingyenes wifire, mely van a teázóban. Mondjuk nem azért, mert annyira szükségem lenne rá és nem lenne végtelen mobilnetem, szimplán jobb így. Mint aki tényleg csak teázik. Kikeresem a részt közben, hol tartottam és már sajnálom, hogy nem hoztam magammal laptopot. Elindítom a sorozatot, mely szégyen nem szégyen, de függővé tett. Mentségemre, nem csak engem, és én még a jobbik eset vagyok, úgy-ahogy titkolom a függőségem tárgyát, még ha a legváratlanabb helyzetekben is képes lennék elkezdeni dúdolni a főcímdalt. Istenem, ennek a teának borzalmas az íze. Igaz, a sorozat még borzalmasabb. És lám, mégis nézem az én kicsi pónimot. Majd ideér, nem?
Vissza az elejére Go down
Yoru Ookami

Yoru Ookami

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 06_mul10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 07_kzp10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Foglalkozás :
Házi csoki és fagyi készítő (boncoló)
Reagok száma :
9
A tornára benevezett :
2019. May. 16.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptySzer. Jan. 01, 2020 12:55 pm




Dina & Yoru



Hát eljött annak is az ideje, hogy drága Dina-m felkeressen. Mondjuk kezdtem unni, hogy itt kell lennem. Rühellem Amerikát és mióta itt vagyok még bűzösebb és ocsmányabb, mint a szigetvilágon gondoltam. Megmozgatom nyakam és várom míg kávém szépen lassan lefolyik. Áhh... az az isteni nedü. Viszont Dina kicseszett velem. Miért nap közben? Miért nem éjszaka? Ismer már annyira, hogy tudja, nem épp kedvenc időtöltésem NAPPAL kimerészkedni. Leginkább sebzett arcom miatt. A furcsa szemeimről nem is beszélve.
-De legalább felkeresett végre. - cirógatom meg Akatsukim leveleit. Mi is lenne velem nélküle. A kávéfőző sípolva jelzi, hogy elkészült a sötét lötty és én ugrom is kegyes hívására. Leülve pedig szépen elkortyolgatom. ~Ehh... nem tettem bele cukrot ~ Húzom el tépett pofim fintorra, majd teszek bele. Majd felveszem pulcsim, eltakarva arcom. Kilépek az ajtón és bezárom apró vackom. A pulcsim cipzáros zsebébe süllyesztem kulcsom és megindulok. Lassú megfontolt lépteimmel. Egy frász karikát, rohanásba kezdek, hogy Free run tudásommal hamarabb oda érjek. Ilyenkor olyan mintha szabad lennék. Mintha minden rendben lenne. Egy darabig egy magaslati pontról nézek a városra majd különös mosolyra húzva szám rohanok tovább. Amikor meglátom az ismerős alakot visszább fogom lépteim majd leülök szembe vele integetve.
-Konnichi wa! - üdvözlöm szokott mosolyommal fejemről le sem húzva kapucnim.






A hozzászólást Yoru Ookami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 30, 2020 11:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 09_az_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 18_csa11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 34_mer10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyPént. Jan. 31, 2020 9:15 pm



Yoru

& Dina ©️️️️️

Vajon tudja mi az a pegasis? Vagy kiselőadást kell majd neki tartanom a meséből, mely beszippantott, mely miatt együtt találgatok a fandommal, hol 5 és 85 év közöttiek vannak, fiúkból több mint lányokból, és mégis jól megvagyunk? Lassan kezdem érteni, hogy miért pont azt a korosztályt kapta ki a fiúkból, amit. Alig várom, hogy leüljek egy doboz fagyival és Yoruval, hogy azután megnézzem vele is a sorozatot. Remélem, nem fogja bánni eme döntésemet, mondjuk beleszólási joga nincs a drágának, hiszen az enyém, a tulajdonom. Lehet, rá kéne varratnom, hogy Dina tTew tulajdona. Még élvezné is  a végén.
Megjött. Itt van ő, kit nevén nevezni érdemes, ő, akit vártam már, vele teljes az egész. Újabb pont kilőve a bakancslistáról, melyre állandóan kerülnek fel végrehajtandóak. Bakancslista nélkül nem tudom mit tévő lennék.
 - Szerbusz, Yoru. Hogy vagy? – Kezdek bele a társalgásba, közben kiszedem a fülemből fülesemet. A varázslat nem őrdöngösség, hallgat el a szám közben. Oké, lehet nem ezzel kéne kezdenem. De most itt van ő, megjött, minden sínen van, itt az ideje a következő lépéseknek. Mondjuk nem kinyírni azt a személyt, aki ezt a felvizezett förmedvényt teának merészeli hívni, többek között. Pedig megérdemelné, becsszó előtte megismertetném az igazi teával is. Alig kapni itt rendeset, nehezebb hozzájutni mint a droghoz, ami elég sokat elmond az országról.

Vissza az elejére Go down
Yoru Ookami

Yoru Ookami

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 06_mul10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 07_kzp10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Foglalkozás :
Házi csoki és fagyi készítő (boncoló)
Reagok száma :
9
A tornára benevezett :
2019. May. 16.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyKedd Feb. 04, 2020 7:11 pm




Dina & Yoru



Jól esőn nyújtózva huppanok le elé, figyelve a légzésemre. Leginkább azért, hogy tüdőkapacitásom ne bánja, hogy manapság csak a munkámnak élek. Ez van, kell a pénz.
A kapucnim takarásából, mivel velem szemben ül, láthatja furcsa mosolyom, mi inkább szabdalt pofám eredménye, mintsem megtébolyult énemé.
~Halgass!~
-Köszönöm kérdésed, valamivel jobban, hogy ismerős pofival hozott össze az élet. De most komolyan... nem találtál volna valami kevésbé... mocskos országot? - húzom el szám szomorúan tenyereimet felmutatva az égnek, mintha meg akarnám mutatni mire gondolok. Még normális sushi-t sem kapni a környéken. Vagy bármit ami egy kicsit is az otthonomra emlékeztetne. Végül egy kusza tincsem visszatessékelem fülem mögé és ahogy megrázom fejem a kapucni is leesik róla, ezzel megmutatva a vörös loboncom, felemás szemeimet, hegeimet és érdekes mosolyom.
-És te? Hogy hogy itt? Már kezdtem azt hinni megfeledkeztél rólam és a semmiért iderángattál.... IDE! - nyomatékosítom, hogy egyáltalán nem tetszik a hely. Mi több nappal is van. Hol egy kávé? Kell... miután viszont sikeresen beolvastam neki akaratom ellenére egy sóhaj után az asztalra támaszkodom és felemás szemeimmel rá nézek.
-Sajnálom... hiányoztál.






A hozzászólást Yoru Ookami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 30, 2020 11:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 09_az_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 18_csa11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 34_mer10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyVas. Júl. 05, 2020 7:51 pm



Yoru

& Dina ️️️️️

Amikor beléptem ide, még nem gondoltam arra, hogy egy hamisított förmedvényt fogok kortyolgatni, mit teának mernek nevezni. Rendes teát akarok, ez legalább van Cagenél, már csak az a kérdés, hogy mégis mikor fogok hozzájutni az áhított szerhez. Fagylaltot kellett volna szereznem, de az most nincs.
- Magyarország, Fehéroroszország esetleg Románi megfelelt volna Európában? Vagy Brazília Dél-Amerikában? Afrikába semmikép se mentem volna, továbbá van valami Amerikában, mi a többi földrészen, országban nincs – igen, az embere szeretik ha nem csak egy szóval válaszolnak nekik, ezt is meg kell szoknom és azon vagyok, hogy rászoktassam magam. Lehet, észreveszi a változást, lehet, szóvá teszi, de lehet semmi se lesz. Itt van legalább a vérszerinti rokonaim jelentős része, és még hely is van lakni. És kapucnija is leesik róla, mikor megrázza a fejét.
Hogy megfeledkeztem-e róla? Ez természetesen hazugság, hiszen végig eszemben volt, és reménykedtem abban, hogy nem fogják bántani azért, amiért bejelentés nélkül távoztam úgy örökre. Nem szólok egy szót se azért, amiért felemelte a hangját, érdeklődve nézek rá, hogy befejezte-e, vagy még óhajt mást is a fejemre olvasni. De nem, befejezte.
- Ennek örülök. Majd elviszlek olyan teázóba és japán étterembe, mi meglepő módon eléri egy átlag japán sushizót - ajánlom fel neki. Nem mintha lenne más választása az elfogadáson kívül.



Vissza az elejére Go down
Yoru Ookami

Yoru Ookami

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 06_mul10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 07_kzp10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Foglalkozás :
Házi csoki és fagyi készítő (boncoló)
Reagok száma :
9
A tornára benevezett :
2019. May. 16.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyCsüt. Júl. 30, 2020 11:51 am




Dina & Yoru



Ahogy felteszi kérdését aprón biccentek.
-Sokkal jobban örülnék ha rénekkel és dámokkal kelle e aludnom valahol a semmi közepén, mint ezekkel a múlt nélküliekkel osztozni egy légtéren. Magyarországnak legalább hálás a nemzetem, amiért segítettek. - utolsó mondata pedig most jut el tudatomig. Érdeklődve döntöm meg fejem és támaszkodom meg az asztalon könyökömmel.
-Mégis... mi? Apád keze bármeddig elér, bármit megadhat... valamint bármikor elkaphat. - nem is tudom miért félek annyira attól a férfitól. Tud bennem kárt tenni, de vajmi keveset éreznék belőle. Megkínozhatna testileg nagy valószínűséggel csak felvont szemöldökömmel találná szemben magát. Végül pedig egy mosolyt is megengedek.
-Jól haladsz Dina. - dicsérem meg, hiszen eddig nagyjából csak rám morrant vagy oda mondott valami egyszavas választ. Most pedig hajlandó volt kifejteni. Büszke vagyok rá, még ha nem is nekem köszönhető. Ajánlatára felcsillantak felemás szemeim.
-Cserébe pedig megkóstolhatod a kezdetleges fagyijaimat. Még az ízesítésekre ráfér egy kis finom hangolás, de kell valaki aki nem olyan elfogult. - kuncogom és türelmesen tekintek rá
-Amúgy... miért vagyunk itt? - érdeklődöm hanyadt dőlve és ujjaimmal combomon zongorázom.




Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 09_az_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 18_csa11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 34_mer10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyKedd Jan. 05, 2021 11:30 am



Yoru

& Dina ©️️️️️

- És mindenhol könnyedén elér az, kit nem nevezünk nevén, de cserébe nincsen esetleges szövetségesünk. Lehet, hogy el tudnánk tűnni, de nem éri meg – persze, tudom én, hogy kevés ennél borzalmasabb hely van a Földön, azt máshova jelenleg még nem mennék. Elér és megadhat, igen, éppen ezért ki vannak zárva, ami bűzlik a korrupciótól. Pedig egy hévizekben gazdag országnál télen se kell aggódni, hogy nincs hova menni strandolni.
Elér, elér, nagy cucc, tudom jól, hogy mire vállalkoztam mikor megtettem. Lehet, meg kellett volna ölnöm, vagy maradandó sérüléseket okozni neki. Esetleg nem figyelni arra, hogy miket okozok neki. Ha meghal, meghal.
Jól haladok? Ha ő mondja, akkor oké. bár, lehet, csak kedvességből teszi, vagy mert nem tudja mit mondjon. de nem, Yoru nem ilyen. Ővele ki lehet beszélni azt, hogy hogyan vinnyog és remeg az az idióta, akinek épp szedem le a bőrét a hátáról, és melyik botmixer márka a legjobb. Fagyi! Őt tudom, hogy nem akar megmérgezni, nem kell megvizsgálni, ha eszek a házikészítésű dolgaiból. Ilyen egy hűséges alattvaló.
Hogy miért is? Van itt rokon, van itt olyan, ki miatt még Kano is legalább egyszer egy pillanatig elgondolkozik, hogy talán tervet kell kieszelnie. Válasz helyett belekortyolok a teámba, hogy lenyeljem azt a cukros vackot. Borzalom, ez nem több, mint leforrázott tealevél. De legyűröm, kaptam már rosszabbat is.
- Ellenségem ellenségei a barátaim alapon – válaszolok végül a feltett kérdésre. Merem remélni, hogy rájön mire célzok, mert ha nem, bizony, úgy át kell ismételnünk pár dolgot. És én nem a jutalmazó tanítást ismerem.

Vissza az elejére Go down
Yoru Ookami

Yoru Ookami

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 06_mul10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 07_kzp10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Foglalkozás :
Házi csoki és fagyi készítő (boncoló)
Reagok száma :
9
A tornára benevezett :
2019. May. 16.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyPént. Feb. 05, 2021 10:53 pm




Dina & Yoru



S ebben megint csak igazat kell adnom neki. Van értelme ennek az egésznek azt leszámítva, hogy folyamatosan mélyebbre és mélyebbre süllyedek, elveszítve mindenem, mi egy kicsit is hajaz emberi valóm foszló árnyára.
-Úgy érzem olyan játszmába keveredtem, melyből túl keveset tudok. A tudatlanság pedig olykor a legnagyobb áldás. - hagyom rá végül, némi kelletlenséggel. Vas hasította arcomra egy kelletlen grimasz ül, mi inkább a hellyel és idővel való nem megelégedésem az oka.  Felemás szemeimmel igyekszem keresni az ő mély barnáit, hogy egy pillanatra megláthassam, mit rejt kobakjában meghúzódó szürkeállomány. Noha teljes mértékben megbízom benne, azért az életem szeretném megtartani. Mivel sokáig hallgat és talán latolgatja a hallottakat, bíztatón mosolyra húzom szám.
-Komolyan gondolom és tényleg örülök neki, hogy látlak és ilyen jól haladsz. - behunyt szemeim lassan kinyitom, arcomon továbbra is a bizakodó, reménykedő mosollyal. Nagyon vékony határon állunk, ő pedig tudatlanul tendált a szörny felé. Remélem van remény, hogy az ember is helyet kapjon s egy kicsit a határmezsgyére tereljem. S remélem az előtt, hogy valaki egy 9mm-essel lyukassza ki a koponyám.
-Értelek. -bólintok majd körbe tekintek. -Nincs kedved átjönni hozzám? Ahogy elnézem nem válik kedvedre az a lötty, otthon tudok főzni teát meg valami harapni valót. - kicsit bizakodom, hogy igent mond, mivel nincs túl sok kedvem itt lenni. Néha úgy érzem figyelnek, vagy megbámulnak az arcomon éktelenkedő heg okán.




Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 09_az_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 18_csa11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 34_mer10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyPént. Feb. 05, 2021 11:28 pm



Yoru

& Dina ©️️️️️


Mi van, ha lehallgatnak minket? Ha megfigyelnek, és kamerákon át nézi minden egyes aprócska mozdulatunkat, kielemezve, mégis mire készülhetünk, mit akarhatunk és legfőképp, kinek dolgozunk. Óhatatlanul is eszembe jut, hogy ennyire könnyedén árulhatja el az embert egy-egy jellegzetes mozdulata, mily könnyedén bukik le, hogy aztán ne maradjon semmi a szétrúgott agyából. Túl keveset tud? Ismeri a nemzőmet, tudja, hogy kiket utál ő leginkább, kihez fűzi beteges érzelem, nem kell túl sokat gondolkozni már rajta. Áldás. Az, a legnagyobb áldás, de mégis. Én jobban szeretem tudni a dolgokat.
Hagyom, hogy a szemeimbe nézzen, bár kellemetlenül érint a dolog. Bár a mosoly, mit megejtek, halovány, de szívből jön. Újra kell gondolnom mindent, végigvenni, meddig megyek el, meddig mehetek el. Akkor elhatároztam, hogy változtatok, hogy megtanulom az emberi lény módjára való viselkedést. Már elmúlt az újdonság varázsa, már csak azt kell tudnom, hogy ki vagyok igazából. De az, aki a legjobban ismer azt mondja jól haladok, szóval jól haladok. Még véletlenül se veszem a listára a spermadonort, mert ő egy pillanatig se értené meg, miért tettem mit tettem. Egy kibaszott pillanatig se.
 - A rokonjelölt nem hiszem, hogy örülne, gyere át te – válaszolom kis gondolkodás után. Ott is lehet teát főzni meg én kicsi pónimot nézni és fagyizni, miközben kibeszéli az ember a különböző ölési módokat, melyek öngyilkosságnak látszanak. Vagy amiről beszélnek a mai tinédzserek.

Vissza az elejére Go down
Yoru Ookami

Yoru Ookami

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 06_mul10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 07_kzp10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Foglalkozás :
Házi csoki és fagyi készítő (boncoló)
Reagok száma :
9
A tornára benevezett :
2019. May. 16.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyPént. Feb. 12, 2021 8:10 pm




Dina & Yoru



Talán mind a ketten lecsúsztunk olyan mélységbe, hol a paranoia szó csak felszínesen karcolja azt amit érzünk. Mind a kettönknek megvan az oka, hogy féljen attól, néhány kéretlen szempár rajtunk függ és lesi minden védtelen mozdulatunkat. Az arcot, az újlenomatot és a testet meg lehet változtatni tűvel és szikékkel, de vannak beidegződések, miktől nem fog tudni megszabadulni az ember gyermeke.
Szemei és az arcán ülő mosoly pedig megnyugtat. Megszakítom a szemkontaktust, tudom, hogy idegen számára és egy olyan tébolyodott léleké, mint az enyém, még zavaróbb. Nem akarok mindent a nyakába ömleszteni, nem akarom, hogy rosszul érezze magát... emberként. Bár a magunk fajták emberek tudnak e lenni valaha?
-Rokon jelölt? - egy jó ideig abban a tudatban ringattam magam, hogy lehetséges, megboldogult anyja családja befogadta, de most a szavaiból inkább azt szűröm le, hogy beházasodott valahova. Vagy arra készül? Nem, az nem Dina lenne... Tényleg rothadt keveset tudok erről az egészről. Rá emelem felemás szemeim és felhúzom a kapucnim.
-Még van pár rendelésem, meg egy betnításra váró inygenélőm,-Otthon. Ha úgy jó miután végeztem átugrom, ha adsz pontos címet. Meg feltankolok a fagyijaimból. Emlékszem ám melyiket szeretted nagyon. - kacsintok rá vidáman. Ha tetszik, ha nem azok a galád anyagiak engem is kikészítenek.




Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 09_az_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 18_csa11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 34_mer10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyPént. Feb. 12, 2021 9:09 pm



Yoru

& Dina ©️️️️️



Ha bármelyikünket elvinne Johnny pszichológushoz, onnantól nem mi, hanem a doki szorulna kezelésre. Mindkettőnknek megvan a maga különössége. Én bárkit felboncolok, ő nm érez fájdalmat. Mindketten menekülünk attól a szervezettől, ahova tartoztam. Gondolkodás nélkül lennék képes kinyírni bárkit, ha az segítene életben maradnom. Nem. Már nem tenném meg. Az után már nem, már mások a szabályok. Nem feketék és fehérek, hanem a szürke ezernyi árnyalatában látszóak.
- A nagybátyám a magából zöld pacákat eregető önjelölt színész – válaszolom, még mielőtt rosszul értelmezi  a dolgot. Nem akartam az eddigieknél mélyebben belerántani, s lám, mégis sikerült. Most már biztos, hogy velem jön.
Nemet akarok mondani, ráparancsolni, hogy most azonnal jöjjön velem, ne kérdezzen semmit, de nem szabad. Az előtt megtettem volna, de most már nem. Nem szabad ez, nem szabad más embereket korlátozni a mozgásukban, hanem segíteni kell nekik. Viszont vissza se engedhetem most már, nem sodorhatom életveszélybe.
- Mondd le a megrendeléseket – tanácsolom neki – címet nem adhatok, sajnálom – remélem megérti. Hihet amit akar, de van, mit nem kotyogok ki. Ki tudja, hl van egy poloska elrejtve, pohár falában, asztal sarkában, szék lábában. Nem vagyok paranoid, csak van életben maradási ösztönöm. Fagyira felcsillannak a szemeim. Megvan, mivel lehet megfogni. Mitől tűnök emberinek.

Vissza az elejére Go down
Yoru Ookami

Yoru Ookami

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 06_mul10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 07_kzp10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Foglalkozás :
Házi csoki és fagyi készítő (boncoló)
Reagok száma :
9
A tornára benevezett :
2019. May. 16.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyPént. Feb. 12, 2021 9:30 pm




Dina & Yoru



Vajon... meddig tart ez a végelátatlannak tűnő haláljátszma, melyben sárkány kergeti a fiókáját és annak szőrös társát? Milyen veszélyek vannak melyekről nem ártana tájékoztatnom a tanoncomat, hogy nem csak a bandával kell szembe néznie? Erre mindják, hogy a pokolba vezető ösvény is jó szándékkal van kikövezve? Csak segíteni szeretnék valakiknek s mélyebbre rántom őket a moralitás skáláján, mintha egy Kitsune-val vagy egy Yuki-onna-val lépnének egyezségre.
Ahogy körülírja ezekszerint nem vér szerinti rokonát értetlen kiskutya fejjel tekintek rá, megdöntve bucóm és szinte biztos vagyok benne, hogy a fejem felett látszanak a kérdőjelek.
-Ömm... tudod, hogy nem nézek tv-t és nem járok moziba. - nézek rá utalva, hogy ezzel nem mondott nekem semmi olyat, hogy be tudjam azonosítani az illetőt. Viszont jobb is, hogy nem teszem. Nem vagyok biztos benne, hogy meg akarom ismerni a familiája ezen ágát, de nincs más választásom.
Válaszára bólintok és megvakarom állam, megdörzsölve tarkóm és akaratlanul combomhoz érek. Hálásnak kellene lennem Neki.
-Értelek, de azt is meg kell értened, hogy nem japánban vagyunk. - hagyok egy kis szünetet, hogy összeszedjem a gondolataimat és folytassam. -Már nem tudok szépen pillogni apura vagy anyura, hogy adjon néhány jent. Talán már nem is láthatom őket. - eddigi vidámságom tova szállt és sokatmondón tekintek a lányra. Ki tudja mit tett a nemzője a szüleimmel. Apáért annyira nem kár, viszont anyát sajnálom. Ő az aki véletlenek közjátéka okán került a pikkelyesekhez. Lehunyom a szemem és haragomtól reszketek.

"Meg sem kellett volna születned!"


Tudom...





Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 09_az_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 18_csa11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 34_mer10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyPént. Feb. 12, 2021 9:53 pm



Yoru

& Dina ©️️️️️



Macska-egér harc, egy sárkánnyal, egy farkassal és a keleti széllel, teljesen megszokott dolog ez. Jó kérdés, hogy hol lennénk mi ketten a legnagyobb biztonságban, de az biztos, hogy nem Japánban vagy Kínában. Szerintem itt, de még végigpörgetem még egyszer az országok és világok listáját. Az nem lehet, hogy eleve elrendeltetett a sorsom, az nem lehet, hogy semmi. Hogy értelmetlen az egész, hogy csak egy hidegvérű gyilkológép vagyok, ki csak azt teszi, azt gondolja, mit mondanak neki.
Semmi. Jól van Yoru, jól van, nincs baj, végülis, még neked is tisztában kellene lenned ezzel, nem egyszer beszéltünk róla, de nem döfök senkibe se egy random széklábat, vagy hozok botmixert, esetleg turmixgépet, csak sóhajtok egyet.
- Cassie az unokatesóm. Az apjánál lakok. Johnny Cagenél – ha ezek után se semmi, akkor erősebb módszerekhez fogok folyamodni. Atyám ezerszer minősítette nem épp szép módon Johnnyt. Aztán meg, hírhedt, KE-nél dolgozik, mi kell még? Még én is ismerem.
- Itt macskahúgyszinten vannak a teázók – legalábbis amivel találkoztam eddig, mind ott volt. Tudom milyen ízű a macskapisi, szóval van viszonyítási alapom - szerzek neked legális munkát, tudok kölcsönadni – vetem fel az ötleteket. Minél kevesebb esélyt akarok adni annak, hogy bárki bántsa őt. Lassan kialakuló lelkiismeretem nem engedi meg. Mondjuk nem hittem volna, hogy pénzgondjai vannak, én az első pár hónapban oly bátran alkalmaztam a zsebmetszés különféle módjait, hogy még most is van belőle félretéve. A szüleire nem is gondoltam. Bár, maguknak köszönhetik ezt az egészet. Én tényleg kimondtam azt, hogy legális? Pont egy munkánál? Hát igen, van ez így, néha megkönnyíti az ember dolgát.

Vissza az elejére Go down
Yoru Ookami

Yoru Ookami

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 06_mul10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 07_kzp10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Foglalkozás :
Házi csoki és fagyi készítő (boncoló)
Reagok száma :
9
A tornára benevezett :
2019. May. 16.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptySzomb. Feb. 13, 2021 12:00 pm




Dina & Yoru



Miért kellett apámnak akkor a fekete sárkányokhoz keverednie? Miért nem tudott normálisan csendben fejet hajtva otthon ülni, ahol egy szeretőfeleség és gyermek várja? Nem, mert neki boncolnia kellett. Nem lett volna joga elvenni a gyermeki gondtalanság és ártatlanság örömét. Mégis, most a Keleti Szél mely próbál óvni s én makacskodom, tudván, mi vár rám. Vagy elvérzek, mert egy 9mm-es üt lyukat a combomba vagy halalra vernek és a belső vérzéseim visznek el, mintsem a fájdalom, melytől elalélni sem tudok.
-Cassie... Cassie... - gondolkodom próbalva feleleveníteni, ki a halál menyasszonya az a Cassie. Fenébe a névmemóriámmal, majd inkább rá hagyom. Lesz ami lesz.
-Ezen te csodálkozol? - lehet be kellene fejeznem ennek a kontinensnek a múltjának felbolygatását. Félre kell raknom a belső büszkeségem. A megszokott precízitásból pedig nem engedek.
-Nem szeretek adós maradni, de a munka jól jönne. Már ha tényleg nem maradhatok a bizniszemben. - nézek rá némi értetlenséggel, majd ha utamra enged elindulok a kis felszerelésemért. Akatsuki-t is fel kell vennem és a srácnak is még utasításokat kell hagynom. Legalább azövé lesz az a lakás teljesen.





Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 09_az_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 18_csa11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 34_mer10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyVas. Feb. 14, 2021 7:58 pm



Yoru

& Dina ©️️️️️



Ha az ember végiggondolja, mindkettőnknek van több közös pont is. Például mindketten menstruálunk, mindkettőnk apja utálja a legális munkákat és vörös a vérünk. Meg fogunk halni, ha atyáinkon, atyámon múlik, szétverve, bucira dagadt szájjal fogunk behódolni és sírva bocsánatot kérni. Csábító kilátások, már csak az a kérdés, hogy mily gyorsan fordítjuk meg a sorsot és fognak ők tőlünk bocsánatot kérni. Az élő felmenőm azt mondaná, hogy rossz hatással van rám Johnny, szóval jó hatással van rám. Fordított logika, megy ez nekem, mint a karikacsapás.
Nem szólok semmit azon, hogy nincs meg. Jól van, a tudatlanság áldás, csak nem most. Most mindent is tudni kell, most minden összefüggést, kapcsolatot kenni-vágni és több lehetőséget is fenttartani arra az esetre, ha menekülni kell. És kelleni is fog, mert még nem biztosított a túlélésünk.
- Ahol lakom, ott jó a tea – dünnyögöm. Megint egy érzelem, mit eddig csak megjátszottam, most meg már szerves részemmé vált, mint az, hogyan kell elszedni a bőrt és sót dörzsölni a sebbe. Én nem csodálkozom rajta, én csak hangot adok annak a ténynek, hogy ez van.
- Nem leszel az adósom – ő nem.

Vissza az elejére Go down
Yoru Ookami

Yoru Ookami

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 06_mul10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 07_kzp10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Foglalkozás :
Házi csoki és fagyi készítő (boncoló)
Reagok száma :
9
A tornára benevezett :
2019. May. 16.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyHétf. Márc. 15, 2021 2:34 pm




Dina & Yoru



Vajon... tényleg csak ennyi? Nem tudunk menekülni, nincs kilátás onnan, ahonnan jövünk? Nincs felkapaszkodásra való lehetőség? Csak a nyers és tiszta gyűlölet?
Bárcsak egy picikét jobban értenék a szervezetekhez, mint amennyire értek. Bárcsak rálátasom lenne mind a két oldalra, hogy tudjam, merre van az egérút, hol életemért futhatnék. De most... most minden zsákutca és jobban viselném, ha most vagnák el a torkom, nem pedig hosszas menekülés után, sarokba szorítva.
-Nagyon akarod, hogy menjek, mi? - teszem fel a kérdést, majd nagyot sóhajtok.
-Legyen! Majd akkor nálad folytatom tovabb a bizniszem. Tudod, biznisz mindig, mindenkor. - húzom féloldalas mosolyra az arcom. Igen, hol fagyit és csokit készítek, hol pedig hullákkal társalgom halála körülményeiről. Jó szórakozás mind a kettő szamomra. Végigsímítom a szike ejtette sebet az arcomon, majd várom, hogy indulásra sarkalljon.
-Nem élek vele, köszi. Szeretném végre magam megteremteni. Te így próbalsz kitörni, én emígy. - magyarázom mosolyogva.





Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 09_az_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 18_csa11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 34_mer10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyVas. Jan. 02, 2022 6:29 pm






Tervek sokasága, újra és újra tervezett menekülések, egérutak, átgondolások, mert nincs semmi más, mit tehetnék, minthogy felkészülök a legroszabbra, és reménykedek a legjobbakban. Én. Én felelősséget vállaltam, mikor úgy döntöttem, ide hívom. Nem. Mikor leléptem. Akkor vállaltam felelősséget az életéért, azért, hogy csak utánam fogják őt megölni. És mikor bántottam azt, akkor azt is jelentette, hogy attól kezdve folyamatosan figyelnem kell rá. Ez életem legnagyobb döntése.
- Eltaláltad – az igen kevesebb szótagból, betűből áll, és mégis, mást használok. Itt, egy mocskos országban, macskahúgyízű teákkal körülvéve vagyunk a legnagyobb biztonságban.
- De ne keveredj bajba – talán ez az, amit a régi Eurus nem mondana ki soha. Érzelmek kimutatása, mely nem csak a düh, egyáltalán, érezni.
- Yoru –mély levegő, nem olyan nehéz kimondani, még ha sose mondtam ki. Sose mutattam jelét. Vagy csak mostanában, de régen biztosan nem. Régen egy teljesen másik világ volt, más tettekkel, mondatokkal, érzelmek nélkül. Érzelmek, melyek több gondot okoznak, mint egy levágott fej – féltelek –mint bármi, ezen  a világon. Például egy élősködő.

Vissza az elejére Go down
Yoru Ookami

Yoru Ookami

Kitüntetések :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 01_erp11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 05_zj_11Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 06_mul10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 07_kzp10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 26_ala10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina 08_fek10
Speciális kitűntetés :
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Zovfor10
Foglalkozás :
Házi csoki és fagyi készítő (boncoló)
Reagok száma :
9
A tornára benevezett :
2019. May. 16.

Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina EmptyHétf. Jún. 27, 2022 12:12 am




Dina & Yoru



Fáradtnak érzi magát. Talán túl sok és túl hamar érték olyan információk, ingerek amiket fel kell dolgoznia. Noha tudja, agyának egy sötét zugában, hol csak komorság és félelem ül, egyszer egy fegyver csövével kell farkasszemet néznie, s ki tudja, ki áll majd a markolat végén és ki húzza meg a ravaszt. De egy valamiben biztos lehet, mit szíve diktál: sosem Dina lenne az. Vagy ha mégis, nem lenne más benne, mint festékkel teli lőszer.
Azzal a döntéssel, hogy eljött a szigetországból, hogy halottnak nyílvánították, felelőséget zúdított legjobb barátnője és saját nyakába. Szóra nyitná tépett ajkait, bizonytalan remegés ül ki szája szélére, de amilyen gyorsan jött, úgy el is múlt. Testével nem fenyíthetik, de lelkét... lelkét megkínozhatják. Annak akinek nincs mása, mint akarata és szelleme, kinek nincs oka félteni porhüvelyét, sokkal jobban félti szellemét.
-Megigértem gyerekként, hogy mindig veled maradok, nem igaz? - mosolyodik el végül. Felemás szemeiben barátságos csillogás látszik. Rábízza a másikra legnagyobb kincsét. A fejlődésre pedig büszkén kihúzza magát, bár jól tudja, ez nem az ő érdeme. Mi több, alig tett bármit az ügy érdekében.
-Ahogy én is téged Dina. - ha engedi megérinti kezét, ujjaival óvatosan ráfogva a másikéra, hogy érezhesse a meleg vér áramlását a bőr felszín alatt.
-Mindenki démonokkal küzd, de... itt vagyok neked, ha valamiben tudok segíteni, egy szavadba kerül. - majd elengedi, vagy visszahúzza kezét, ha nem engedte a bíztató érintést.





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina   Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dina Stew
» Dina & Scorpion vs Big Bad Chat
»  Family matters - Dina és Johnny
» Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn
» Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortal Kombat FRPG :: Játéktér :: A Földi birodalom :: Egyéb helyszínek-
Ugrás: