A Mortal Kombat világán játszódó fórumos szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hasznos linkek
Discord Server
Dumaláda
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:03 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák

Spiritual Journey - Björn és Johnny Emptyby Johnny Cage Szomb. Feb. 11, 2023 10:55 am


Spiritual Journey - Björn és Johnny Emptyby Johnny Cage Kedd Jan. 10, 2023 10:01 pm


Spiritual Journey - Björn és Johnny Emptyby Johnny Cage Vas. Jan. 08, 2023 7:27 pm


Spiritual Journey - Björn és Johnny Emptyby Vendég Szer. Dec. 28, 2022 6:18 pm


Spiritual Journey - Björn és Johnny Emptyby Vendég Szer. Nov. 16, 2022 2:00 pm


Spiritual Journey - Björn és Johnny Emptyby Elder Gods Szomb. Nov. 12, 2022 8:15 pm


Spiritual Journey - Björn és Johnny Emptyby Johnny Cage Szomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm


Spiritual Journey - Björn és Johnny Emptyby Johnny Cage Csüt. Okt. 13, 2022 10:18 pm


Spiritual Journey - Björn és Johnny Emptyby Björn Frostson Vas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


Spiritual Journey - Björn és Johnny Emptyby Yoru Ookami Hétf. Jún. 27, 2022 12:12 am

Harcosaink
Living History
Loretal Kombat

Megosztás
 

 Spiritual Journey - Björn és Johnny

Go down 
SzerzőÜzenet
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10

Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_413Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyKedd Május 25, 2021 10:50 am




A Különleges Erők a Matokák törzsével azóta jó kapcsolatot ápol, hogy Nightwolf Shao Kahn inváziója alatt a Földi harcosokkal küzdött a Birodalmunkért.
Nem csak a misztikus ügyekben és a szellemvilág szakértőiként számíthatunk rájuk, ha éppen arra van szükségünk, de a mágikus gyógyászat terén is sokat köszönhet a KE ezeknek a derék rézbőrű harcosoknak.
Most, hogy kaptak egy filmelőztes szintű expozíciót a lényegre is térhetünk és megindokolhatjuk, hogy Johnny Cagenek, vagyis szerény személyemnek mi köze van ahhoz, hogy mi a helyzet egy misztikus indián törzzsel.
A szitu a következő:
Hosszú Íj a Matokák törzsfőnöke keresett meg minket, hogy a Nightwolf helyét átvevő sámán, Szellemsólyom a spirituális fejlődésének egy olyan szakaszába ért, amihez szükségük van egy talizmánra. A bibi ott van, hogy ennek az ereklyének megvan az a sajátossága, hogy a viselő lelkéhez kötődik és amíg annak anyagi teste van, nem ruházható át másra.
Nightwolfnak pedig még annak ellenére is rendelkezik anyagi testtel, hogy halott, így a probléma adott.
Azt nem tudom, hogy miért pont én vagyok az egyik ember, aki ezt a feladatot kapta. Nagy a pofán, rejtőzködni sem tudok és a lopakodáshoz annyit sem értek, mint Sub-Zero a grillezéshez.
De legalább a társam szőr mentén kapcsolódik valamennyire a sámánisztikus hagyományokhoz. Legalábbis az aktája szerint ért valamennyit a skandináv szokásokhoz, nekik pedig azért voltak olyan harcosaik, akik nem tudtak pár igen látványos trükköt a medvebőrrel.
Az eligazítás gyors volt és igen rövid. Út az Árnybirodalomban, felderítés, behatolás a Pokoltűz Liga erődjébe, az ereklye ellopása, majd a kivonási ponthoz való eljutás. A többit a misztikusok megoldják és Szellemsólyom is továbbléphet a spiritualitás új szintjére.

A kapu Nekros egyik sikátorába nyílik meg, én pedig kicsit összerándulok, ahogy az Árnybirodalom egyszerre perzselő és fagyasztó levegője beáramlik a tüdőmbe. Megigazgatom magamon a ruhát, amit egy ZS-kategóriás fantasy adaptáció is letagadna, majd önkéntelenül a napszemüvegemet akarom igazgatni, amikor rájövök, hogy álcázó varázs van rajtam és így biza nem a megszokott, harminc éve a menőség szimbólumaként emlegetett fizimiskámmal rendelkezem.
Fura volt látni a tükörben hogy néznék ki alakmásként és kicsit meg is rettentett, de hála az Idősebb Isteneknek Sonya megmentett ettől a sorstól annak idején.
- Nem egy Las Vegas, de azért megvan a hely sajátos bája. - mondom könnyedén Björnnek, ahogy kilépek a sikátorból az utcára, ahol pár oni vadul tusakodik némi koncért - Akkor meg pláne, ha valaki él-hal a Hellraiser filmekért.
Gyors léptekkel kerülöm ki a marakodő démonokat, de visszafordulok, hogy be tudjak avatkozni, ha a társam ne tudná kikerülni a szörnyeket.
Amint felzárkózik mellém tovább folytatom a mondandómat.
- A térkép szerint innen kábé egy órányi sétára van a Pokoltűz Liga erődje. Körülbelül egy napot kellene eltöltenünk azzal, hogy kifigyeljük az őrségváltás gyakoriságát és járőrök mozgását, majd megtervezni a behatolást, megfújni azt az ereklyét és loholni haza.


Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyKedd Május 25, 2021 12:24 pm


Spiritual Journey
Johnny & Björn

Nem tudom eldönteni, sírjak vagy nevessek, bár egyértelműen sírni fogok ennek az akciónak a végén. Nagy esélyel pedig a főnökasszony pengéi miatt amik a bordáim közt fognak nyugalomra lelni, utána pedig a lánya kíván táncot lejteni a bordáimon... legalábbis, nem fűzök túl sok reményt ehhez az akcióhoz, ahova a színész kell és a Különleges Erők ügyeletes alkoholistája.
Az eligazítás feletébb rövid volt, amire csak megemelem szőke szemöldököm. Értem én, hogy bemegyünk, nem csapunk zajt, felkapjuk a tárgyat és kijövünk, de... ránézek egy pillanatra Johnny-ra, majd újra magam elé bambulok. Oké... mint jegesmedve az antikváriusnál és a porcelánboltban. Szerintem ezen túl minden vicc így fog kezdődni. Viszont van egy enyhe félelmem is, miszerint Svalbold démon medve aspektusát mindahányan magunkban hordjuk. Remelhetőleg kordában tudom tartani a haragom, a tombolást és pusztítást...

A kapun átlépve tenyerembe temetem arcom és nagy levegőt veszek. Átérve veszem el kezem és várok, hogy hozzászokjak az új szagokhoz, hangokhoz és fény hatásokhoz. Ilyenkor borzalmasak a kiélezett érzékeim. Orromba megannyi illat, szag keveredik. Tüdőm szinte sikít a fenyvesek és bércek tiszta levegőéjért. A szemeim is valami hasonlót élhettek át, mikor meglattam magam alakmásként. Bárki... bárki megpróbálna belőlem alakmást csinálni, azt felkoncolnám és utána valahogy magammal is végeznék. Akkora viszont elestem volna a medve élettől igaz? Tény abban sem voltam biztos, hogy ennyi üvegcsét el tudok rejteni magamon, mint amennyit most. Sőt tarsamra is gondoltam -kivételesen- és akad nálam az "Anyák megmentőjéből is", a többi amivel én élek csak szörnyű kínokat okozna számára a haláltusában.
-Hogy a viharba ne. A vérsasnak is megvan a maga gyönyörködtető látványa. - húzom valami kellemetlen mosolyra ajkam szélét majd követem azt aki jobban ismeri a terepet, mint én. Ahogy kifordulok egyből igyekszem beleolvadni Johnny árnyékába, hogy a démonfattyak ne neszeljenek meg. Lassítva lépteimen óvatosan vissza tekintek, majd a másik férfire. Bárcsak érteném miről káromkodik.
-Ahogy elnézem nem csak Hella nem tud csendes és nyugodt poklot alkotni. - rázom meg fejem tagadón. Mellé érve az adott irányba tekintek, majd kérdőn rá.
-Szerinted a helyi növények is csak azt tudnak kántálni, hogy "jävla din mamma"? - nézek rá pimasz mosollyal, majd megvakarva állam a távolba tekintek. Próbálom elválasztani a szagokat, kivenni mi-mi lehet. Nem akarok túl sokat itt totózni.
-Könnyed sétagalopp, mint ahogy mindig előadják... Hát akkor nézzük meg fel tud-e minket tartani egy erőd meg a benne levők. - a keringőre való felkérést elfogadtuk, hiszen már itt vagyok. De paranoiám nem hagy nyugadalmat, mely oly berögződés mely életem mentheti meg. De két napnál többet nem biztos, hogy kibírnék ezen a helyen.


Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10

Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_413Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyPént. Júl. 02, 2021 6:16 pm




Björnt még nem ismerem olyan rég óta, hogy felfedezzek a viselkedésében olyan vonásokat, amit a felszínes ismeretség elrejtene előlem. A válasza a hely bájos miliőjével kapcsolatban azonban egy igen sajátos humorérzékről tanúskodik, amit a szerv többi tagja talán nem tudna annyira értékelni.
- Egyik halálisten sem túl nagy rajongója a biztonsági szavaknak. - húzódik egy tőlem szokatlan fanyar mosolyra az ajkam - Hádész, Hella, Anubis, Shinnok. Az ilyen emo-goth pofáktól nem lehet boldog műveket várni.
Ahogy a társam felzárkózott mellém, gyors léptekkel hagyom magam mögött az onikat, akik a felénk szűrődő hangok alapján már nem csak marakodnak a zsákmányon, hanem egymás torkának is estek. Tisztára olyanok, mint egy Fekete Sárkány sejt a kuplerájban.
Na azért ne feltételezzük, hogy van valós alapja a hasonlatnak, Kanot ismerve nem csodálkoznék, ha a birtoklási vágy előrevalóbb lenne, mint a csapatszellem.
- Asszem az Idősebb Istenek csak a Földi Birodalomban voltak képesek békés növényvilágot teremteni. - grimaszolok egyet a kérdésre, bár lerí az arcomról, hogy a mondat utolsó pár szavát nem értem meg - Ha az Élő Erdőt nézzük a Külső Világban, akkor az itteni fauna azzal fog fenyegetőzni, hogy két napon belül Apunak fogjuk szólítani őt.
Björnön látszik, hogy zavart, talán még kicsit diszorientált. Az orrlyukai elég gyorsan tágulnak és húzódnak össze és az arckifejezése kábé olyan, mintha egy kényes orrú úrhölgy belépett volna a világ egyik legmocskosabb mellékhelységébe.
Benyúlok a jobb karja alá és szelíden elhúzom az egyik épület falához.
- Jobb lesz, ha pár percig pihensz. A birodalmak közti utazás keményen meg tudja nyúzni az embert. - mondom neki - Először jársz az Árnybirodalomban?
A megbízással kapcsolatos szavai arról árulkodnak, hogy már van tapasztalata a gyorsan cigányútra futó küldetésekkel. Ez valahol megnyugtató, valahol pedig megint okot ad majd arra, hogy a pszichológusom óránként kétszáz dolcsiért megpróbálja elhitetni velem, hogy csak a szorongó természetem miatt hiszem azt, hogy Sonya így próbálja húzni időt kettőnk ügyében.
- Tetszik a hozzáállásod. - ül ki az arcomra egy a moderáltabb címlapfotóra illő mosolyaimból - Te kopogsz vagy én rúgjam be az ajtót?
Sonya tuti nem fog látni a dühtől. Meg a fejünkhöz vágja, hogy felelőtlen idióták vagyunk és majdnem birodalmak közi háborút robbantottunk ki. Sőt azt is meg merem kockáztatni, hogy megpróbál tökön rúgni majd minket. Vasalt bakanccsal.
De végső soron a feladat az volt, hogy hozzuk el azt a nyavalyás ereklyét. Innentől kezdve mindent szabadon értelmezhetünk.
- Gyere! - mutatok a Pokoltűz Liga citadellája felé - Keverjünk egy kis bajt!



A hozzászólást Johnny Cage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 06, 2021 7:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyPént. Júl. 02, 2021 8:38 pm


Spiritual Journey
Johnny & Björn

A "kedvesen" kezdődő beszélgetést hamar igyekeztem letudni, noha lehet nem pont a színésznek kellett volna bemutatnom a történelem egyik legismertebb - vagy legemlegetettebb - halál formájával való viccelődést. A probléma az, hogy kikívánkozott belőlem ez a fajta sötét csipkelődés. Ami talán a szituációt még kellemetlenebbé és sötétebbé teszi, az maga a hely, ahol ezzel igyekeztem elűzni gondolataim sötét fellegeit. Talán igaza volt a vén druidának, túl sötetnek látom napjainkat, elkorcsosultnak a múlthoz képest. De nincs mit tenni, a világ, az emberek változnak. A vallások sem a régiek.
-Uhum... még jó, hogy nem fenyeget ez a veszély. Jobban az, hogy nem lesz jégtábla amire újászülethetek, és egy ketrecben vagy kifutóban kell letengetnem következő életem. - csóválom meg fejem elégedetlenül. Vajon a többi vallás csak azért emelte ilyen magasságba ezeket a dolgokat és leírasokat, hogy elrettentő példaként szolgáljanak? Vagy a franc se tudja, lévén egy halálkultuszt kezdtek követni a totemektől elszakadt és a világot egy őshöz hozzárendelő emberek. Furcsa csavarja a világnak. Vállam felett elpillantva pedig már az egymást bantalmazó onik latványa fogad. Valami különös oknál fogva felismerem benne mostoha testvérem és magam. Szerencsére Astrid-ot mind a ketten szeretjük és az ő jelenlétében van egyfajta feszült, kényszer nyugalom.
-Akkor ne beszélgess Vénusz légycsapójával. Annál alávalóbb gazhoz még nem volt szerencsém. - morgom, mint valami kivénhedt medve. Arcat figyelve rájövök, hogy miért szeretek saját nyelvemen káromkodni, amire csak elmosolyodom, ahogy válaszára is.
-Szépre fordítva valami olyasmit jelent, hogy "csinálj magadnak kistestvért". De a te elképzelésed valószerűbbnek tűnik. - egyszerre fűt a kíváncsiság és egyszerre ér félelem is, hiszen ki tudja még melyik helyi képes tarsalgásba kezdeni velük. Még a végén megered a nyelvük és elérem azt a hatást, mintha a legsötétebb éjszaka közepén három jelzőrakétát lőnek ki. Francokat... tizenhármat.
Ahogy benyúl jobb karom alá és egy épület mögé terelget megtamasztom a hátam a falának. Behunyom szemem és várok, reménykedve, hogy nem fog ismerős illat felbukkanni. Nagyon meglepődnék, ha Jarmila valamelyik haztetőn kuksolna, vagy apa lenne az egyik biztonsági a Ligában.
-Első utazás. De nem ez keszít ki. Az itteni szagok és hangok túlzottan elütnek a mi területeinktől. Bűzlik ez a hely a szó legszorosabb ertelmében. - fanyarodik el arcom, miközben gerincem minden egyes kilépő idegszála segítségert kiállt a nagymedvéhez. Megtámaszkodva térdemen hallgatom társam. Felnézve rá szénakazal üstököm alól irigylésre méltó mosoly fogad.
-Valakinek legalább. - könnyed sétagalopp, mondták ők. Tíz halott szövetséges és egy félholt szemtanu, mondom én válaszul. Felegyenesedem, megfogva csuklóm nyujtózva egy nagyot. Csigolyáim apró recsenésekkel és roppanásokkal adjak tudtomra, hogy visszacsúsztak a helyükre, teret adva a puhább szöveteknek.
-Te beszélsz, neked mélyebb a hangod. - vigyorgom rá gonoszan, majd megdöntve fejem erdeklődőn pillantok rá.
-Egyébként... tényleg ahhoz kell neki a fétis, hogy beszélje az Ezer nyelvet? - pislogok párat. Most esik le, hogy amit ő tanulna, az az én első leckéim egyike volt. Ha én nem voltam olyan buta, hogy meditációval elérjem ő miért... mindegy.
-Mennyire legyen kicsi az a baj? - érintem meg a medve alakot a nyakamban, majd követem, szabad kezem pedig ökölbe szorítom. Mostmár biztos, hogy Sonya ki fog rázni a bundámból...


Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10

Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_413Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyHétf. Szept. 06, 2021 8:43 pm




Ha Clive Barkernek egyszer kedve támadna mixelni a 48 órát és a Hellraisert, akkor szólni fogok az ügynökömnek, hogy hozzom össze vele egy találkozót és beszélgessünk vele egy kicsit az itt történtekről.
Meg arról, hogy a filmváltozatban én játszhassam a rólam mintázott főhőst.
Ez marha fontos.
Mármint valamiből fenn kell tartani a családnak azt az életszínvonalat, amin élünk és a KE nem fizet olyan jól.
- Már dolgozok rajta, hogy ez ne történhessen meg. - mondom magabiztosan - Cetrion szimpátiáját már sikerült elnyernem és ő nagypártolója a globális ökolábnyom drasztikus csökkentésének.
Le merem fogadni, hogy csúnyán elreppent mellettem az, hogy Björn mire gondolt. De a terapeutám már annak is örülni fog a következő találkozásunk alkalmával, hogy ez eszembe jutott, mint lehetőség és fejlődésnek fogja majd fel.
Bár jártam már itt, de még mindig meg tud döbbenteni ennek a Birodalomnak a szürrealitása. Ha nem láttam volna márjeget dobáló nindzsákat, négykarú barbárokat és lélekszipolyozó mágusokat, akkor még most is sokkolna, hogy majdnem olyan formában létezik a Pokol, ahogy azt a világ egyik legrégebbi reklámanyagában leírták a befolyásolható népnek.
Egy hithű keresztény nagy eséllyel élete végéig elmegyógyintézetbe kerülne, ha megtudná, hogy a túlvilági szado-mazo wellnes klub létezik, de semmi nyoma a nagyfőnöknek az ismert birodalmakban.
- Majdnem volt már vele rossz tapasztalatom. - röppen ki könnyedén a számon a botanofiliával kapcsolatos reakció - Nem lett belőlem Vin Diesel emiatt.
A saját nyelvén való megnyilvánulás magyarázata egy apró, de egyetértő mosolyt csal az arcomra. Mindig szerettem, amikor a nyelvi korlátokat kihasználva küldenek el valaki a fenébe, miközben azt hiszik, hogy valami nagyon költőit és felemelelőt mondtak neki.
- A mérges szömörcéket meghagyom Batman-nek és az Arkham elmegyógyintézetnek.
Asszem Björnnek kellet az a kis szusszanás és támogatás, amit kiutaltam neki a falhoz húzódással. El sem merem képzelni, hogy milyen sokkhatás lehet ez az érzékszerveinek.
Ilyenkor azért örülök, hogy nem Stan Lee egyik agyszüleménye vagyok, mert tuti megkattannék ennyi erős szagtól és hangtól.
- Megvan annak a hátránya, hogy a KE utazási irodával jössz az Árnybirodalomba. - próbálom viccre venni a dolgot - Liu palotájában tuti jobb állapotok uralkodnak. Legalábbis biztos vagyok benne, hogy nem kell sok atomárnyékot levakarnia a falról az újonc takarítóknak.
Nem kell filmben szerepelnem ahhoz, hogy tudjam az ilyen megbízások nem olyan egyszerűek, mint amilyennek tűnnek. De ha orkánként viharzunk be a Pokoltűz Ligához, akkor nem kell félnünk egy kis zivatartól.
- Szerinted van pisztácia fagyijuk? - fut ki egy apró kacaj a számom - A tutti fruttiban nem is reménykedek.
Björn kérdése valahol jogos, de itt jönnek be a kultúrális különbségek.
- Ahogy Muszaszi senpai mondotta annak idején, hinned kell abban, hogy nem csak egy úton lehet elérni a céljaidat. - hangozhatok úgy, mint egy olcsó motivációs tréner - A Matokák másik irányból közelítik meg azt, ami a ti hagyományaitokban kiscsoportos dolog.
Az utolsó kérdésére kajánul elvigyorodok. Úgy tűnik egy nyelvet beszélünk és mindkettőnkre ráfér egy kis feszültséglevezető adok-kapok.
- Hogy a szomszéd városból telefonáljanak át, hogy kurva jó a zene, de tekerjük le a hangerőt. - veszem elő a mellényzsebből a Ray Ban-emet
Akkor fények, kamera és felvétel indul!




A hozzászólást Johnny Cage összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 10, 2021 12:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyKedd Szept. 07, 2021 4:07 pm


Spiritual Journey
Johnny & Björn

Hmmm... színész, emellett pedig istenekkel diskurál a föld megmentéséről. Egyre érdekesebb a fazon és piszkálja a bajszom, hogy tényleg ennyire öko barát, vagy csak mellettem vallja magát annak. A lényegen akkor sem változtat túl sokat, Yule első pár napját anyámmal, Astrid-dal, mostoha apámmal és fivéremmel töltöm, a maradékot illegális vadászok és favágók vadászatával. Végül is a fejem tenném rá, hogy a KE néhány akciómat eltusolta, ami ezen a kontinensen műveltem. Szükségem van vérre az alkímiámhoz és szemekre a holló anyák megbékítéséhez. Mostanában elég... zabosak, hogy nem kapnak gyermekeket.
-Jó hallani, hogy nem csak a hangod és az arcod adod ehhez a dologhoz.. - sok embert hallottam nyálat fröcsögve előadást felolvasni és elmondani beleéléssel. De mindig könnyű lesz papolni, mint tenni valamit.
Ami viszont tény és érdekes, hogy a helynek megvan a maga kulturális kialakítása. Egész otthonos lenne és a légyölő galócák is meglennének itt. Viszont itteni mardroeme-t nem szednék innen. Még a végén a démon medve aspektus jelei jelennének meg rajtam. A hideg is kiráz ettől a gondolattól. Megjegyzésére érdeklődve döntöm meg fejem.
-Gondolom egy hosszú történet. A végén egy üveg sör mellett elmeséled? - tényleg kezd érdekelni, hogy mi történt közte és az említett irtani való, aljadék gaz között. A mérges szömörce szóba hozására kuncogom. Való igaz, ha valaki két szőke ciklonnal él egy fedél alatt, nem lehet könnyű, bár mozgatja a fantáziám, hogy ki tudna e készíteni ágyelőnek csupán növények kommunikációjával.
Ahogy kezdem kipihenni magam és szóba kerül a balhé benyúlok ruhám alá, hónom alatt végig és valahol a lapockám alsó íve környékétől kivadászom az oda rejtett üvegem. amint elérem a viaszos parafát óvatosan megfogom és kihúzom ruhám rejtekéből.
-De a jó oldala is megvan. - húzom mosolyra az ajkam, mint az ő kontinensén élő őslakosok által tisztelt viccek és tréfák mestere.
-Csodás utca túra, melyben megismerhetjük a helybéliek különleges szokásait és ízlés világát és hasonlatot állíthatunk fel saját birodalmunk saját rétegében, mint a nagyra nőtt fekete gyíkok. - és az elején tényleg voltam olyan buta, hogy elhiggyem közük van Loki egyik eltévelyedett fattyához.
Nevetésére elkönyvelhetem magamban, hogy égsem vagyok annyira befásult és őskori, mint ahogy azt mostohafivérem mondani szokta.
-Pár próbát megér. Legrosszabb esetben elérjük azt, ha ide kerülnénk vissza, páros lábbal rúgnak ki minket, hogy még mindig nincs se pisztácia se tuti frutti. - mosolyodom el, majd a kulturális különbségekre csak egy rövidebb szó csúszik ki számon.
-Nani? - magyarázatára aprót bólintok. Túlbonyolítanak mindent. Annak van igaza, akinél a fejsze és az marad kussban akinek a fejében. Ami igaz, az igaz, hogy pont egy olyan nép gyermekének kell kiselőadást tartania, akik raboltak, gyilkoltak és erőszakoltak. Ki-ki maga ízlésének megfelelően melyiket előbb és melyiket utóbb.
-Mennyien lehetnek? - bár a kérdés jogtalan és felesleges, kell egy kis időhúzás, míg jómagam is előkészülök.  tépem fel a parafát és az átlátszó üvegből magamba döntöm az enyv állagú vörös árnyalatú, narancssárga löttyöt. Bedugaszolva vissza teszem, a helyére övtáskámba és várok pár percet. Ökölbe szorítom kezem, hogy ápolt körmeim húsomba marjanak. Nem érzem, hogy lüktetne, hogy fájna, így megkezdem a torzulást. Ahol bőröm vékonyabb és ereim közelebb vannak a felszínhez megszíneződnek, ujjbegyeim és hajlataim szénfekete színt vesznek fel,  rövidre vágott körmeim erősebb szaruvá formálódnak, állkapcsom enyhébb deformitásokat szenved, nem utolsó sorban hajam kezdi elveszíteni szőke hatását és helyébe lép a jegesmedvékre jellemző áttetsző szőr. Emlékszem ez milyen fájdalmas, mikor sokáig nem használom. Mikor sokáig nem válthatok alakot. Jobb az elővigyázatosság.
-Akkor had szóljon! - húzom kellemetlen mosolyra szám, ragadozó fogaimmal kész vagyok az ellen húsába marni. A biztonság kedvéért valahol nálam van a fejszém, bár nem gondolom úgy, hogy a mágia nem ütné  a mágiát.
Ha van legenda, hogy mi történik, amint valaki alvilági lény húsával vagy vérével érintkezik, most kiderül van e alapja. Megindulok a természet tankjaként, hogy megszerezzük azt a fétist.


Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10

Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_413Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyPént. Szept. 10, 2021 1:09 pm




A természetvédelem egy fontos dolog. Nem csak a Földet elfoglalni vágyó, párhuzamos világokból érkező hadurakatl kell megmenteni a világot. Cetrion és Björn is egyet értene velem abban, hogy a Földdi birodalom legnagyobb ellensége az őshonos faj, az emberiség.
Bárki is adta Hugo Weaving szájába az emberi fajról szóló monológot egy zseni volt, de sajnos több igazság van abban a pár sorban, mint amit a legtöbb ember be merne ismerni magának.
Shao Kahn inváziója óta ebben is formálódott a szemléletem. Bár nem álltam be a Greenpeacehez és soha nem fogok természetközeli hippi kommunához csatlakozni, de a tőlem telhetőt megteszem és nem csak az öklömmel védem a Földet, hanem a fenntarthatóság példájának mutatásával.
Ja, jót prédikál a hiú és egoista filmsztár, de nálam csak az kerül a kukába, aminek tényleg ott a helye. A rosszfiúk a rothadósba, minden más meg a szelektívbe.
- Egyszerűbb élhetetlenné teni a Földet azért, hogy megelőzzünk egy inváziót, de akkor mi sem tudnánk rajta élni.- válaszolom Björnnek
Valahol kezdem még jobban érezni a zsarus haverfilm jelleget, amikor olyan témákról kezdünk el cseverészni, amiknek az égadta világon semmi köze nincs a megbízáshoz.
- Lesz az több sör is, de mindenképpen elmesélném azt a sztorit. - biccentek a kérdésére - Ízelítőnek csak annyit, hogy a Kuatan dzsungel nem csak veszélyes, de szexi is tud lenni.
Björn úgy látszik bekészült erre a feladatra. Bár a Fehér Lótusz Steven Seagal hasonmásával ellentétben én annyira nem vagyok hatalmas barátja az italnak, egy-két komoly jelenet lenyomása előtt én is vettem magamhoz folyékony bátorságot.
Lehet húzni a szájakat, hogy minek, de emlékeztetésképp azért megjegyezném, hogy Rocky nagymonológját is így nyomta le Sly az első filmben és elsőre meglett.
- Szétrúghatunk pár segget és bekavarhatunk a háborúba, amit Liu és Noob vív a Pokol trónjáért.És még mondták, hogy ne keveredjek bele a poltikába... - summázom - Nem tudom eldönteni, hogy gáz vagy jó dolog, hogy nem csak az emberi fajnál alakul ki így társadalom. Bár a Kytinneknél tuti nincsenek hajléktalanok.
Valahol érzem az anszurditását, hogy fagyival viccelődünk a Pokol kellős közepén, de valamivel úgy is oldani kell a feszültséget.
- Ingyen és bérmentve támasztanának fel. Ezért szerintem sokan ölni tudnának.
Jó, talán nem nekem kellenne a kultúrális különbségek elfogadásáról papolnom, lévén az én rasszom termelt ki nem egy népírtást és gazdasági érdekből elkövetett kizsámányolást, meg pár olyan szervezetet, mint a Ku-Klux klán vagy a náci párt.
De azóta már mindenki woke mint a fene, egyenjogúság van (papíron), meg elfogadás.
- Szerintem jók az esélyeink. - jelentem ki magabiztosan - Néhány novícius, meg pár mentor és főfogásnak Nightwolf.
Láttam már pár dolgot, így annyira nem döbbent le, hogy milyen átalakuláson megy végbe a jelenlegi partnerem. Azt azért meg kell jegyeznem, hogy Stan Winston a fél karját eladta volna, ha ilyen hiteles átalakulást rakott volna össze bármelyik filmjében.
Az átalakulás befejeződése után pár lépésnyi nekifutás után a sziluettemből kiválik egy világoszöld körvonalú másam, lesprintel, majjd velem szembe fordulva bakot tart. Tartom a tempót, majd jól kiszámítva belelépek a kezeibe. A lendület felvisz vagy három méter magasra, miközben egy forduló rúgáshoz készülve felhúzom a térdem és az árnyékerőket felhasználva, a lendületemet megtartva lövök ki a kapu irányába.
Hatalmas reccsenéssel törik szét a torlaszoló deszka, ahogy talál a rúgásom.
- Megjött Johnny! - köszönök be három fokkal kevésbé mániákusabb mosollyal az arcomon, mint Jack Nicholson
A szolgáló onik ledobnak mindent, ami a kezükben van és nekem rontanak.
Pár pofon, rúgás és mélyütés kiosztása után elkezdek a kapu jubb széle felé helyezkedni, hogy Maci Laci is nekiláthasson a piknikkosarak megfújásának.




A hozzászólást Johnny Cage összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 17, 2021 7:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyPént. Szept. 17, 2021 12:38 pm


Spiritual Journey
Johnny & Björn

Olykor elgondolkodom, hogy a legtöbb isten miért az embereket karolt fel. Miért nem állatokat vagy... oh... abból lettek a fúriák, medúza és a nagák. Nem tudom eldönteni, hogy jobb így vagy sem. De a Pokol még mindig nem nyújt nyugalmat és vígaszt, de mit is várnék? Amire viszont a fejem tenném, hogy bármely nép is tenné a kezét a Földre, nem maradna belőle más, mint kiszáradt sivatag.
-A legtöbben elfelejtik visszaadni, amit kapnak Föld Anyától. Békés alak, de ha nagyon rossz fát tesznek gyermekei a tűzre, ő is meg tudja mutatni szigorát. - úgy gondolom nem hiába vannak a tornádók, kiszáradó folyók vagy épp a szökő árak.
Annak idején mindig hálát adott az ember a természetnek amiért eltartja. Áldozott a forrásnak, áldozott a földnek, ünnepelte a Földanyát, védő langokat gyújtottak beltane-kor... a szigeti rokon törzs olyankor eléggé megszaporodott.
-Hmm... érdekes történetnek ígérkezik. - biccentek egy mosolynak alig nevezhető görbülettel ajkam szegletében. Kis üvegem enyhén megmozgatom, megfigyelve a löttyöm állagát. Még mindig undorítóan néz ki, pedig húsz éve biztos élek ezekkel a drogokkal.
-Johnny, ígérj meg nekem valamit. - egyik kezemmel eltakarom szemeim, levegőt veszek, hogy ne röhögjem el magam. Hüvelyk és mutató ujjammal pulzálást gyakorolok orrnyergemre.
-Ne szólj a Fekete Fúriának arról, hogy szabad az az ülőhely. Bár mindegy, így is úgy is elfoglalja ha neki szánják, ahányszor elküldtem ide... mégis én kötöttem ki itt. - rázom meg fejem az élet furcsa csavarain, majd leengedem kezem magam mellé. Halkan a szokásos hanglejtésemmel még megengedek magamnak egy halk "Nők..." mondatot. Áttapogatom magam, hogy megtaláljam a fejszém darabjait. Svédacél fejet nem kellene elhagynom. Főleg nem itt.
-Mindnyájan primitívek vagyunk, ki-ki a maguk módja szerint. Általában akik az acél titkát ismerik távol esnek a mágia tanaitól. Legalábbis, nem láttam még olyan kovácsot, aki egy tüsszentéssel felkorbácsolja a tenger haragját. - felelem enyhén megemelve vállam, jelezve, hogy nagy eséllyel csak én gondolom így és nem egy olyan személy, lény van aki rá tudna cáfolni, s ha meghallaná, azonnal az arcomba vágná az egyik remekművét egy Fus Ro Dah kiálltással.
-Mellőzném eme kihagyhatatlan ajánlatot. Jó helyem lesz nekem még a kifutóban is, mint itt. -  mosolyodom el, egy kellemetlen sóhaj kíséretében. Nem ezen a napon akarok ágyelő lenni egy kandalló előtt. Vagyok hozzá elég szőrős és termetes.
Magyarázatát hallva örülök, hogy nem vagyok előítéletes, különben eléggé érdekesen néznék rá. Hontalanok, kik kiírtották az őslakókat, hogy új földre esélyre és jobb jövő reményébe kapaszkodva vetették meg lábukat. Most papiron ők a legelfogadóbbnépség. Medvéből nem lesz szalonna.
-Szeretem a tisztességes harcot. - jegyzem meg halkan, ahogy felsorolja mivel is állunk szemben. Puszta kézzel fogok kezdeni, amint valakinél eszköz lesz, úgy nálam is elő fog kerülni a fejszém.
Amint Johny nekilendül az "ostromnak" magam is rohanok mellette és az árnya mellett. Amint a magasba emelkedik tekintetemmel olykor követem, mint magányos farkas a hollót, ki élelemhez vezeti. Gördülékenyen rohanok, előszőr sarkamra érkezek, majd talpamra végül az első párnákról rúgom tovább magam a robaj irányába, hol már Johnny-t köszönti a helyi komornyik. Ahogy jobb oldalra tendál, magam balra húzódom, óvatosan hajlítom be ujjaimat, hogy ne sértsem fel tenyerem ennél jobban és ütesre emelem kezem. Elérve az Oni pofa szerkezetét, mit tudom én milye van neki, ujjaim elcsúsznak tenyerem mentén bütykeimmel érve a másikat. Szabad kezemmel megragadva próbálom eltaszítani magamtól, hogy rálássak környezetemre. Elkezdek valamit morogni, mire rájövök, hogy nem a megszokott közös nyelv ami ajkaim közt kiszivárog.
Gondolom csak akkor állunk tovább, ha itt kipucoljuk a helyet, vagy valami nagy randaság magától nem ballag elénk üdvözlésre.
Az egyik oni arcomba kiabál, értetlenül pislogok párat, majd mellkasomra szívva a levegőt arcába ordítok. Hol ökleimet használom, hol megerősödött karmaimat.
Igyekszem figyelni, hogy ne menjek túl előre, ne fogjanak közre, valamint szemem sarkából láthassam az ember alakot. Legalábbis, amíg még nem vakít el teljesen  a dühöm.


Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10

Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_413Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyVas. Okt. 17, 2021 8:03 pm




Elég sok érdekes alakkal találkoztam már az életem folyamán és ezekből talán a tűzgolyókat dobáló shaolin szerzetes és az Oddjob kalapját lenyúló kuzinja volt a legkevésbé kirívó.
Elvégre ha részt veszel egy steroidfüggő Conan rajongó legyőzésében és családi hagyományt teremtve szétrúgod egy bukott halálisten seggét, akkor garantálva van, hogy a Birodalmak furább alakjaival is találkoztál az idők folyamán.
Björn valahogy mégis az a fajta pofa, akinél nem érzem furának vagy ellentmondásosnak a természetközeli mentalitást a posztmodern kiégettséggel.
Most őszintén?
Milyen tisztességes természetvédő ne kezelné iróniával azt, amit manapaság környezettudatosság szinten művelnek az óriáscégek és a vegánok?
- Lehet, hogy rosszul nézem a dolgot, de szerintem kicsit túlságosan kitartóan gyakorolja a birkatürelem erényét.
Úgy tűnik, mint minden veterán katona, Björn is vevő a szolgálat közben megesett vadabb sztorikra.
- Elmesélem, ha túléljük ezt, meg Sonya embertelen nagy dorgálását. - vigyorodok el barátságosan
Eddig csak sztorikat hallottam arról, hogy milyen egrecírozás és verbális adok-kapok megy Björn meg Vera közt, de az előbb elhangzott kérdés alátámasztja, hogy a Fúria igen erőteljes nyűvőhatást képes kifejteni az elmére.
- Ritkán szoktam ilyet ígérni, mert könnyen csúsznak ki a szavak a számon, de hallgatok mint a sír.
A belépőm elég hatásos volt, de Björn szinte mindenben túlszárnyal engem. Hatalmas lendülettel veti bele magát a harcba és nem röstel úgy kommunikálni, ahogy hozzá szólnak.
Tetszik ez a hozzáállás, de csak fél szemmel nézhetem, hogy mit csinál, mert illik vigyázni az imidzsemre.
Az egyik nekem támadó Oni úgy tűnik, hogy kicsit képzettebb, mint a többiek.
Majdnem sikerül áttörnie a támadásaival a védelmemet. De csak majdnem.
A könyökeimmel hárítom a nekem szánt ütéseket, majd egy határozott rúgással lököm távolabb magamtól, hogy átvegyem a kezdeményezést.
Két gyors lépést teszek, az egyik trademarkolt körbepörgő rúgásommal rúgom fejbe.
Ez instant kábaság, amit kihasználva megragadom a fejét és belerántom a felfelé lendülő térdembe.
Befejezésként megidézem a zöld energiát és egy hátraszaltóval kmbinált rúgással lövöm ki a levegőbe.
Az oni egyenesen a berzerker felé repül.
- Szerva itt! - kiálltom Björnnek
Gondolom nem fog neki nagy problémát okozni egy kósza idióta lecsapása.
Amint rendezve van a probléma felzárkózok mellé.
Időnk nagy nagyon van kifújni magunkat, mert a terem közepén lévő majd három méteres ajtó mindkét szárnya kicsapódik és egy ismerős alak szilettje formálódik ki a szemünk előtt.
Négy kar, ezüstfehér és szürke csíkok, rosszindulatúan csillógó sárga szemek.
- Szóval Quan Chi a te lelkedre is megalkudott Sir Kán? - vetem oda Kintaro lidércmásának
Civilizált választ nem is várhatok.
Az alakmás felbődül és egy benga nagy tűzlabdával honorálja a kérdésem.
Asszem most kezdődik el igazán a buli.



A hozzászólást Johnny Cage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 09, 2021 9:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyHétf. Okt. 25, 2021 7:36 pm


Spiritual Journey
Johnny & Björn

Talán igazuk van abban, hogy a világnézetem nem épp egészséges az emberi gondolkozáshoz képest. Hogy is mondatták az újabb istenekkel? Eh... gondolkozz Björn, nem olyan nehéz! Megvan... "Ember, küzdve küzdj és bízva bízzál!" Lehet mond valamit az írója, ki a felsőbb hatalom szájába adta ezt a mondatot. De tényleg erre kell fejlődnünk? Ez az irány a fejlődés?
-Mégsem lehet minden kontinensből Atlantiszt csinálni. Különben azon veszekednénk, melyik próféta ténylegesen Dagon egyik gyermeke vagy attól származó. - az emberek sosem változnak, mindig ugyan azok maradnak. Legyen szó bármilyen területről, rasszról vagy vallásról. A kannibalizmusból vámpirizmus és ghoul fertőzés lesz, a vérfertőzésből gyenge gyermek. Tisztában vannak ezzel mégis ugyan úgy megteszik újra és újra. Mindegy, hogy fejsze vagy okostelefon ragad a kezéhez, ezek az ősi, íratlan törvények megmaradnak, ahogy megszegésüket is hordozzuk.
És itt vannak az új istenek, mint pénz, hírnév és drogok. Nem hiszem, hogy Johnny-nak be kellene mutatnom, legalábbis nem tartom valószínűnek, hogy csak a két szép szeméért és szőke üstökéért próbáltak vagy nak a kegyeibe férkőzni.
-Legrosszabb esetben megyek ágyelőnek a kandalló elé. - vonom meg vállam egy fél mosoly kíséretében. Talán ebben a mondatomba annak idején belekötöttek volna. Talán nincs igazam, bár Fúria mindig, minden áron ezt akarja elérni. Vagy kitömne a nappaliba dísznek. Ennek is megvan a maga valóság alapja. Azt hiszem...
-Köszönöm. - nincs ínyemre a hely, nem szeretnék itt kocsmatúrára menni, sem randira kísérni az ébenfekete nőt. Nem-nem, addig álljon féllábon mindenki.
Johnny-t követve igyekszem még nagyobb káoszt okozni, hogy a másikról eltereljem a kíváncsi tekinteteket. Lehet nem ez a legjobb ötletem egy filmcsillag mellett. De nem mellettem lesz leáldozóban.
Egy Oni elüt az arcom előtt, adva egy alkalmat kíváncsiságom kiderítésére. Kitátom álkapcsom, kiugrasztva az alsót és ráfogok módosult ragadozó fogaimmal a különös hús szerűségre. Egyre erőteljesebb nyomást gyakorolok a kar szerűségre míg nem roppan egyet. Eleresztem és félre taszítom harapott áldozatom.
-Borzalmas ízetek van... - fintorodik el arcom és köpök oldalra egyet. Kiöltve nyelvem rázom meg fejem és vetem bele tovább magam a forgatagba. Annak ellenére, hogy úgy gondolom, jó formában vagyok, néhány ütésük es karmolásuk kellemetlenül érint. De legalább ez az adrenalin ad nagyobb akaratot és olykor kegyetlenebb erőt. Johnny hangjára megmozgatom füleim, összekulcsolom kezeim és a felém repülő oni elé szaladok.
-Lecsapom! - elrúgom magam egy kába társától és két kezemmel súlytok le a levegőben levőre. Az ütés hatására hírtelen zuhanásba kezd, majd két teli talppal érkezek a becsapódóra.
Elrugaszkodva gurulok Johnny közelébe, rendezve sornkat. Az ajtó nyikorgásra megmozgatom füleim, mik egyre szőrösebbek, ahogy testem is.
-Francba, nem figyeltem a változást. -  hörgöm idegesen, fújtatva.
Ahogy kivágódik az ajtó, igyekszem felmérni a furcsa... személyt?
-Régi ismerős? - kérdezem Johnny felé tekintve egy röpke pillanatra. De utána csak neki szentelem a figyelmem. Ahogy az éteri vagy pokoli tűz megjelenik, megharapom egyik ujjam és a nyakamban függő medált összekenem vele.
-Most ne hagyj cserben, Medve anya! - körbe tekintve ragadok meg egy szenvedő Oni-t, majd ahogy felénk dobja a lángot, magam is elhajítom az árnyvilági lényt.
-Hasonlóan meleg fogadtatás, mint ahogy Fúria szokott engem. Kezdem otthon érezni magam. - jegyzem meg mielőtt megrohamoznám a kolosszusunkat.


Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10

Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_413Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyKedd Nov. 09, 2021 10:10 am




A valláselméleti kérdésekkel kapcsolatban az a vicces dolog, hogy mióta részt vettem a Mortal Kombat-en, nem nagyon tudom elméleti szinten kezelni őket.
Mármint láttam isteneket, félisteneket és más mítikus bestiákat is, ez pedig nagyon is szkeptikussá tud tenni olyan lények létezését illetően, akiknek a színét se láttuk.
Primus ugyan említette annak idején, hogy összefutott valakivel, aki Lokinak hívta magát, de ahogy ismerem a kölyköt, nem vagyok benne biztos, hogy nem vezették meg.
De tény: Istenek vannak.
Csak nem mindegyik igazi.
- Szerintem egy épelméjű ember sem szeretne magának Innsmouth-i rokonságot. A kopoltyúk és úszók még hagyján, de a durva torzulás már nem éppen az a buli, amire szívesen nevez be bárki.
Mondjuk, ha minden vallás istene létezne, legalább lennének olyanok, akiket felelősségre tudna vonni a saját bálványuk, amikor ronda dolgokat tesznek a hitük nevében.
- Ha gondolod bemutathatlak Chuck Norrisnak. - válaszolok az ágyelős poénjára - A viccek túloznak róla, de még nyolcvan környékén is egy ököl van a szakálla alatt és marha jó fej.
Sonya tuti fenyegetni fog minket a kiheréléssel amiért ilyen meggondolatlan idióták voltunk, de a fenébe is...
Egyre kevesebb ilyen buliban vehetek részt. Ki akarom élvezni, hogy ötven felett is olyan formában vagyok, mint egy harmincas és le akarok csapni pár rosszarcút, ha már a Különleges Erőknek is dolgozom.
Björnnel meglepően gyorsan páholjuk el a fogadóbizottságot, már-már úgy tűnik, mintha valami videójáték tutorial részén verekednénk át magunkat.
Nem szívesen lennék annak az Oninak a helyében, akit az előbb passzoltam át neki.
Bár a látványért megéri. Egy powerbombot beadó antropomorf medvéért Vince McMahon és a WWE rajongók értelmesebbike a saját és az öt generációnyi leszármazottja lelkét is képes lenne eladni.
A manőver után a tini nindzsa medve mellém áll és már együtt fogadjuk az újabb belépőt.
- Engedd meg, hogy bemutassam Kintarot, Goro falusi rokonát. Amilyen erős, olyan kretén.
Björn egész pofásan oldja meg a tűzgolyó kérdését és közben feltalálja a grillezett Oni nevű mesterfogást is.
Én kihasználom a lábaim ruganyosságát és egy francia spárgával oldom meg a biztonságos távolság felvételét.
- Szóval mindketten ismerősek vagyunk a párkapcsolati problémák nem túl békés rendezésében. - állok fel a földről az alapállást felvéve
Kintaro nem tököl, ahogy látja, hogy tűzgolyókkal nem meg semmire.
Egy hatalmasat bődülve rugaszkodik el a talajtól és gyorsan áthidalja a távolságot, ami elválasztotta őt tőlünk.
Szerencsétlenségére már van tapasztalatom az ilyen szitukban. Egy gyors sasszéval előre lépek és megindítok egy fejmagasságba célzott rúgást, némi árnyékerővel megtámogatva. Ez majd ad annyi ellenerőt, hogy ne sodorjon el a melák lendülettel támogatott tömege.
Ahogy terveztem, a tigrismintás shokan pont olyan íven zuhan ránk, ahol a kirúgó lábam sarka és a családi kincstár aranytojásai találkozni fognak.
Sikerül megállítani a levegőben a lendületét, de még így is beleremeg a föld, amikor talajt fog.
Azt mondjuk nem túl nagy méltósággal, meg levegőért kapkodva és bagolyként huhogva, összegörnyedve üvöltve.
Nos most már azt is tudjuk, hogy az Alakmásoknak fáj a mogyorózás.
- Itt a piknik kosár Maci Laci! - állok félre, hogy Björn is kivehesse a részét az alázásból



A hozzászólást Johnny Cage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 30, 2021 5:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyKedd Nov. 09, 2021 2:50 pm


Spiritual Journey
Johnny & Björn

Vannak akik komolyan veszik a vallásukat, vannak akik fanatikusak, mint Vera és én, valamint vannak, akik talán konyítanak valamit hozzá. Vagy azt hiszik, hogy értik, holott csak azoknak mondja el sorok közötti titkát, kik megélik és az istenük törvényei szerint élnek.
-Szerintem a száznegyvenkettedik generáció után oly' mindegy, hogy milyen áldásokat vagy átkokat kap az illető. - vonom meg vállam, lévén nekem elég Svalbold anyának megfelelni. Nem lennék Vera helyében a hollóbanyákkal és a sleidhir-rel. Bár azzal szemben védtelen vagyok. Ha meg elsajátítanám búcsút mondhatnék a férfiasságomnak és családi ékszereimnek. Annyit nem ér semmi.
Bár... megnézném egyes istenek életre kelt bálványait, kik a szavaikat kiforgatókkal beszélgetnek el.
-Haha... és akkor meg sem kell nyúzni, hogy ágyelő legyek. - törlöm meg szemem a nevetés okozta homálytól. -Jól hangzik egyébként. - mosolyodom el és a biztonságért körbe tekintek, ki mi kíván az életünkre tőrni.
-Ha haza érünk, nem hiszem, hogy csak üres fenyegetések lennének... - nyelek akaratlanul nagyobbat, lévén ha rám uszítja Vera vérmágiájának átok részét, jó darabig nem fogok tudni aludni.
Nem tudom, hogy Johnny ennyire mozgás szegény életmódot él, vagy csak még be akarja bizonyítani, hogy a kor nem számít, ha az ellen sorait kell gyepálni. Vagy tollak és prém helyett ezzel próbál imponálni kedvesének? Esetleg lányának utat mutatni?
Gyanús ez az Oni hullámzás. Csak ennyi, mondhatni, közemberek tömegébe ugrottunk volna be? Hol az éjben meglapuló penge, mely bármely pillanatban bordáink közé állnának.
Mellette állva megrázom testem és kifújom a tüdőmet eltöltő bűzös levegőt. Remélem Sonya elenged pár napra haza rehabilitáció céljából. Bár ezt az élményt egy élet alatt sem tudnám elfelejteni. Valahol belűl pedig nem is akarom. Valahol. Mélyen. Jól elrejtve.
-Hmmm... akkor ő is sorra kerül a megfelelő számú pofonért. - nyugtázom magamban, hiszen egy apró jelre vártam tőle, mit maga a megjelenő is megadott.
-Kár, hogy szörnyű ízük van. - tekintek a megpörkölt Onira egy pillanatra, majd jeges szemeim az idegenen tartom eltávolodva a társamtól.
-Ha még párkapcsolatban is lennék vele... - játszom a hatyú halálát, noha nem tagadom, kedves pillanataiban nem egyszer elgondolkodtam rajta, hogy meg kellene próbálnom magamhoz édesgetni. De aztán elkezdi bárddal csapkodni az idegrendszerem, miközben rá kötötte a 220 voltot, így általában mellőzöm ezt a kellemetlen ötletet.
Ahogy a termetes egyén elrugaszkodik és látom hogy állítja meg Johnny, egy kósza morbid mosoly suhan át arcomon, a beleremegő föld ellenére felé rohamozva igyekszem feljutni egy kiszögelő pontjára, legyen az a terde vagy a könyöke és úgy megismertetni arcával ökleim. Mondhatni a kedvességét mégsem tudom máshogy felfogni, mint cukkolásnak, ami még erősíti a fejre mért ütésem.
-Legalább te nem Mici mackóztál le. - fújok indulatosan, hiszen vannak határok, amiket Fúria előszeretettel nem vesz figyelembe.


Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10

Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_413Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyKedd Nov. 30, 2021 6:10 pm




Nem tudom elképzelni magam hívő embernek. Más dolog hinni és tudni, léteznek nálunk hatalmasabb lények, de az a tény, hogy már nem egy úgynevezetett istennel találkoztam - és családi hagyománnyá vált egy bizonyos bukott ősisten csontos seggének akkurátus kiporolása - sem tud semmilyen szervezett vallás karjai közé terelni.
Mármint szívesen kerülnék én ölelő karok közé, feltéve, ha az egy bizonyos szőke jégkirálynőhöz tartozik, de kezdek eltérni az elmélkedésem témájától.
- Elég sok texasi osztja ez a véleményt, pedig ők csak keresztények. - kuncogok egy kicsit a saját szellemességemen, bár otthon egy ilyen nyilatkozatért tuti fogná a fejét az ügynököm és játszanom kellene egy olyan fantasztikus nívójú filművészeti remekben mint a Karate Redneck, vagy a Walker, a texasi kopó
Ilyen ez a filmes szakma. Még nekem is vigyáznom kell a pofámra, ha nem csak streaminges sorozatokban akarok majd játszani.
Björn egész jól veszi a Chuck Norrisos viccelődésemet. Ha eljutunk odáig, hogy tényleg meglátogassuk, tuti bírni fogja az öreget.
- Ahogy ismerem egy gigantikus adag steakkel is megbombáz majd minket.
A kilátások tényleg nem a legjobbak. Mármint itt mi marha jól szórakozunk, de Sonya tényleg tombolni fog, hogy mekkora állatságot műveltünk mi ketten.
- Asszem meg kell majd csörgetnem Kenshit, Takedát vagy Hanzot, hogy nagyon gyorsan kerítsenek valami Kanohoz vezető nyomot. - próbálom elviccelni a helyzetet, bár tuti kihallatszik a hangomból némi kényszeredettség - Mert ha ez nem jön be, akkor nincs az a mennyiségű rózsa és csoki, ami minket kihúz a szarból.
Ezt úgy mondom, mintha Sonya oda lenne bármelyikért is.
Az igazat megvallva a bunyó közben egyre kevésbé aggódok azért, mit fogunk mi kapni. Csak egyszerűen élvezem az, hogy kiporolhatom a seggét pár oninak és közben még jól is nézek ki.
Ezért mondjuk nem fizetnek, de nem is kell végigmenni azon a hosszas folyamaton, ami egy filmes akciójelenet felvételéhez kell. Se próba, se bakizás, csak 100% spontaneitás.
- Azért jó lesz vigyázni vele. Amilyen hülye, olyan erős.
Van valami nagyon haverfilmes jellege annak, ahogy bunyó közben vitatjuk meg a magánéleti dolgokat. Mondanám, hogy olyanok vagyunk, mint a Halálos Fegyver fantasy változata, de akkor én lennék Martaugh. Viszont még nem vagyok öreg semmihez.
- Ne légy kishitű. - vigyorodok el nosztalgikusan - Amikor először próbálkoztam Sonyánál simán pofán vert és lehajítottak egy hídról. Jó az utóbbi Kano volt, de érted a lényeget.
Komolyan elgondolkodok azon, hogy tényleg hozni kellett volna egy WWE-s stábot.
Björn simán beviszi az első ütést. Kintaro hármat lép hátra, akkorát kap.
Szerencsétlenségünkre a buksisimi elvonja az idegrendszere figyelmét a kényesebb fájdalomforrásról. Haragosan izzik fel a sárga lidércszeme és dühösen fújtatva indul meg Björn felé, alsó pár karjával a berzerker csuklói után kapva.
Ismerős technika, Goro előszeretettel alkalmazta.
- Bukj le és ökleld fel! - kiáltok Björnnek miközben megindítok egy plazmagolyót, ami éppen pofán fogja kapni a négykarút, ha az utasításomat követni fogják


Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyVas. Jan. 09, 2022 6:50 pm


Spiritual Journey
Johnny & Björn

A nyakam teszem rá, hogy nem csak az anya medve létezik, mint morcos felsőbb hatalom. Biztos vagyok benne, hogy a Hollókon kívűl is vannak még más, elfeledettnek hitt vallások, kiknek elenyésző tagjai köztünk járnak. Lehetőleg nem a farkas totem Göde Essen-t próbálják reinkarnálni.
-Mindenki szíve joga, hogy mely isten, nő, férfi, állat, növény vagy természeti elem ölelő karjába menekül. - e téren túl laza vagyok. Lazán veszem ezt a dolgot, nem vagyok túl fanatista, mint Vera vagy a holló többi fiókája. De Gaia anya teremtését mind meg akarjuk őrizni anyjuk ajándékát.
Mind a kettőnknek jót tesz, hogy feladatunktól független beszélgetést folytatunk. Talán csak pszichológia, de nem érzem annyira... kellemetlennek ezt a helyet. Vagy csak az adrenalin dolgozik bennem.
-Eh... most megéheztem. - húzom el szám játékosan, noha igaz ami igaz, a medve szervezetet etetni kell. Főleg a mérgek mellé, amik segítenek túl teljesíteni, kihozva egyes formáimból a maximumot. Kényszeredett, talán enyhén kétségbe esett hangjára egy barátságos, testvéri mosollyal felelek.
-Ha minden kötél szakad, Yellowstone-ban és Angels Forest-ben vannak barlangok amiket emberként nem igen lehet megközelíteni. - igen, két hely, ahol meg szoktam húzni magam, mikor unom az emberek nyüzsgését körülöttem, de nincs elég időm haza ugrani. Bár Vera lehet felfedezne, ha nagyon keresne.
Ahogy egyre jobban érzem tetteink és lépéseink súlyát, úgy gondolok egyre jobban arra, hogy le tudok e futni egy gyorsuló katonai uaz-t és Föld Anya is be fogadna e elég gyorsan, mielőtt a szőke ciklon utol érne. Nem engedem el a fülem mellett Johnny szavát, vétek lenne alábecsülnöm az ipsét. Főleg azokkal a plusz végtagokkal. Szétnyitva ajkaim villantom meg erős fogam az ellenfelünk felé. Belülről fakadó, ősi ösztönös fenyegetés. Nem több, mint cselekedet, amit magammal hoztam.
-Jelen helyzetben kihagynám az egy háztartásban élést egy olyan nővel, aki egy apró fétissel egy hónapnyi rémálmokat és balszerencsét zúdít a nyakamba. - remeg meg enyhén ajkam és húzom fintorra orrom.
-Franc gondolta volnam hogy a pénztárcám egyik nem használt zsebébe rejtette azt a vackot. - béna voltam? Igen. Megérdemeltem? Honnan tudjam mit követtem el, amivel kiérdemeltem ezt az aljasságot.
Az ütés betalál, sajnos túl jól is sikerül, de ha már elkezdtük, akkor ennek megfelelően folytatom, ha erre van szükség. A felszólításra bólintok.
-Parancs! - így hát igyekszem annak megfelelően cselekedni, ahogy mondta. Talpaim éppen hogy érintik a talajt, már hajtom be térdem gugolásba pozícionálva magam. Szinte érzem, milyen következményei lennének, ha hibázom. S így is talán csak egy hajszálon múlik minden. Miután stabíl az egyensúlyom, összekulcsolom kezeim és elrugaszkodva igyekszem újabb ütést bevinni. Ha mégis rosszul időzítenék, akkor csak reménykedhetem hogy az Anya óvó mancsai idáig elérnek.




The member 'Björn Frostson' has done the following action : Dices roll


'D6' : 4


A hozzászólást Björn Frostson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 09, 2022 6:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10

Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_413Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyVas. Jan. 23, 2022 10:46 am




"Amikor a régi istenek éltek, hadvezérek és királyok, az összezavarodott világ egy hősért kiálltott."
Nem tudom miért ugrott be a Xena nyitó narrációja, amikor a vallás dolgairól beszélgetünk, de már meg sem próbálok rájönni, hogy az agyam miként gyártja le ezt a szabad asszociációit, mert belefájdulna a fejem. Ez a feladat amúgy is a pszichológusom vállát fogja nyomni, de alkalmankénti 200 dolcsiért többet fogok várni annál, hogy a feszült helyzeteket olcsó poénkodéssal próbálom oldani, mert tudom, hogy így kezelem a hasonló szituációkat.
Mindenesetre a jót tesz, hogy valami nem munkával kapcsolatos, kissé filozófikus beszélgetést folytatunk, ami oldja annak a feszültségét, hogy perpillanat a keresztény Pokol ihlető birodalmába jöttünk (most már nem túl) titkos küldetésre.
Úgy tűnik Björn kicsit túl komolyan veszi a hittel kapcsolatos humorizálásomat, de ezért nem hibáztatom. A legtöbb emberrel ellentétben az ő hagyományai nem csak elvi síkon befolyásolják az életét.
- Perpillanat én egy dögös ötvenes tábornoknő karjaiba menekülnék. - próbálom továbbra is elviccelni a helyzetet - Mondjuk azok alapján, amit most művelünk inkább egy fojtófogásra számítanék, mint egy meleg ölelésre.
Talán nem kellett volna annyit szövegelni Chuck vendégszeretetéről, hogy neken is megindult a nyálelválasztásom.
- Azért az itteni konyhát ne próbáljuk ki. Vagy túl ízetlen, vagy túl csípős lenne nekünk.
Megvan annak a maga természetes bája, hogy ennyire eltúlzom a Sonyával való kapcsolatom bizonyos aspektusait. Mintha egy nagyon félresiklott 90-es évekbeli sitcomból jöttünk volna, ahol megfordult minden, amit a nukleáris családmodellről tudunk.
Bár mondjuk most belegondolva az már tényleg bizarr lenne, hogy Sonya benyit a nappaliba és elmeséli nekem, hogy aznap bejött egy kövér nő  cipőboltba.
- A Yellowstoneba csak úgy költöznék be, ha viselhetnék egy kék csokornyakkendőt és nagyüzemben lopkodhatnám a piknik kosarakat.
Oké nem volt a legelmésebb vicc, főleg nem úgy, hogy Björnnek mondtam el, de a Marvel sem a szofisztikált humorával lett több, mint 30 milliárdos franchise.
Az ajtó berúgásával deklaráltuk, hogy a béke sosem volt opció és pillanatról pillanatra egyre közelebb ér a nyakvonalunkhoz az a szar, amit önkényesen magunkra borítottunk. De mi nem csak szeretünk veszélyesen élni, hanem magunk vagyunk a veszély.
És ehhez nem kell methet kotyvasztanunk egy isten háta mögötti sivatagi laborban.
- Ez már majdnem válóoknak hangzik.
Kintaro nem tudta, hogy mit vállal, amikor beszállt a kettő az egy elleni balhéba. Nem mintha életében túl eszes lett volna, de holtában úgy tűnik, hogy jóval kevesebb esze van, mint egy marék közepesen értelmi fogyatékos lepkének.
Oké, átengedtem Björnnek őt és ő végzi a nehéz munkát, de azért bőven kiveszem a részem a supportálásból is.
A plazmagolyó majdnem tökéletes félkörívet leírva csapja állon a shokanok Conanjét és ez az előkészítés tökéletes lehetőséget ad arra, hogy medvebőrű társam és későbbi cimborám egy olyan földrevitelt vigyen véghez, amitől a WWE kommentátorai ez az arcot vágnák, Jerry Lawley pedig elveszítené a hangját az üvöltéstől.
A medveforma súlya olyan erővel csapódik a bele a halott shokanba, hogy a földetérés ereje majdnem engem is lelök a lábamról, de Björn nem totojázik, neki is ugrik a lábáról levert ellenfelének.
Kintarot elég váratlanul érte ez a véletlenszerűen összehangolt csapatmunka. A plazmatalálattól még mindig kábe fejjel nyeli be a medveharcos következő pár pofonját, de a fájdalom kijózanítólag hat rá és megpróbál ellentámadásba lendülni.
A felső pár karjával Björn feje felé próbál nyúlni és megpróbálja behúzni az egyik hónalja alá, hogy egy nyaktiló fojtásban fogja a társam.
Ehhez mondjuk nekem is lesz pár szavam, de ez a melák olyan gyorsan mozdult, hogy hiába indultam meg, hogy a sarkammal közelebb pozícionáljam az orrát a kisagyához, már nem tudtam megakadályozni a mozdulatat kezdetét.
Most Björn rátermettségén és helyzetfelismerésén áll, hogy kap-e egy agresszív nyakmasszázst van sem.




A hozzászólást Johnny Cage összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 02, 2022 4:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyHétf. Jún. 27, 2022 11:01 am


Spiritual Journey
Johnny & Björn

Vajon mennyire lesz mérges a szőke ciklon a küldetésük más módszerrel való megközelítése miatt? Van egy olyan érzése nem fogják vállon veregetni, vagy ha mégis, akkor Vera kikogyogta, hogy a fagyöngy érintése is képes kellemetlen, lassan gyógyuló sebeket hagyni. Egyébként miért is gondol a gyengeségeire a pokolban?
-Akármelyik is lenne, meghagyom mind a két lehetőséget számodra. - és ennek ez a rendje. Az ő volt(?) felesége és a főnökasszonyuk, így jobb híján gyorsabban kell rohannia, mint a mesterlövészek golyója vagy az említett nő elégedetlen tekintete, mik képesek lennének kerékbe törni, majd karóba húzni a medvebőrt hordót.
-A helybéliek ízéből kiindulva egyet értek veled... - még nekiis megvannak a határai amiket nem szívesen lép át. Ilyen a gyomrának védelme, amit inkább tölt meg nyers hússal, mint túlfűszerezett ételekkel. Az amerikai édes kenyérről ne is emlegessék a jelenlétében...
-De csak, ha segíthetek elterelni a Helsing figyelmét. - a piknikkosarakat meglovasító brigádról nem gondolta volna, hogy ténylegesen elkényelmesedett medvével fog találkozni, aki képes volt elküldeni a halálba, mert megdézsmálta egy bokorban felejtett szendvicset. Bár tény a könnyű élelem mindenkiből a legrosszabbat hozza ki.
-Valami olyasmi. Ami talán a legrosszabb, hogy nő és ezáltal a medve is őt pártfogolja.
Szívének ütemes dobogására ritmizálja folyékony mozdulatait, ahogy azt a vén druida tanította. Különös oknál fogva eszébe jut a  kőkör és az, hogy ne felejtse el megnézni, hogy betörtek e már oda az emberek és megfosztották e a csendes nyugalomtól mentorát. Ritkán mondhatja el magamról, hogy büszke egy-egy mozzanatára, de az előbbi csapatmunkára teljes mértékben az.
A betalált ütést követően suhogást üti meg fülét, így igyekszik összehúzni magát, mint valami kölyök, aki az ütéstől menekül, valamennyire oldalra koordinálva testét, ám a következő érzés az egy erős szorítás valamint egy vissza rántás. Egyik karját elnyújtja nyaka és feje mellett, így egy gyenge Superman másolatot imitálva kerül a nyaktilóba. Kiakasztva vállát igyekszik helyet csinálni magának a hurokban, hogy kitartson levegője, amíg a társa segítségére nem jut. Kihasználva védtelen pontjait ragadozó fogazatával húsába mar. Ha Johnny támadása eléri és el is engedi a négykarú rabló szájzára miatt egy darabig az elért felületen fogok lógni, amig el nem ereszti pofája, vagy a hús le nem válik a vázról.


Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10

Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_413Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyVas. Okt. 02, 2022 5:34 pm




Nincsen annál jobb csapatépítő tevékenység, mint kettesben agyonverni egy már úgy is halott vadbarmot. Közös a kihívás, közös a küzdelem és közös a siker, ami megalapozza azt a kapcsolatot, amire egy élet-halál szituációban szüksége lehet bárkinek. Az már csak hab a tortánt, hogy történetesen tényleg élet-halál szituációban vagyunk, mivel Björn talán az utolsókat fogja brummogni, ha nem oldom meg a fején azt a satufogást, amit Kintaro alakmása applikál rá a viking harci macira.
Abban is egyre biztosabb vagyok, hogy ezután az akció után Sonya megoldja, hogy Cassienek még véletlenül se legyen kistestvére és ezt nem szexmegvonással fogja elérni.
Még, hogy csupa móka és kacagás az élet akkor, amikor az ember egy hollywoodi filmcsillag és többszörös megmentője a világnak.
Nem hajnalodik, én nem ugrom ki az ágyból, de a kollégám már vár reám, szóval illene tenni valamit nekem is, aminek eredményeként gyorsan javulni fog a fejének oxigénellátása.
Nem is húzom tovább az időt.
Nekilendülök és pár lépés után felpattanok Björn hátára, majd onnan tovváb rúgaszkodom és mindkét sarkammal becélzom Kintaro macskaorrát.
Hogy meg legyen támogatva a csapás, segítségül hívom az árnyékképességeimet is, így duplatalpas repülő rúgás olyan erővel éri, mintha egy rakétavetővel lőtték volna képen.
Bár Kintaro shokan és emellé még élőholt is, a korábban bemutatott rúgásomnak hála tudom, hogy azért egy ilyen támadás tud bizony fájni neki.
Björn sem totojázik. A nyakán meglazuló fogást kihasználva nyers carnivore kostólot tart a tigrismintás terminátorból. Szép nagy darab koncot mar ki Kintaro oldalából, bár tuti, hogy ha hazaértünk egy hétig csak szájvizezni fog, hogy megszabaduljon attól az íztől, ami most ellepi a száját.
A verő-merő felbődül a fájdalomtól és hátrálni kezd, mintha most kezdené realizálni, hogy talán túl nagy fába vágta a fejszéjét kettőnkkel.
Ez már csak azért is jó dolog, mert jól mellé estem Björnnek és kell az a pár tizedmásodperc az öreg csontjaimnak, amíg összekapargálom magamat, hogy talpra ugorjak.
Kintaro oldalából egy jó kilónyi hús hiányzik és folyik belőle a sárgás fekete vér. Nem nézek oldalra, de azt hiszem a medveharcos pofáját is hasonló színű folyadék színezi el.
A jó hír, hogy az első csörtét mi nyertük.
A rossz, hogy ezzel túlságosan komoly sebet nem okoztunk, lévén a mi kis erő-benőnőnk meghalt és mégis mászkál. Valamint szemmel láthatóan elég dühös. Legalábbis az ingerült morgás, a mérges üvöltés és a hangos roppanással ökölbe szoruló öklök nagyon erre engednek következtetni.
- Szusszanj egyet! - mondom Björnnek - Addig táncolok vele egy kicsit.
Lássuk be, egy bunyót Kintaroval még fénykoromban is nehezen nyertem volna meg, de annyi tapasztalatot már összeszedtem az elmúlt harminc évben, hogy fel tudjam tartani, amíg a Björn mackó felsőt és mackó alsót nem csinál belőle.
- Gyerek Rocky! Bunyózzunk!- lépek Kintaro elé és imitálom azt a mozdulatot, amivel a képzeletbeli gondot megszólaltatták a Rocky 3 végén
Gyors léptekkel kezdek el oldalirányba mozogni, meg sem próbálva blokkolni a melák támadásait. Jobb, ha hagyom kicsit pazarolni az energiáit és kitérek ahol tudom, majd visszakontrázva hergelem még egy picit, hogy még véletlenül se figyeljen Björnre.
Próbálok abban az oldalában maradni, amiből a brzerker kiharapott egy darabot, de a fő prioritásom az, hogy megmaradjak ütközőnek Kintaro és a társam közt.
Nagyon nagyon remélem, hogy ez menni fog addig, amíg Micimackó már rendesen tud lélegezni.


Vissza az elejére Go down
Björn Frostson

Björn Frostson

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10
Foglalkozás :
Katona (Különleges Erők Ügyeletes Alkoholistája)
Reagok száma :
17
A tornára benevezett :
2021. Mar. 19.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptyVas. Okt. 02, 2022 11:37 pm


Spiritual Journey
Johnny & Björn

A nyaka és a hónalját ért szorításra állkapcsa szorítása a válasz. Érzi ahogy a levegője egyre jobban fogy, s szinte végső kétségbeesése az ami ezt követeli tőle. Módosult karmával igyekszik az őt szorító karba marni. Látása homályosul, majd lábaival is próbál rásegíteni a szabadulásra. Megfeszíti  minden izmát, hogy minél nagyobb ellenállást tanúsítson a rá ható erőre.
Váratlanul érte, hogy Johnny dobbantónak használja. A következő reccsenő hang megadja a jelet, hogy megpróbálja megszakítani  a fizikai kontaktust a hullától. Elterülve a földön enyhe remegés lesz úrrá testén ahogy egész testén végigszáguld az oxigéndús vér. Gyorsan pislogva felfelé tekint, majd elgondolkozik a pillanatnyi süketségben, hogy miért látja a nagy és kismedve csillagképet. Mintha a Göncöl is kirajzolódna... mintha. Néhány pillanatot követően hallkan hallja társa hangját, így felemeli jobb karját, ujjait ökölbe szorítja, míg hüvelykujját megfeszíti, ezzel jelezve, hogy jól van és kéri azt a két kör közti pihenőt.
Az ütemes dobogások és léptek okán fel kell kelnie. Tudja és érzi, majd átfordulva oldalára kiköpi a nagy falat húst, mit kitépett a másikból. Dülöngélve emelkedik térdére, majd megkeresi a pengéjét.
-Itt kell lennie... - tapogatja magát, majd amint a hideg fém érzetét kelti valami, megfogja és előhúzza. Megvágva a tenyerét a sárga folyadékkal keveri a saját vérét és elkezd rúnákat felírni a jól ismert rúnákat. Thurisaz, egy függőleges vonal aminek közepénél egy kacsacsőr van. Hagalaz, egy torz "H"-ra emlékeztető, Naudhiz, egy függőleges vonal keresztben áthúzva. Tiwaz, egy elkeskenyített "T", Othalan egy rombusz két szárral. Ezek ismétlése egy körben, majd Aegishjálmr jelképet rajzolja fel a körbe és vérrével a homlokára. Fnafir harcos szavai csengenek fülében.


„Minden ember ellen viseltem a jelet… és minden irányba ontottam mérgét, hogy senki ne merészkedjen hozzám közel, és egy fegyver sem volt, amely félelmet kelthetett volna bennem. Minden embernél erősebbnek éreztem magam, és mindenki félt engem. ”

Rácsapva a jelre teste torzul. Megnyúlnak csontjai, húsa és bőre szakad, ahogy az áttetsző szőr veszi át a felszíni takarást. A régi korok különös medvéjeként villantja meg fogazatát. Kintaro egy ordítását követően ő is elordítja magát és nekiront a négy karú szörmedvénynek, figyelve arra, hogy ne Johnny-t tarolja el, hanem rohamja teljes lendülete Kintaro-t érje agyaraival és karmaival.




Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10Spiritual Journey - Björn és Johnny Zovfor10

Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_413Spiritual Journey - Björn és Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny EmptySzomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm




A terapeutám most tuti adna nekem egy jutalomcsokit, amiért ilyen jól dolgozom csapatban.
Kintaro dühödt morranásokkal és döngő léptekkel támad rám, én pedig felvéve a ritmust gyors sasszékkal és oldallépésekkel térek ki előle, miközben meg meg kínálgatom a combját és a térdeit pár jól célzott köríves rúgással.
Azt azért be kell látnom, hogy ezek a rúgások nem a kettőnk közt lévő méret és súlykülönbségnek hála olyanok, mintha egy havasi szúnyog próbálná átszúrni az elefánt bőrét, de azért nekem is vannak olyan dolgaim, amivel egálba hozhatok egy ilyen meccset.
Lebukok a fejemnek szánt visszakézből lendülő öklök elől és gyorsan megperdülök a sarkamon egy árnyékerővel megtámogatott rúgást elindítva az élőholt behemót ágyéka felé.
- Csajkovszkitól szeretettel. – vigyorgok a képébe, ahogy érzem, hogy a rúgás célt ér
Azt mondjuk nem tudom, hogy ki az az orosz pofa, de a Wikipédia ritkán mond baromságot.
Nem hiszem, hogy Kintaro túlságosan örül annak, hogy már másodjára kongatom meg a vészharangot a lábai közt, de ha már lúd legyen kövér alapon eldöntöm, hogy harmadikként a trademarkolt spárgázós herevasaló mozdulatommal is megjutalmazom még ebben a csetepatémban.
Azt a pár másodpercet, amíg hangos huhogásal és üvöltéssel ismét bizonyítja, hogy az élőholtaknak is problémát okoz egy ágyékra mért támadás azzal töltöm, hogy előhalásszam az CAGE feliratú boxeremet az álcaruhaként szolgáló rongyok alól. Baraka ellen is jó szolgálatot tettek és remélem, hogy Kintaro sárgadinnye méretű tekegolyóit is meg fogják majd lepogatni.
Csak ekkor jutnak el a fülemhez Björn szavai é realizálom, hogy most valami olyan dolgot fogok látni, amihez kevés halandónak van szerencséje.
Kintaro fájdalomtól homályos tekintete is a társamra vetül és mintha el is felejtkezett volna rólam megindul felé.
Persze én nem is én lennék, ha nem játszanám a nagy hőst.
Kockáztatván egy eltaposást, nem tágítok a shokan útjából. A lábaim villámgyors mozdulattal csúsznak szét terpeszbe, az öklöm zöld csíkot húzva lendül előre, miközben rikító zöldben ragyogó vassal megtámogatott bütykeim gyorsan teljesítik azt a fogadalmat, amit pár tizedmásodperccel ezelőtt tettem.
- Na gyere! Mire vársz? – kiálltok neki megjátszott kétségbeeséssel – Gyere! Itt vagyok. Mire vársz? Ölj meg! Itt vagyok! Ölj már meg!
A kántlás abbamarad és én csak egy villámgyors oldaltekintetet engedek meg magamnak, de ebből már tudom, hogy az ősi idők egyik rettegett medveharcosa áll az eddig is impozáns méretűvé átalakult társam helyém. Ami azt jelenti, hogy az a bunyó nagyon gyorsan fog átalakulni egy akkurátus agyonveréssé.
- Kapd el grabancát Balu! - lépek arréb utat nyitva Björnnek, hogy rászabadítsa Kintarora ezer medve haragját

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spiritual Journey - Björn és Johnny   Spiritual Journey - Björn és Johnny Empty

Vissza az elejére Go down
 
Spiritual Journey - Björn és Johnny
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gyerünk, Wendigó! - Vera & Björn
» Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn
» Wax on, wax off ― Johnny & Hannah
» ● Johnny Cage ●
» Johnny jelmez-szekrénye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortal Kombat FRPG :: Játéktér :: Az Árnybirodalom :: Nekros-
Ugrás: