A Mortal Kombat világán játszódó fórumos szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hasznos linkek
Discord Server
Dumaláda
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:03 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák

Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Emptyby Johnny Cage Szomb. Feb. 11, 2023 10:55 am


Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Emptyby Johnny Cage Kedd Jan. 10, 2023 10:01 pm


Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Emptyby Johnny Cage Vas. Jan. 08, 2023 7:27 pm


Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Emptyby Vendég Szer. Dec. 28, 2022 6:18 pm


Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Emptyby Vendég Szer. Nov. 16, 2022 2:00 pm


Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Emptyby Elder Gods Szomb. Nov. 12, 2022 8:15 pm


Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Emptyby Johnny Cage Szomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm


Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Emptyby Johnny Cage Csüt. Okt. 13, 2022 10:18 pm


Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Emptyby Björn Frostson Vas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Emptyby Yoru Ookami Hétf. Jún. 27, 2022 12:12 am

Harcosaink
Living History
Loretal Kombat

Megosztás
 

 Dina & Scorpion vs Big Bad Chat

Go down 
SzerzőÜzenet
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Dina & Scorpion vs Big Bad Chat 01_erp11Dina & Scorpion vs Big Bad Chat 05_zj_11Dina & Scorpion vs Big Bad Chat 08_fek11Dina & Scorpion vs Big Bad Chat 09_az_11Dina & Scorpion vs Big Bad Chat 18_csa11Dina & Scorpion vs Big Bad Chat 26_ala10Dina & Scorpion vs Big Bad Chat 34_mer10Dina & Scorpion vs Big Bad Chat 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Zovfor10Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Zovfor10Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Zovfor10Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Dina & Scorpion vs Big Bad Chat Empty
TémanyitásTárgy: Dina & Scorpion vs Big Bad Chat   Dina & Scorpion vs Big Bad Chat EmptyCsüt. Júl. 16, 2020 8:32 pm



Scorpion

& Dina ©️️️️️

Ki kell húznom azt a sort, már csak egy nap választ el tőle, nem veszthetem el most a fejemet, dühösen nézek az illetőre, ki úgy gondolja, hogy jogában áll megmondani, pontosan mikor is van záróra, és hogy szerény véleménye szerint az a két perc, amit bent tartózkodtam, egyenlő volt tizenöt hosszú perccel. Mély levegő Dina, egy, kettő, három, és kifúj, nem taposod szét a fejét mint egy tál kibaszott pudingot, nem, először megpróbálod szép szóval elérni azt, amit akarsz. És jajj annak, aki úgy gondolja hogy engem megállíthat, elég régen megtanultam már érvényesíteni az akaratomat, ha kell szóban, ha kell fizikailag, had járjanak jól vele a kórházak. Vajon rájön, hogy rosszat tett, mikor megtette, mit tett?
- Hogy gondolod – nézek fel a társamra, ugyanis egyesek szerint az én erkölcsi iránytűm nincs rendben, és ha valakit meg akarok verni, mert én nem verekszem, hanem verek, akkor ki kell kérnem mások tanácsát. Én meg ezt elfogadtam, mert a bakancslistámon át akarom húzni, kipipálni, miszerint nem ölök egy hónapig, mely, valljuk be, elég nehéz. Kedvem lenne előkapni a késemet és piszkálni vele a körmömet, vagy a másik agyvelejét  – mit érdemel a bűnös? – Állítólag a ninják erkölcsöse. Mondjuk alapból nem értem az etikát se, mit tanítanak az iskolában, így nem értem, miért nekem beszélnek erről, miért nem másoknak. Aki beszól, azt megverem, azzal nincs gond, de mások szerint van. mindegy, ha benne van, megverjük az illetőt.  Most hogy belegondolok, fagyikészítő farkasomnak tetszene ez a helyzet.
Vissza az elejére Go down
 
Dina & Scorpion vs Big Bad Chat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion
» A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő
» Scorpion
» Dina Stew
»  Family matters - Dina és Johnny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortal Kombat FRPG :: Játéktér :: Alternatív :: Alternatív idővonalak-
Ugrás: