A Mortal Kombat világán játszódó fórumos szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hasznos linkek
Discord Server
Dumaláda
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:03 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák

A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Emptyby Johnny Cage Szomb. Feb. 11, 2023 10:55 am


A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Emptyby Johnny Cage Kedd Jan. 10, 2023 10:01 pm


A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Emptyby Johnny Cage Vas. Jan. 08, 2023 7:27 pm


A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Emptyby Vendég Szer. Dec. 28, 2022 6:18 pm


A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Emptyby Vendég Szer. Nov. 16, 2022 2:00 pm


A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Emptyby Elder Gods Szomb. Nov. 12, 2022 8:15 pm


A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Emptyby Johnny Cage Szomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm


A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Emptyby Johnny Cage Csüt. Okt. 13, 2022 10:18 pm


A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Emptyby Björn Frostson Vas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Emptyby Yoru Ookami Hétf. Jún. 27, 2022 12:12 am

Harcosaink
Living History
Loretal Kombat

Megosztás
 

 A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő

Go down 
SzerzőÜzenet
Elder Gods
Admin
Elder Gods

Foglalkozás :
A fórum rendjének fenntartása
Reagok száma :
0
A tornára benevezett :
2018. Jul. 27.

A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Empty
TémanyitásTárgy: A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő   A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő EmptyHétf. Márc. 08, 2021 8:22 pm




2021 Tavaszi

Bajnokság:

Döntő


Dina
vs.
Scorpion


Az Élő Erdő

A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Living10

A Külső világ egyik rettegett, beszédes nevű helye. Az itt élő fák inkább helyhez kötött állatok, mint növények, amik előszeretettel támadnak rá azokra az élőlényekre, akik vannak olyan botorok, hogy az ágaik hatótávolságába menjenek.

1. Az egyik akaratosabb cserje szemet vetett rád és a bokáid köré tekerte az indáit.
2. Harc közben rálépsz egy avar által takart oszladozó hullára. Megcsúszol és elveszted az egyensúlyod.
3. Az egyik fa felmarkol a földről egy jókora kupac avart és az arcodba vágja.
4. Harc közben nekihátrálsz az egyik fára felakasztott élőholtnak, aki rád akaszkodik és megpróbál beleharapni a nyakadba.
5. Túl óvatlan voltál és túl közel mentél az egyik emberevő fához. Az utánad kap és megragad.
6. Szerencséd van. Nem történt veled semmi.

The member 'Elder Gods' has done the following action : Dices roll


'D6' : 6

A szabályok értelmében Scorpioné a kezdés joga.


Vissza az elejére Go down
https://mortalkombat.hungarianforum.com
Scorpion

Scorpion

Kitüntetések :
A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 01_erp10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 04_og_10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 08_fek10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 09_az_10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 26_ala10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 10_hib10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 30_egy10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 34_mer10
Speciális kitűntetés :
A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10

A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Spec_310
Age :
38
Reagok száma :
16
A tornára benevezett :
2019. Sep. 14.

A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő   A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő EmptySzer. Márc. 10, 2021 1:31 pm

Az Élő Erdő sohasem volt a kedvenc helyem, nem is lesz. Olyan az egész hely, mintha az Öngyilkosok Erdejét megtöltötték volna gonosz lelkekkel és utána a helyi lakosságot beküldték volna fát vágni. Finoman szólva is rossz ötlet, ide merészkedni, most mégis itt kell megküzdenem ellenfelemmel. Nem terheltem magam túl különösebb felszereléssel, magammal hoztam Katanámat és négy mérgezett kunait, a biztonság kedvéért. Valamint a speciálisan előkészített kunai kést, amely mindig jobb alkarvédőmben pihen. Óvatosan cserkésztem ellenfelemet, elvégre az erdőben rá is kellett bukkanni ellenfelünkre, el kellene hozni egyszer a legígéretesebb tanítványokat, hogy túlélő túrázzanak egy kicsit. Amikor megpillantottam Dinát, tudtam, hogy magassága és az a tény, hogy fiatal lány, egyáltalán nem ok arra, hogy félvállról vegyem a vele való harcot. Rossz ötlet lenne alábecsülni Kano lányát, Johnny Cage ifjú védencét. Észrevétlenül lopom a távolságot és amikor tizenöt méterre kerülök tőle, a kisebb lánglabdát küldöm felé, üdvözlésképpen. Ez ugyan felfedi itt létemet és a tényt, hogy vadászok rá, pszichésen is nyomást akarok gyakorolni rá. A lánglabda ellövése után, fürgén indulok meg felé, hogy teleport távolságba kerüljek és amikor ez megtörténik, ami alig öt méter megtételét követeli tőlem, mellé teleportálok. Nem kevéssel távolabb tőle, mint ahol megállt, ha kitért a lánglabda elől.

A lábam szinte felszántja a felső, laza avarréteget, ahogy elindítom a lábsöprést. Megpróbálom kirúgni ezzel a lábát, hogy a földre kerüljön és ezzel én további előnyökre tegyek szert. A lábsöprési kísérlet után, újabb teleportációval nyerek teret és négy méterrel tőle jelenek meg, reménykedem, hogy sikerült kissé megkavarnom. Akár sikerült földre vinni, akár neki sikerült kitérni a lábsöprés elől, speciális kunai késemet útjára engedem.
- Get Over Here!
A mellkasát célzom a tőrrel és találat esetén már rántom is magamhoz, hogy egy kellemes felütéssel toldjam meg az üdvözlések sorát.
Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 01_erp11A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 05_zj_11A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 08_fek11A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 09_az_11A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 18_csa11A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 26_ala10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 34_mer10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 35_baj10
Speciális kitűntetés :
A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő   A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő EmptyHétf. Márc. 15, 2021 12:18 pm

Én csak sóskaramellást fagyit akartam enni étcsoki öntettel. De tényleg, semmi mást, aztán végül mégiscsak itt lyukadtam ki, az erdőbe, hova elhoznám Yorut is, hogy együtt nézzük meg a különböző botmixerek erősségeit, meg a kézi darálóékat. Mennyi, de mennyi emberkeresést spórolna meg ez! Ez van, ha az ember egyszer az apja bázisán szakszerűen használ egy turmixgépet, szakmai ártalom ez az egész. Ha már az apám, természetesen nálam vannak a késekből egy pár, mi lábhoz rögzítve, mi karhoz, mi csak a derekamon tartóban. Fekete nadrág, sok zsebbel, na meg meglepetéssel, ha már igazán külön harcos ruhám nincsen. Scorpion az ellenfelem, még szerencse hogy nedves környezetben találkozom vele. Vajon képes leszek a saját fegyverét ellene fordítani?
Hangot ad a bakancsom ahogy sétálok, fel kéne ugrani egy fára, de az meg még veszélyesebb. természetesen választhattam volna másik cipellőt is, melyben tudnék hangtalanul járni, de nem. Dina vagyok, nem Eurus. Megigazítom a kesztyűmet, nem sok védelem a hő ellen, de tűz ellen használhat. Ó igen, elő a piszkos trükkökkel, megadom Scorpionnak a kezdő lépést, tudni akarom, mit használ. Kész vagyok védekezni, a Get Over Heret meg már egyenesen várom.
Lánglabda, talán csak az ment meg, hogy körbefordulok, de rögtön szökkenek is el előle, hogy utána viszonzás ként az irányba hajítsam egy késemet. He? Nem hátam mögé? Újabb szökkenés arrébb, de a lábsöprés benyelve. A tőrösre számítok, elkapni is próbálom, hogy ne teljesen ő irányítson, hogy aztán mikor magához húz, jobb bakancsommal rúgjam meg mellkasát majd azon kapcsolódjon is be a jetpack, élvezze a törődést. Nézzük meg, hogy reagál rá.
Vissza az elejére Go down
Scorpion

Scorpion

Kitüntetések :
A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 01_erp10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 04_og_10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 08_fek10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 09_az_10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 26_ala10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 10_hib10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 30_egy10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 34_mer10
Speciális kitűntetés :
A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10

A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Spec_310
Age :
38
Reagok száma :
16
A tornára benevezett :
2019. Sep. 14.

A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő   A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő EmptyPént. Júl. 16, 2021 4:51 pm

Úgy tűnt, hogy ellenfelem, akit a torna döntőjére kaptam, sokkal jobb reflexekkel rendelkezik, mint ahogyan arra először számítottam. Ugyanakkor ez semennyire sem akadályoz meg abban, hogy a lehető legmagasabb fokozatra kapcsolva próbáljam meg elfogadtatni vele a tényt, hogy hozzám képest, csak egy pizsamás újonc, akinek még az ágyban lenne a helye és nem a Mortal Kombat tornáján. A kunaimat sikeresen elkapta, ez remek. De nem gondolta, hogy nem tudom megállapítani, hogy a tőr találatot ért el, vagy csak volt akkora mázlista, hogy ekkora távon belül, képes volt megfogni? Ennek ellenére, megrántom a láncot, hogy röppályára állítsam a lányt, s mielőtt a levegőben befejezhetné az irányba fordulást, egy négyméteres távon ez eléggé macerás manőver, lángnyelvekké válva elteleportálok előle. A rántás lendülete pedig viheti tovább a mögöttem lévő susnyásba. Sok szerencsét a szatír növényekkel, amelyek lehetőleg, azonnal elkezdik indáikkal zaklatni a lányt. Én magam a háta mögött materializálódom, teleportációm után és egyáltalán nem maradok rest, hogy a lány irányába hajítsak egy kunai kést, hátha megtámogathatjuk az emberevő növényeket egy kis friss húsival és vérrel.

- Tényleg elhitted, hogy behúzhatsz a csőbe? A Shirai Ryu nagymesterével állsz szemben, nem holmi kezdő bokorugróval.
A beszélgetésből ennyi elég is volt, elvégre nem azért jöttünk ide, hogy bájcsevegjünk az időjárásról vagy, hogy éppen az erdei élet szépségeiről értekezzünk. Nem szeretnék neki túl sok időt engedni, hogy magához kapjon és átvegye a kezdeményezést, bár igaz, ami igaz ebben a környezetben nehezen tudom kihasználni a rejtőzködés adta lehetőségeket. Marad a testi erő, a gyakorlottság és a ninjutsu adta lehetőségek kihasználása. Amint megpróbál felállni a földről és sejtésem szerint ezt minél előbb meg akarja tenni, gyors lépésekkel elindulok felé. Mondhatni lerohanom. Mielőtt azonban küzdő távolságba érnék hozzá, fölé teleportálok, úgy öt méterre a levegőbe, hogy ne realizálódjon benne azonnal a helyzetem és fentről, egyenesen a feje irányába lövöm a kisebbik, gyorsabb tűzlabdámat. Ha pedig eltalálom, akkor a fentről lefelé való érkezésem lendületét és erejét kihasználva, a földre érésem pillanatában, vágok egyet a katanámmal, horizontálisan, hogy az esetleges ellentámadást elkaszáljam vagy éppen felhasíthassam, ha éppen úgy maradt pozícióban.
Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 01_erp11A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 05_zj_11A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 08_fek11A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 09_az_11A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 18_csa11A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 26_ala10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 34_mer10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő 35_baj10
Speciális kitűntetés :
A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő   A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő EmptyVas. Jan. 02, 2022 6:49 pm



Valaki

& Dina ️️️️️



Reflexek, reflex minden, semmi más, ebben a harcban nem a fizikai erő fog dönteni, hanem a felszereltség, a tapasztalat, ó, és persze a reflexek. Vagyis, a kérdés csak az, hogy nekem elég jó felszerelésem van-e hozzá képest, mert hogy itt a tapasztalattal nem kelhetek versenybe. Gyorsaság, ránt, ő meg elteleportál, hogy engem vigyen a bokorba, ez a perverz, vén szatír. Brr, hülye indák, döbbenten hajolok el egy kunai elől, mely csak azért megy, mert épp eleget kellett elhajolnom repülő tárgyak elől életem első tizenöt évében.
- Keres korodbeli kurvát, szatír! - Vágom rá egyből, nem bájcsevegni vagyunk itt, tudom ki ő, csak feleslegesen mutatkozik be. Cukiságból hajítom el felé újabb késemet, hogy utána el is ugorjak, kihasználva a bakancsomat, én is tudok rövid idő alatt megtenni métereket. Anyádat rohand le egy tűzlabdával, kikerülöm. Zsebbe nyúlok, két kesztyűmet gyakorlottan húzom fel, jöjjön csak ütőtávolságba. Gyorsan keresek biztos talajt a lábaimnak, megvan annak a szépsége, ha nem merőleges irányban vannak a bakancsok ugrásnál. De ezt már most kijátszotttam, maradnak a pengéim és a gyakorlatom, harmadik kést hajítom el, hogy utána lerohanjam, mert elég csak egy vágás. Csak egyet.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő   A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő Empty

Vissza az elejére Go down
 
A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2021 Tavaszi Bajnokság
» Dina & Scorpion vs Big Bad Chat
» Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion
» Bajnokság szabályzat
» Példajáték: Mileena vs Johnny Cage - Csatatér: Metroállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortal Kombat FRPG :: A Kripta :: Események :: 2021 Tavaszi Bajnokság-
Ugrás: