A Mortal Kombat világán játszódó fórumos szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hasznos linkek
Discord Server
Dumaláda
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:03 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Emptyby Johnny Cage Szomb. Feb. 11, 2023 10:55 am


Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Emptyby Johnny Cage Kedd Jan. 10, 2023 10:01 pm


Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Emptyby Johnny Cage Vas. Jan. 08, 2023 7:27 pm


Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Emptyby Vendég Szer. Dec. 28, 2022 6:18 pm


Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Emptyby Vendég Szer. Nov. 16, 2022 2:00 pm


Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Emptyby Elder Gods Szomb. Nov. 12, 2022 8:15 pm


Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Emptyby Johnny Cage Szomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm


Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Emptyby Johnny Cage Csüt. Okt. 13, 2022 10:18 pm


Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Emptyby Björn Frostson Vas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Emptyby Yoru Ookami Hétf. Jún. 27, 2022 12:12 am

Harcosaink
Living History
Loretal Kombat

Megosztás
 

 Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion

Go down 
SzerzőÜzenet
Scorpion

Scorpion

Kitüntetések :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 01_erp10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 04_og_10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 08_fek10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 09_az_10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 26_ala10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 10_hib10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 30_egy10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 34_mer10
Speciális kitűntetés :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Spec_310
Age :
38
Reagok száma :
16
A tornára benevezett :
2019. Sep. 14.

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Empty
TémanyitásTárgy: Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion   Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion EmptyVas. Feb. 07, 2021 2:54 pm

Ritkán szoktam kirándulni vagy különösebben messzebbre menni Japántól, ahol igazán otthon érzem magamat. Azonban Johnnytól hallottam egy érdekes és különleges rokonjáról. Mindenféleképpen megakartam nézni magamnak, ugyanis terveim voltak vele. Pontosabban, kiötlöttem egy tervet, de még messze nem volt tökéletes. Ugyanakkor arra szükségem volt, hogy találkozzam vele és megnézzem magamnak közelebbről. szó sincs róla, hogy ne bíznék a KE vezetésében, de sohasem árt, ha van az embernek füle és szeme ott is, ahol azt nem is hiszik. Ráadásul, ha hinni lehet Johnny szavainak, akkor egymaga összeverte Kanot, ami figyelemre méltó teljesítmény. Így kénytelen voltam elutazni Amerikába, hogy előzetes megfigyelésemet lefolytassam és megállapítsam, valóban szükségünk van e a lányra vagy túl vad és kezelhetetlen ahhoz, hogy méltó füle legyen klánomnak. Tekintve, hogy a klánomnak szinte minden országban van támogatója vagy követője, hamar megszereztem a kellő információkat és küldtem is egy levelet a lánynak.

Találkozó helyszínéül egy nyilvános helyet választottam, hogy véletlenül se legyen benne olyan érzés, hogy ártani akarok neki. Mondjuk, mint a Shirai Ryu nagymestere akár meg is mérgezhetném, de ez nincs szándékomban. A Szálló Bambusz, furcsa nevet viselő teázóba kértem tőle találkozót. Vagy eljön vagy nem. A teázó híres arról, hogy kellemes kis privát boxai vannak és ragaszkodnak a japán előírásoknak megfelelően elkészített teához. Ez a világ már csak ilyen. Amikor belép a teázóba, ha tiszteletét teszi nálam, azonnal észlelheti az egyik box bejáratánál strázsáló japán fickót. Nem igen lenne szükségem testőrre, Tamako is csak a protokoll kedvéért tartott velem, illetve azért, hogy senki se zavarjon bennünket. Amikor belép a boxba, az asztalnál ülve várom, az asztal előkészítve a teázáshoz, már csak a tea hiányzik. Amit hamarost hoznak.
- Miss Stew, örülök, hogy eljött, már vártam. - köszöntöm az illemnek megfelelően, majd a köszöntés formalitásának lebonyolódása után, hellyel kínálom.
- Bocsássa meg nekem, hogy nem futok bájcsevej köröket. Azért kértem öntől egy találkozót, mert úgy halottam, hogy harci képességei messze meghaladják a normál emberét. Kíváncsivá tett, hogy úgy mondjam, igen csak kíváncsivá.
Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 01_erp11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 05_zj_11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 08_fek11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 09_az_11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 18_csa11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 26_ala10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 34_mer10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion   Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion EmptyVas. Feb. 07, 2021 3:51 pm



Scorpion

& Dina ©️️️️️



Hallottam már többször a Szálló Bambuszról, Yoruval is terveztük, hogy eljövünk ide, annak reményében, hogy nem mosogatólét szolgálnak fel. Nagyon, nos, jó türelemfejlesztő az, hogy ha megszentségtelenítik az italt, nem vághatok az illetőbe egy kést és rúghatom szét a fejét mint egy tál kibaszott pudingot, hanem csak verbálisan fejezhetem ki nem tetszésemet. Utálom, hogy nem tanulnak a hibáikból, hogy elrontanak mindent, de meg kell húznom egy vonalat, hiszen nem tehetem meg azt, amt régen megtehettem. Néhanapján utálom a döntésemet, utálom, hogy úgy döntöttem, eljövök, utálom, hogy a lelkiismeretem létezésének nyomait fedeztem fel magamban, mint aki egy normális ember. De hé, nem ezt akartam? Nem emberré akartam válni? Akkor meg mit sírok. Felismerni saját magamon az érzelmemet, mit mi okoz, maga a borzalom. Ha Az előtt lennék, nagy eséllyel addig rombolnék és gyilkolnék, míg el nem tűnnek, de így csak vagyok és próbálom túlélni.
Levél a táskámban, Johnnynak és Yorunak szólva, miszerint megyek teázni, fegyverek elrejtve, egyszóval felkészülten érkeze meg a helyre. Fekete öltözetben nyomatom, már csak azért is, mert ha nedvesség éri, akkor nem lehet eldönteni, hogy az vér vagy víz. Van amit bárhogy próbál, nem tud kiirtani belőlem a nagybátyám. Nagybáty, micsoda furcsa szó, mai napig idegenül áll a számra, mint valami ismeretlen szó. Még mindig nem sikerült megszoknom, se az egész brazilszappanopera szerűséget, mint a spermadonorom alkotott.
Tömegközlekedéssel jövök, időre, nem szeretek késni. A késés a átlagemberek kiváltsága. Egyből kiszúrom a japán férfit, ki nem ül le, hanem áll. Testőr volna? De nincs több, legalább annyi szerencsém van, inkább a karót nyelt, akkor is megyek ha nem engeded típusba sorolnám első látásra. Biccentek neki, majd sétálok a meghívómhoz.
- Üdvözlöm, Hanzo - hajolok meg enyhén, majd helyet foglalok, ahogy azzal kínál. Hátizsákomat magam mellé teszem és hallgatom érdeklődve, úgy tűnik, hírem megelőzött. De legalább ez, nm pedig, hogy ki az apám.
- Volt és van is kitől tanulnom, uram – kezdek bele rögtön, ha már pont ő figyelt fel rám – miért van szüksége egy harcosra?
Vissza az elejére Go down
Scorpion

Scorpion

Kitüntetések :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 01_erp10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 04_og_10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 08_fek10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 09_az_10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 26_ala10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 10_hib10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 30_egy10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 34_mer10
Speciális kitűntetés :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Spec_310
Age :
38
Reagok száma :
16
A tornára benevezett :
2019. Sep. 14.

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion   Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion EmptyKedd Feb. 09, 2021 6:04 pm

Tisztelettudó és udvarias, vagy tudja kivel van dolga vagy jól nevelt. Ez idáig elég jó, kezdetnek. Jelt adok, hogy hozhatják a teát és elkezdhetik felszolgálni. Pont úgy, ahogy a japán hagyományok megkövetelik, elkezdik felszolgálni nekem és Dinának a teát.
- Amint említettem, hallottam hírét, hogy sikerült, egy szigorúan elzárt rabhoz bejutni a Különleges Erők egyik jól védett komplexumába. Igen sokan vannak, akik felkapnák a fejüket egy efféle teljesítmény hallatára és egyikük sem lenne rest munkaajánlattal kecsegtetni Önt. Ezek többségében öngyilkosság határán mozognának. Nos, nekem ennél jóval komolyabb és tisztességesebb szándékaim vannak.

Hagyok némi időt neki, hogy megeméssze a hallottakat és élvezhessük a teát. Néhány korty tea elfogyasztásának erejéig, pusztán hallgatok, majd folytatom.
- Én nem akarom semmiféle munkával megbízni, nem áll szándékomban öngyilkos akcióba vezényelni vagy hierarchikus ranglétrán végig meneteltetni, mire egyáltalán bármihez hozzá is kezdene. Azt szeretném, hogy belépjen a Shirai Ryu sorába.

Ez eléggé lesokkolhatta, szóval újabb korty teák követik a korábbit és hagyok neki némi időt, hogy végig gondolja amit mondtam neki. Elvégre ez nem kis dolog, hogy egyik napon megjelenek az ember életében és a változatosság kedvéért nem megölni akarom, hanem olyasmit ajánlok fel, amiért bizony vannak, akik ölnének is.
Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 01_erp11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 05_zj_11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 08_fek11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 09_az_11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 18_csa11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 26_ala10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 34_mer10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion   Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion EmptySzer. Feb. 10, 2021 5:36 pm

Csend. Nagyra értékelem, hogy nem kell senki evésének zaját hallgatnom, tömegek duruzsolását, nem egy tömített, köznép számára fenntartott helyen kell lenni, hanem itt. Csendes, nyugodt környezet, remélhetőleg a tea is megéri.
- Nem volt olyan nehéz, mint látszik – válaszolom halkan, hallgatva az urat. Igen, de van ajánlatom is, számomra elegendő egy. Mondjuk, sose rossz több vasat tartani a tűzben, kitudja mi lesz még a KE-vel, mikor dönt úgy egy bizonyos valaki, hogy felrobbantja. Komolyabb és tisztességesebb? Felvonom szemöldökömet, mint aki érdeklődik. Tényleg érdekel, mit akar csinálni, mit akar tőlem. Lassan kortyolok a teámba és azt teszem utána, melyre mostanában szoktam rá, vagyis egy halvány, szívből jövő mosolyt mutatok. Igen tökéletes, megérte már csak ezért eljönni. Nem siettet, mindketten a teázás művészetének hódolunk.
A, mibe? Jól van, arcomon nem látszik semmi, sejtettem, hogy lesz ilyen ajánlat, meg hogy esetleg legyek besúgó, hiszen két, egymással harcban álló szervezettel is összekapcsolhatnak engem. Két helyen, ami kettővel több, mint amit egy átlagos ember akar.
- Nagyon szépen köszönöm az ajánlatát, de sajnos mások egy másik szervezetnél már hamarabb tettek egy sokkal kecsegtetőbb ajánlatot – oké, ez nem pontosan így van, fe nem baj. Most a bakancslistát veszem előre.
Vissza az elejére Go down
Scorpion

Scorpion

Kitüntetések :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 01_erp10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 04_og_10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 08_fek10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 09_az_10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 26_ala10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 10_hib10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 30_egy10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 34_mer10
Speciális kitűntetés :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Spec_310
Age :
38
Reagok száma :
16
A tornára benevezett :
2019. Sep. 14.

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion   Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion EmptySzer. Feb. 10, 2021 7:00 pm

A válaszát hallván, egy szelíd mosollyal ajándékozom meg a lányt. Hátradőlök a székemében és nyugodtan kortyolok a teámból. Majd Dina tekintetét igyekszem elkapni és megszólalok.
- Pusztán kíváncsiságból, szeretném megkérdezni, hogy mivel kecsegtették? Nagyon komoly ajánlatnak kell lennie ahhoz, hogy különösebb gondolkodás nélkül visszautasítson. - kérdésem után, tartom a lány tekintetét. A szem a lélek tükre és nagyon sok mindent elárul a tulajdonosáról.

Hümmögve és bólogatva hallgatom végig az állítólagos ajánlatot. Miután befejezte annak ismertetését, a ruhám belső zsebébe nyúlok és előhalászok belőle egy hotelkártyát. Leteszem az asztalra és átcsúsztatom az ő térfelére.
- Néhány napig még ebben a hotelben fogok megszállni, azután haza kell utaznom. Egy ilyen komoly ajánlatot, valóban lehetetlen túllicitálni.De! Ha esetleg meggondolná magát, - ujjammal röviden dobolok a hotelkártyán. - előfordulhat, hogy nincsenek lehetetlenek és tudunk megoldást találni.

Kényelmesen dőlök ismételten hátra és egy pillanatig megemelem a csészémet. Rövid ideig a mintázatot figyelem, majd Dinára nézek. Ha azt várja, hogy közlöm vele, hogy távozhat, téved.
- Remek ízlése van a japán teához, Niponban nevelkedett, vagy valamely felmenője volt japán?
Teszem fel a kérdést és érdeklődve várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 01_erp11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 05_zj_11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 08_fek11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 09_az_11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 18_csa11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 26_ala10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 34_mer10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion   Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion EmptySzer. Feb. 10, 2021 7:42 pm

Elmondjam neki, vagy ne? Mennyit tudhat, mit érdemes megmondanom neki és mit nem? Máskor biztos vagyok benne, hogy már tudnám az összes variációt, de a fél éves bujkálás majd utána ez az egész eléggé kiszedett a gyakorlatból, elpuhított, ellágyított, emberivé kezd tenni. Mégha a célom az is, akkor is ijesztő. Emberi lénynek lenni szívás.
- Családdal – nem fejtem ki bővebben, nem tudom hogy mennyit tud, kérdeznem kell majd Mr. Cage-t. Szememmel se árulok el semmit, azon kívül, hogy igaz mit mondok. Esély arra, hogy ismerjem a felmenőimet arról a részről, amit nem szégyellek, amit nem sósavval mosnék le magamról, mert én nem úgy szeretnék bekerülni a történelem könyvekbe, mint annak a lánya, hanem mint Dina Stew.
Nem kell sokat se hümmögnie, se bólogatnia, élvezze csak ki azt az egyetlen szót, melyet elmondok neki, ennél jobban nem fogom kifejteni. Neki soha. Nézem a névjegykártyát, nem látok rajta semmi arra utalót jelet, hogy bőrön át felszívódó méreggel lenne kezelve, vagy nyomkövető volna benne, ezért a zsebembe rakom lassan.
- Még végiggondolom. Jelenleg szeretnék a magam ura lenni – ezt nem árt ha tudja, úgy érzem. Újra iszok a teából, el fogom hozni a kisfarkasomat is ide, végre egy normális hely. Normális ital, ínycsiklandó, normális tea. Ölni tudtam volna már érte.
- Felmenőm nem japán, csak egy fontos ismerősöm.
Vissza az elejére Go down
Scorpion

Scorpion

Kitüntetések :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 01_erp10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 04_og_10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 08_fek10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 09_az_10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 26_ala10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 10_hib10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 30_egy10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 34_mer10
Speciális kitűntetés :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Spec_310
Age :
38
Reagok száma :
16
A tornára benevezett :
2019. Sep. 14.

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion   Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion EmptySzer. Feb. 10, 2021 8:28 pm

- A család és a barátok nagyon fontos dolgok az életben. A szeretteinkhez való kötődés, olyan fonák, amely sokszor az acélnál is erősebb. Egyszer, nagyon régen, nekem is volt családom. - egy röpke pillanatig a teázó diszkrét üvegablakán kitekintek az utcára, a jövő-menő emberekre. Távolba révedésem nem marad soká. Vissza fordulok Dinához.
- A Shirai Ryuhoz való csatlakozás, nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy az ígért családot megadják Önnek. Japán történelmének volt egy időszaka, amikor a shinobik komoly szerepet játszottak, a viszálykodó földesurak között folyó hatalmi játszmákban. A Senjoku Jidai idején, a klánok, ninja családok voltak. Apáról fiúra szálltak a titkos technikák és a praktikák titkai. A klánom nem veti meg a család fontosságát. Vannak, akik nálunk találják meg azt, amit családnak hívhatnak és vannak, akik a családjuk iránti tiszteletből öltik föl a klán uniformisát, mert generációk óta támogatják valamely formában azt.

Szörnyeteg volnék, ha egy ifjú nőtől, ki gyökereit keresi és megkívánja lelni saját útját el akarnám venni annak a lehetőségét, hogy meglelje azt, amit keres.
- Amit keres és kíván magának, az nemes és tiszta kincs. Érdemes időt szánni rá és erőnket nem kímélve dolgozni érte. Nos .. - állok fel az asztaltól. - ... ha valamiben a segítségére lehetek, az említett hotelen keresztül elér. A barátja, igazán szerencsés, óvja meg, mert komoly kincs minden barát, aki utunk során segítőkezet nyújthat. Mondja meg Johny Cage-nek, Sonja Bladenek és a szöszi hercegnőnek, Cassie-nek, hogy a Nagymester üdvözletét küldi. Örvendek, hogy megismerhettem.

Mondom s ha Dina nem adja különösebb jelét annak, hogy marasztalna, a testőrömmel egyetemben távozom a teázóból.
Vissza az elejére Go down
Dina Stew

Dina Stew

Kitüntetések :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 01_erp11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 05_zj_11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 08_fek11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 09_az_11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 18_csa11Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 26_ala10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 34_mer10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion 35_baj10
Speciális kitűntetés :
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Zovfor10
Reagok száma :
32
A tornára benevezett :
2019. Apr. 06.

Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion   Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion EmptyPént. Feb. 12, 2021 8:50 pm



Scorpion

& Dina ©️️️️️



Mély lélegzet, résen kell lennem, mert bármikor, bárhol szúrhat egy térfigyelőkamera és a kiszakadt gumi tulaja biztos, hogy a szart is ki akarja verni belőlem. Nem tudom, hogy miért most jut az ilyen eszembe, talán az ismerős íz miatt, melyet annyira kerestem. Nekem eddig nem volt semmi ilyenem, még csak most tapasztalom ki, mit jelent ez. Mit jelent az, hogy az ember a barátnéjával lóg, vagy a szerettei körében van.
Meghalt a családja? Van ez így, senki se halhatatlan. Az csak annyit jelent, hogy kurvasokáig kell taposni a fejét ahhoz, hogy szét lehessen rúgni az agyát, mint egy tál kibaszott pudingot.
- Még átgondolom – vanna dolgok, amikel nem szeretném, hogy ütközne. Ilyen például a bakancslistám teljesítése, amely egyet jelent azzal, hogy nem leszek többé egy hidegvérű gyilkológép – most fontosabb viszont a családom tagjainak megismerése – oké, ezzel tudhatja, hogy nem száz százalékos a bizalom, de aki egy picit is hallott rólam meg a kotont nem használóról, na meg az IQ-ja egy növény felett áll, sejtheti. Az ember senkivel se lesz hirtelen puszipajtás. Ez nm az én kicsi pónim.
- Jelenleg szeretnék a háttérban maradni, nem sok vizet zavarni, nem tudom, hogy mennyire ütközik ez a Shirai Ryu céljaival – hangom halk és határozott, mert mégiscsak jobb az a több vas a tűzben – ő az egyedüli barátom. Érte tűzbe mennék. Átadom az üdvözletét – teszem hozzá. Nem sokat gondolkoztam, mikor kimondtam. Annyiszor bizonyította a hűségét, hogy vakon követ akárhova, mikor legközelebb találkozok vele, megmondom neki.
- Örültem a találkozásnak, Hasashi mester – én még befejezem a teámat és csak utána megyek el.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion   Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dina & Scorpion vs Big Bad Chat
» A 2021 Tavaszi Bajnokság Döntője: Dina vs. Scorpion - Csatatér: Az Élő Erdő
» Scorpion
» Az elveszett dolgok visszatalálnak - Yoru & Dina
» Kölyökkutya mentőakció - Dina & Björn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortal Kombat FRPG :: Játéktér :: A Földi birodalom :: Egyéb helyszínek-
Ugrás: