A Mortal Kombat világán játszódó fórumos szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hasznos linkek
Discord Server
Dumaláda
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:03 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák

Training montage - Scorpion & Johnny Emptyby Johnny Cage Szomb. Feb. 11, 2023 10:55 am


Training montage - Scorpion & Johnny Emptyby Johnny Cage Kedd Jan. 10, 2023 10:01 pm


Training montage - Scorpion & Johnny Emptyby Johnny Cage Vas. Jan. 08, 2023 7:27 pm


Training montage - Scorpion & Johnny Emptyby Vendég Szer. Dec. 28, 2022 6:18 pm


Training montage - Scorpion & Johnny Emptyby Vendég Szer. Nov. 16, 2022 2:00 pm


Training montage - Scorpion & Johnny Emptyby Elder Gods Szomb. Nov. 12, 2022 8:15 pm


Training montage - Scorpion & Johnny Emptyby Johnny Cage Szomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm


Training montage - Scorpion & Johnny Emptyby Johnny Cage Csüt. Okt. 13, 2022 10:18 pm


Training montage - Scorpion & Johnny Emptyby Björn Frostson Vas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


Training montage - Scorpion & Johnny Emptyby Yoru Ookami Hétf. Jún. 27, 2022 12:12 am

Harcosaink
Living History
Loretal Kombat

Megosztás
 

 Training montage - Scorpion & Johnny

Go down 
SzerzőÜzenet
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10

Training montage - Scorpion & Johnny Spec_413Training montage - Scorpion & Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Training montage - Scorpion & Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Training montage - Scorpion & Johnny   Training montage - Scorpion & Johnny EmptyPént. Nov. 13, 2020 2:21 pm




Egy sikeres franchise arcának lenni sokszor egyet jelent a skatulyával és a bebetonozódással. Slyt mindenki csak Ramboként meg Rockyként ismeri, Arnoldra még kétszáz évesen is az egyetlen igazi és hamisítatlan Terminátorként fognak nézni és Chuck Norrisról még a tényleges halála után is gyártani fogják a legblődebb poénokat, amiket majd egy Chuck Norris bottal olvastatnak fel.
Hasonló helyzetben vagyok én is a Pantonindzsa filmjeimmel. El sem hiszem, hogy már az egész birodalmak közti Véres játék előtt is csináltam két részt ebből a sorozatból és az még hihetetlenebb, hogy majd harminc évvel az első rész bemutatója után még mindig felvetetik velem azt a jelmezt, mert az emberek várják a folytatást.
Tuti van valami köze ahhoz is, hogy Shao Kahn inváziója és Shinnok kétszeri ámokfutása után végre az emberek elismeték valamennyire, hogy nem csakegy balfasz vagyok, akiről mindenki azt hiszi, hogy kamubunyós.
De egy ilyen filmsorozat sem marad friss, így szükséges pár olyan dolog, amivel a közönség figyelmét fent lehet tartani.
Egy-két megoldás olyan blőd állatság, mint amit Vin Diesel tervez a tsahládi vállakozása űrbe telepítésével, van pár olyan PR-trükk amivel a Vasember 3-hoz hasonló kevésbé sikerültebb epizódokat is el lehet adni és vannak olyan dolgok, amikkel a célközönségnek számító harcművészet-őrülteket hitelesség iránti vágyát lehet kielégíteni.
Bár a karrierem során volt pár olyan döntésem, amire nem vagyok büszke, de az biztos, hogy odáig nem süllyedek, hogy a Pantonindzsa űrlényekkel verekedjen, vagy komor thrillerként vágassam meg a komolyan nem vehető akció-vígjáték sorozatom új részét. Ellenben nem fog ártani senkinek sem, ha megpróbálunk pár valós információt és történelmileg hiteles technikát bemutatni ebben a filmben.
Szerencsémre ismerek pár igazi nindzsát és egy vak szamurájt is, így akár még válogathatok is a lehetséges szakértők között.
Sub-Zero-nak akad dolga az újoncai nevelgetésével és kordában tartásával, Kenshi bevonása egy ilyen projektbe...
Hogy is mondjam...
Nyugtasson meg valaki, hogy nem lenne nevetségesen túltolva a hitelesség, ha egy olyan túlhasznált toposz élő-lélegző megtestesülését kérném fel szakértőnek és koreográfusnak, amit Frank Miller is csak úgy tudott megmenteni a teljes röhejességtől a nyolcvanas években, hogy lenyúlta a Batman hangulatot a DC-től.
Scorpionnak meg most még jól is jönne egy kis sajtóvisszhang. Quan Chi kivégzése nem éppen az a fajta dolog, amivel az ember a jó hírnevét tudná építeni és egyes kétes források szerint a közelmúltban smúzolt kicsit valami külső világi fogkirálynővel. Mileena tuti nem lehetett, de le merném fogadni, hogy volt valaki, aki rábukkant néhány klónjára és saját céljaira kezdte el használni őket. Azt meg csak remélni tudom, hogy ezek a célok megmaradnak pusztán hatalmi szervezkedés szintjén és nem fognak lecsúszni az ösztöni szintre.
Mivel a jó öreg Hanzo nem él a modern kor olyan idejét múlt vívmányaival, mint a vezetékes telefon, a téglamobil, vagy uram bocsá' a betárcsázós internet, kénytelen voltam a hagyományos úton jelezni felé a kapcsolatfelvétel szándékát.
Nem.
Nem egy helikopterből kiugorva ejtőernyőztem le hozzá. Tudom, nagyon rám jellemző lenne, de ha ezt megcsinálom, a földetérés előtti harminc méteren már rég a negyedik biztonsági kioldót keresném az ejtőernyőn. Ami csak azért parás, mert maximum három kioldózsinórral van ellátva a KE által használt szabványfelszerelés.
Levelet küldtem neki, japán nyelven, hiraganákkal, katanakákkal és kanjikkal megírva, tradicionális formában megírva, a legtiszteletteljesebb módon megfogalmazva a mondandómat.
Három héttel a levél feladása után pedig ott állok a Shirai Ryu falujának küszöbén.
A sárga ruhás kölyöknindzsák nem tudnak hova tenni, ez elsőre látszik. Jó eséllyel még egy filmemet sem látták és azt sem tudják ki vagyok, aminek most kivételesen örülök.
- Hasashi Senseihez jöttem. - jelentem ki japánul - Valamelyikőtök elvezetne hozzá?
Tudom úgy hangozhatok, mint Kurt Sloan a Kickboxerben, de merem remélni, hogy Hanzo nem lesz genyó, hogy leitasson és részegen beküldjön egy kocsmai bunyóba.
Az egyik kölyök előrébb lép és gyorsan hadar valamit, amiből csak a Mester, elvinni és gaijin szavakat értem meg.
Egy bólintással jelzem, hogy vezessen, majd ahogy elindul követem.
A falu közepén álló kis dojoba vezet, ahol a kiszűrődő hangon alapján Hanzo nagyon jól szórakozik, miközben edzést tart pár újoncának.
Leveszem a cipőmet, a kölyöknek odaadok egyet azokból a régi dedikáált fotókból, amiket Kahn legyőzése után osztogattam, majd arréb húzom az ajtót és belépek a dojoba.
- Hasashi mester! - hajlok meg üdvözlésképpen




A hozzászólást Johnny Cage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10, 2021 7:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Scorpion

Scorpion

Kitüntetések :
Training montage - Scorpion & Johnny 01_erp10Training montage - Scorpion & Johnny 04_og_10Training montage - Scorpion & Johnny 08_fek10Training montage - Scorpion & Johnny 09_az_10Training montage - Scorpion & Johnny 26_ala10Training montage - Scorpion & Johnny 10_hib10Training montage - Scorpion & Johnny 30_egy10Training montage - Scorpion & Johnny 34_mer10
Speciális kitűntetés :
Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10

Training montage - Scorpion & Johnny Spec_310
Age :
38
Reagok száma :
16
A tornára benevezett :
2019. Sep. 14.

Training montage - Scorpion & Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Training montage - Scorpion & Johnny   Training montage - Scorpion & Johnny EmptyVas. Dec. 27, 2020 11:04 pm

Ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor ki kell jelentenem, hogy egyáltalán nem vártam látogatást Johnny Cage-től. Amiképpen nekem is megvolt a magam problémája és dolgaim sokasága, különösen azok után, hogy kivégeztem azt a célszemélyt, amely cselekedettől Kenshivel arra számítottunk, hogy előbújik a csigaházából némely pofonra vágyó szarházi, akik elég régóta csípik Kenshi és a fia szemét. A Shirai Ryu körül számos tenni valóm és intézésre váró ügy volt, amelyből az következik, hogy nem különösebben volt időm arra, hogy beleássam magamat Johnny érkezése körüli ünnepség rendezésébe. Így egyáltalán nem volt csoda, hogy amikor a dojo ajtaja kinyílt és Johnny Cage-t bekísérték az edzésre, néhány pillanattal később fordultam a veterán harcos felé. Illően fogadtam a meghajlását és bólintottam az emberemnek, aki ide kísérte.
- Gaijin? Igen, valóban az. Minden gaijin közül a legrosszabb. A filmjei borzalmasak, a humora csapnivaló. Nála, talán már csak az volt nagyobb gaijin, aki írni és fogalmazni tanította japánul. Ugyanakkor megjegyezném, hogy Johnny Cage-nek volt alkalma részt venni a Mortal Kombaton és küzdeni, olyan neves személyekkel, mint a Lin Kuei nagymesterével, Sub-Zeroval s nem utolsó sorban, magam is megküzdöttem vele. Nem is egy alkalommal. Mi több, alul maradtam. Így megérdemli, hogy tiszteletteljesen fogadjátok, harcoshoz és hőshöz illő tisztelettel. Különben szétrúgja a seggeteket.

Bár az ünnepség elmaradt, hogy fogadjuk a Cage família csillagát, a Shirai Ryu tagjai, most meghajlással köszöntötték Johnnyt. Komolyabb előkészületekre nem különösebben volt időm. Miután tanítványaim visszatértek a maguk dolgára és folytatták az edzést, immáron nélkülem, a vendég felé fordultam.
- Johnny Cage, minek köszönhetem a jelenléted? - utaltam finoman arra, hogy egyáltalán nem veszem be a süket dumát arról, hogy az új filmjéhez, pont a Shirai Ryu nagymesterével kell konzultálnia, hogy hiteles legyen a harcművész jelenet. Ez minden volt, csak igaz nem. Volt szerencsém megnézni egy filmjét és arra jutottam, hogy az ehhez hasonló produkciókhoz, fillérekért bérelhet, bármely utcasarokról harcművészt.
- Van egy olyan sejtésem, téged inkább az érdekel, hogy mik igazak azokból a pletykákból, miszerint volt szerencsém a halottnak vélt khanummal összefutni. Kétség sem férhet hozzá, hogy valami elszabadult klón lehetett. Nem titok, hogy bármit is tervezett, hamvaiban dőlt dugába terve.

Valóban nem hiszek abban, hogy filmhez keres konzulenst. eddig különösebben pont nem izgatta a dolog Johnny-t, nekem pedig semmi különösebb dolgom nem volt Mileena klónnal.
- Apropó, hogy van a család? - kérdeztem meg tőle, nem csak a tisztelet kört lefutandó, de őszinte érdeklődéssel. Elvégre Quan Chi-t ők győzték le, Sonja és Johnny. Lányukat pedig ismerem, elég jól, elvégre nem egyszer volt szerencsém a KE részére rendelkezésre állni, mint külsős edzőpartner. Ezért sem hiszek abban, hogy pont most akar konzultálni velem a filmjéről.
Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10

Training montage - Scorpion & Johnny Spec_413Training montage - Scorpion & Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Training montage - Scorpion & Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Training montage - Scorpion & Johnny   Training montage - Scorpion & Johnny EmptyVas. Jan. 10, 2021 9:28 pm




Hanzotól azt várni, hogy teherautónyi sasamival és három medencényi szakéval ünnepelje meg az érkezésemet olyan, mintha Steven Seagaltól várna az ember 10% alatti testzsírt és majmokat megszégyenító mozgékonyságot.
Scorpion sosem volt a szertartásosság embere. Quan Chi elfogásakor is csak elóbújt a nindzsái élén és kijelentette, hogy elveszi a death metal sminkes Copperfieldet.
Így meg sem lep, hogy elmarad bármiféle olyan gesztus, ami azt éreztetnén velem, hogy az érkezésem egy különleges nap a klán életében.
Nem veszem fel, elvégre csak egy celeb vagyok, nem a kilencfarkú hokage. Aláírom két évtizeddel ezelőtt csak simán úgy éreztem volna, hogy semmibe vagyok véve, amiért szerény személyemet senki nem tartja annyira nagyra, mint én sajátmagamat, de Sonya csípős megjegyzéseivel ellentétben végül csak úgy tűnik, hogy finom bor vagyok és nem olcsó pancsolmány.
Hanzo szavai ugyan japánul csendülnek fel, de sokkal feldolgozhatóbb ritmusossággal és artikulációval jutnak el a fülembe, mint a fiatal tanítvány hadaró szózuhataga, így nem kell az agyamnak felforrnia ahhoz, hogy megértsem a mondanivalóját. Valahol azért megmelengeti a lelkemet, hogy a Nagymester elég határozottan igazítja ki a tanítványát a személyemet illető tényekkel és tévhitekkel kapcsolatban.
Érzem a késztetést, hogy egy kéretlen tréfával verjem el a helyzet élét, de ezzel Hanzo tekintélyét rombolnám, így újabb tapasztalati pontokkal gazdagodik a Pofa alapba lapítása kényes helyzetben skillem.
Hálásan meghajlok Scorpion felé, majd a tanítványok irányába fordulok és számukra is viszonzom az üdvözlő gesztust.
A rövid köszöntés után folytatódik az edzés és majdnem el is ragadnak a nosztalgia hullámai, amiket a fiatal harcosok szorgos gyakorlatozásának látványa vert fel.
Vendéglátóm azonban gondoskodik arról, hogy ne kalandozzak túl sokat a tovatűnt ifjúságom emlékmezején.
- Hasashi Nagymester az éleslátásod még mindig párját ritkítja. - ismerem be, hogy nem azzal a szándékkal jöttem, hogy bevonjam az álomgyár munkájába - Bocsájtsd meg ezt az ostoba színjátékot. Az ügynököm a maga módján legalább olyan rafinált és szemfüles, mint egy képzett nindzsa és szükség volt egy jól kidolgozott füllentésre, hogy nem hivatalos látogatást tehessek klánodnál.
Elhallgatok pár másodpercre.
Nem lep meg, hogy ilyen gyorsan rátér a lényegre, elvégre az univerzális hatékonyságra képezték ki.
- Szívesen meghallgatnám miről csevegtél azzal a világszépével. - pöccintem az orrom hegyére a napszemüvegemet, hogy bele tudjon nézni a szemembe - Biztos mondott pár érdekes dolgot.
A családdal kapcsolatos kérdésére majd nem nyom egy Dwayne Johnsont a bal szemöldököm, de csak majdnem. Hanzo ugyan nem rendelkezik olyan műholdakkal, amik még Texasban is találnak demokratát, de megvan a maga információs hálózata. Meg az egyik legígéretesebb fiatal terepügynökünket is technikailag ő nevelte fel az apja helyett, így nem is kérdéses, hogy Takeda vele szemben nem kezeli olyan szigorúan munkájának titkos részleteit.
- Csak a szokásos meg egy kis brazil szappanopera.- próbálom humorosan kezelni az elmúlt nagyjából fél év eseményeit - Sonya majdnem szétrúgta a seggemet, amiért nem tudtam elkapni a KE-től megszökni készülő Kanot. Cassie valahol beépített ügynökként ténykedik és már régóta nem láttam. Ezek a szokásosak a brazil szappanopera részt meg még mindig próbálom feldolgozni a pszichológusommal. Kiderült, hogy Cassienek van egy kuzinja, akinek az apja történetesen Kano. A kiscsaj betört a KE Supermax sittjére és hajszál híján halálra verte az apját, aztán meg önként csatlakozott hozzánk. Sonya részéről még nem teljes a bizalom és rám bízta, hogy foglalkozzak Dinaval. Vadóc egy lányka, annyi szent, de dolgozom azon, hogy kikapcsoljam nála a John Wick üzemmódot. Szerintem jó jelölt lenne a fiatalok egységébe.
Oké elismerem talán kicsit túl sokat mondtam így elsőre, de manapság nincs túl sok ember, akivel beszélhetek. Sonyával még véletlenül sem lehet nem munka jellegű társalgásokat folytatni, Jax és Kenshi tudja fene merre kóricálnak, a kezem alá adott kölykök meg mind egyéni megbízatást kaptak a Fekete és Vörös Sárkányok utáni nyomozások kapcsán. Cetrionnak meg van jobb dolga, mint hozzám járni teázni és bájcsevegni.
- Ahogy elnézem szépen gyarapszik a klánod létszáma. - próbálom visszaterelni a szót Hanzora miközben végignézek az egymással gyakorlatozó kölykökön - Az új tanítványaid egész tanulékonynak tűnnek.
-

Vissza az elejére Go down
Scorpion

Scorpion

Kitüntetések :
Training montage - Scorpion & Johnny 01_erp10Training montage - Scorpion & Johnny 04_og_10Training montage - Scorpion & Johnny 08_fek10Training montage - Scorpion & Johnny 09_az_10Training montage - Scorpion & Johnny 26_ala10Training montage - Scorpion & Johnny 10_hib10Training montage - Scorpion & Johnny 30_egy10Training montage - Scorpion & Johnny 34_mer10
Speciális kitűntetés :
Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10

Training montage - Scorpion & Johnny Spec_310
Age :
38
Reagok száma :
16
A tornára benevezett :
2019. Sep. 14.

Training montage - Scorpion & Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Training montage - Scorpion & Johnny   Training montage - Scorpion & Johnny EmptyHétf. Jan. 11, 2021 10:06 am

- Hehehe. - kuncogok az éleslátásomra és a nindzsa hatékonyságú ügynökének az emlegetésére. Nem lepődök meg Johnny Cage beszédstílusán, elvégre ,amikor először találkoztunk a Mortal Kombaton, akkor sem volt egy a humort nélkülöző, karót nyelt fazon. Most, az évek múltával, különösebben sem változott. Valószínűleg, csak rosszabb lesz, ahogy tapasztaltabb és bölcsebb lesz a kor előrehaladtával.
- Akkor talán fáradjunk be az irodámba, ott leülhetünk és egy csésze tea mellett, beszélgethetünk a fontos dolgokról. - az irodám ajtaja mellett várakozó Mako-ra pilantok. A lányos szintén a klán színeiben uralkodó egyenruha van, azonban más jellegű, mint a harcosoké.
- Mako, legyél kedves és hozz teát .. - Johnnyra pillantok. - Johnny, teát, kávét, esetleg egy csésze szakét? - miután Johnny elmondja, hogy mit inna vagy éppen semmit, egy egy pillantással nyugtázom Mako felé, hogy a lány elindulhat teljesíteni kérésemet. Visszafordulok a vendégemhez és kezemet az ajtó irányába nyújtom, hogy fáradjon be az irodámba. Senki sem mondhatja, hogy nem vagyok udvarias.

Az iroda berendezése elég egyszerű, nyoma sincs a különösebb hi-technek. hellyel kínálom és magam is leülök vele szembe az asztalkához, amely a tárgyalások lebonyolítása erejéig szolgálnak kellő felületnek. Mako vissza is tér a kért teával és Johnny kívánságának megfelelő itallal. Letsezi az asztalra, majd kisétál az irodából.
- Köszönöm, Mako! - újfent a vendégre pillantok és kezemmel az itala felé intek, ha kért valamit, hogy fogyassza nyugodtan.

- Örül a szívem, hogy családod ép és egészséges. Minden harcosnak fontos a család. Család nélkül, a harcos, önmagában vajmi keveset ér. Egyet értesz ebben velem, Jonny Cage? - kérdezem, miközben a teámat tartalmazó csészét az ajkamhoz emelem és aprót kortyolok belőle. Miután visszatettem a csészémet az asztalra és meghallgattam a férfi válaszát, folytatom a következőkkel. Nem kell különösebben titkolnom, hiszen Mileena klónja végül nem bizonyult egy főnixmadárnak.
- A korábban említett klón, besétált a klán területére, Tűzdémonnak hívott és arra kért, hogy dolgozzak neki. Elég élénk emlékképpen élt benne a "Tűzdémon" kifejezés, hiszen ez utoljára akkor volt illő megszólításom, amikor még a császár, Shao Khan, szolgálatában álltam. Én ebből arra asszociálok, hogy közeli lehet a kapocs közte és a Khanum között. Úgy értem, hogy nem valószínű, hogy klónból klónozták. Persze nincs bizonyítékom arra tekintettel, hogy él-e a Khanum. De a Shirai Ryu nem jár át gyakorta a Külső Világokba, hogy információt szerezzen. - nevelt fiam az egyetlen fülem és szemem a KE-n belül. Szóval különösebb információt nem tudok a Khanummal kapcsolatban. - Megmondtam neki, hogy hasonmásokkal és alakváltókkal nem üzletelek. Párharcra hívtam és nem bizonyult főnixnek. Előfordulhat, hogy magát a legyengült Khanumot részesítettem a Skorpió Csókjában. - erre a technikára talán még emlékezhet is Johnny, hiszen ezt a támadásomat fordította ellenem és győzött végül le a Mortal Kombaton.

- A Shirai Ryu igyekszik hamvaiból újjászületni. Tehetségesek és gyorsan tanulnak, de híján vannak a valódi tapasztalatnak. A próbákat és teszteket könnyedén veszik, egyre rutinosabban és rutinosabban. - mondom, miközben felállok az asztalkától és kipillantok az irodám széles ablakán az edzőtérre. Egy darabig hátratett kézzel, büszkén szemlélem a fekete-sárga uniformisban gyakorló nőket és férfiakat.
- De az igazi tapasztalatot, csak a bevetés adhatja meg nekik. Mint amikor egy ország felduzzasztja haderejét, de nincs háború, amelyben bevethetné azt. A méhek is, ha túl sokan lesznek egy kaptárban, felbolydulnak és kirajzanak. - Johnnyra pillantok. Majd felé is fordulok.
- Ismered Blade tábornokot és a Különleges Erők vezetését. - visszafordulok az ablakhoz és végig pillantok ismét a kint gyakorlókon, miközben kezemmel jelképesen végig mutatok rajtuk.
- Adjuk meg nekik, amire éheznek. Közelharcban, nehezen veszi fel velük a harcot, bármely szervezet. De lőfegyveresek ellen másképpen kell küzdeni. Gondolom a KE csapatok sincsenek száz százalékban kiképezve Shinobi támadás ellen. Gondolj csak a Quan Chi elfogásakor végrehajtott rajtaütésünkre. Egy pályán küzdünk. Shinok legyőzése után, én esküt tettem Raidennek, hogy a Shirai Ryu, a Föld Birodalom védelmén fog ügyködni. S még valami...

Aprócska hatásszünetet tartottam, hogy megeméssze teljességében azt a rágós falatot, amelyet most előadtam neki. Jelentőségteljesen Johnnyra pillantok.
- Nem bízok Kotahlban. Okos. De nem megbízható. Takeda mesélt róla, tudod miről beszélek, a lányod könnyedén ott maradhatott volna. Szerinted mi tartja vissza, ha végzett a saját portáján való takarítással? - azt hiszem a legfontosabb témánál is vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10Training montage - Scorpion & Johnny Zovfor10

Training montage - Scorpion & Johnny Spec_413Training montage - Scorpion & Johnny Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Training montage - Scorpion & Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Training montage - Scorpion & Johnny   Training montage - Scorpion & Johnny EmptyKedd Márc. 09, 2021 3:06 pm




Van annak valami egészen sajátos hangulata, amikor az ember a valóságban jár egy olyan helyen, ahol nindzsák edzenek és gyakorolnak.
Tudom, tudom.
Hanzo még eltűri, de az újdonsült hupikék haverja nem szereti, ha ezzel a szóval illetik őket. Lehet lealacsonyítónak vagy a filmkultúra képe miatt túlzónak tarthatják amilyen jelentést ez a szó hordoz magával. Mázli, hogy Takeda meg Kenshi oda vannak a Vörös Sárkányokat hajkurászni és egyikük sem tudja elszólni magát a gondolatbeli nyelvbotlásommal kapcsolatban.
Szóval visszatérve az eredeti gondolatmenetre az ember egyfajta varázst vár egy ilyen létesítménytől, de a valóság az, hogy nagyjából olyan hangulat uralkodik itt, mint bármelyik KE kiképzsőbázison, csak kap az egész egy kis távol-keleti fűszerezést.
A kötött napirend, fegyelem és rangbeli hierarchia itt is megjelenik. Bár az utolsó sokkal névlegesebb, mint a bakák között.
A Hanzo arcára kiülő apró mosolyszerűség azt mutatja, hogy sikerült megtalálnia a jóindulatot a filmes egysorosnak tűnő szavaimban.
Beinvitált az irodának titulált tárgyalóba és jó házigazdához híven a választásomnak megfelelő italra is van gondja.
Megfordul a fejemben, hogy szakét kérjek, de a Bo'Rai Cho-val való legutóbbi találkozásom a rosszul elsült legutóbbi Külső világbali küldetésem után gyorsan eszembe jutattja, hogy nem jobban járok, ha megőrzöm a hiteles akciószínész imidzsét és maradok az alkoholmentes folyadékoknál.
- Bőven jó lesz a natur zöld tea. - formálják jó lendülettel a japán szavakat az ajkaim
Scorpion udvariasan előre enged, én pedig belépek a szobába és miután a házigazda helyet foglalt, térdelőülésben helyezkedek el vele szemben a teázó asztalnál.
Mako hamarosan megérkezik a teával és miután kiszolgált minket, magunkra is hagy.
- Szebben én sem mondhattam volna. - kortyolok egy aprót a teámból - Néha tud fájni az ember feje tőlük, de a család az ami megadja az erőt embernek, hogy előre tudjon menni.
Ha most egy önmagát nem túl komolyan vevő vígjátékban lennénk, tuti nyílna az ajtó és megcsillanna a napfény Vin Diesel fényesre polírozott búráján ahogy tudóan néz ránk, de szerencsénkre csak elméleti szinten fenyeget minket most egy ilyen halálos iramú cameo.
Az udvariassági köröket lefutva Hanzo különösebb noszogatás nélkül tér rá a kényesebb témákra. Bár eddig csak aggasztó pletyka volt Mileena visszatérte, most már tényként kezelhetjük, hogy Ms. Külső Világ visszariszálta a hátsóját a Birodalmak közti politikába. Ez nem túl jó hír, de nem is siralmas, de ettől függetlenül olyan fejlemény, amit jól körül kell járni.
- Jó, hogy ilyen határozottan lett elküldve a fenébe a Fogtündér. - bólogatok egyetértően Scorpion beszámolójára  - Arra azért kíváncsi lennék, hogy mivel próbált meg a maga oldalára állítani Ms. Bájmosoly és konkrétan mihez kellett neki a Shirai Ryu segítsége. Nem mintha az a megvesztegethető alkat lennél, de biztos vagyok benne, hogy van annyi ész a mögött a ronda mosoly mögött, hogy ne az edeniai géneket dobja be, amikor meg akar gőzni téged.
Amikor a találkozás kimeneteléről beszél majdnem megremegek. Láttam már milyen az, amikor szabadon engedi a haragját és senkinek sem kívánom, hogy elszenvedője legyen annak az infernonak, amik Hanzo képes elszabadítani.
Vendéglátóm feláll az asztaltól és a kint gyakorlatozó tanítványain tartva a tekintetét osztja meg velem gondolatait.
Lehet én vagyok már túl öreg és kezdek érzelgőssé válni, de kihallom a hangjából a tanítványaiért aggódó mestert. Ezzel pedig nem tudok nem együtt érezni.
Bár azt elnézve, hogy milyen könnyen leszereltek minket Shinnok visszatérte előtt, inkább nekünk kellene Scorpionnak felvetni, hogy adjon pár leckét a mi bakáinknak.
Látom ebben a felvetésben a biztonsági kockázatot is, de egy semleges terepen megszervezett hadgyakorlat kiváló alkalom lenne arra, hogy berakjunk néhány téglát abba a falba, ami elszenvedte Miley Cyrus támadását Quan Chi elfogása után.
- A valós tapasztalat a legjobb tanár. - állok oda mellé és végigtekintek a gyakorlatozó shinobi tanoncokon - Ezt minden mester és minden szülő tudja. Azt meg szerintem Sonya is elismerné, hogy csúnyán a kezünkbe adtátok a seggünket a múltkor. Rá fog férni a kopaszokra az, hogy egy kicsit más helyzetben legyenek próbára térve. Nem beszélhetek az egész KE nevében, de azt megígérem, hogy sokat fogok erősködni, hogy ez az ötlet ne csak ötlet maradjon.
Hanzo meglepően éleslátó a Birodalmak közti politikában. Talán kicsit borúlátó is, de azok alapján amit eddig átélt ez nem egy meglepő dolog.
- Ez veszélyesebbé teheti, mint amilyen az elődje volt. Viszont ahhoz is elég okos, hogy tud milyen következményekkel jár meghúzgálja Raiden bajszát. Bár nem tetszik, hogy a vén szalmakalaposnál most ütött be lázado tinikor, de Shinnok amulettjével felszerelve egy olyan erőt képvisel, amivel senki nem akar kekeckedni.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Training montage - Scorpion & Johnny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Training montage - Scorpion & Johnny   Training montage - Scorpion & Johnny Empty

Vissza az elejére Go down
 
Training montage - Scorpion & Johnny
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Scorpion
» Dina & Scorpion vs Big Bad Chat
» Érdekellentét - Scorpion & Erron Black
» Fight for me, fire demon! - Scorpion & Mileena
» Ryu Ninjutsu - A Kémkedés útja - Dina és Scorpion

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortal Kombat FRPG :: Játéktér :: A Földi birodalom :: Shirai Ryu Tűzkert-
Ugrás: