A Mortal Kombat világán játszódó fórumos szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hasznos linkek
Discord Server
Dumaláda
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:03 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák

Kano Emptyby Johnny Cage Szomb. Feb. 11, 2023 10:55 am


Kano Emptyby Johnny Cage Kedd Jan. 10, 2023 10:01 pm


Kano Emptyby Johnny Cage Vas. Jan. 08, 2023 7:27 pm


Kano Emptyby Vendég Szer. Dec. 28, 2022 6:18 pm


Kano Emptyby Vendég Szer. Nov. 16, 2022 2:00 pm


Kano Emptyby Elder Gods Szomb. Nov. 12, 2022 8:15 pm


Kano Emptyby Johnny Cage Szomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm


Kano Emptyby Johnny Cage Csüt. Okt. 13, 2022 10:18 pm


Kano Emptyby Björn Frostson Vas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


Kano Emptyby Yoru Ookami Hétf. Jún. 27, 2022 12:12 am

Harcosaink
Living History
Loretal Kombat

Megosztás
 

 Kano

Go down 
SzerzőÜzenet
+Kano+

+Kano+

Kitüntetések :
Kano 01_erp11Kano 04_og_11Kano 06_mul11Kano 07_kzp11Kano 08_fek11Kano 09_az_11Kano 26_ala10
Speciális kitűntetés :
Kano Zovfor10Kano Zovfor10
Age :
58
Foglalkozás :
zsoldos, bűnvezér
Reagok száma :
2
A tornára benevezett :
2019. Apr. 11.

Kano Empty
TémanyitásTárgy: Kano   Kano EmptyCsüt. Ápr. 11, 2019 8:16 am




Kano




Életkor

53 év

Látszólagos kor

egy tízest letagadhat, olyan negyvenes

Csoport

Briganti

Foglalkozás

Bűnvezér, zsoldos


Play by

Trevor Goddard


Különleges képességek

Utcai harcos: Kano rendkívül gyakorlott a szabályok nélküli utcai harc terén. Nem klasszikus harcművész, bár sok féle harcművészetből átemelt elemeket saját stílusa kialakításába (teljesség igénye nélkül: Vale Tudo, Kempo, Kickbox, Aikido), de az egész alapja főleg rendkívüli tapasztalata és fizikai ereje, mozgékonysága. Alapvetően szívesen operál fogásokkal, dobásokkal, vagy egyszerűen csak összegömbölyödve beleszaltózik az ellenfelébe elképesztő sebességgel, ez a mozdulat szinte védjegyévé vált, ő csak Kano-labdának hívja.
Késelő: remek késvívó, gyorsan és nagy hatékonysággal használja jellegzetes túlélőkéseit, amikből négyet is hord magával, kettőt a csizmáiban, kettőt pedig hátul a derekán vagy a hátán. Halál pontos késdobáló.
Magnetikus alkarvédő: erős elektromágnes van építve alkarvédőibe, amelyek a célt tévesztett késeket visszaránthatják a kezébe, így sosem fogy ki a munícióból.
Fizikális kondíció: Kano jelenleg az emberi teljesítőképesség csúcsát képviseli, ami a sebességet és a gyorsaságot illeti, termetéhez képest megdöbbentő fizikai erő kifejtésére képes. Semmiben sem emberfeletti, de csúcsközeli.
Kibernetikus optika: Kano elveszett jobb szemét egy implant pótolja, ami így újra ad neki térlátást. A szerkezet segítségével képes infra és ultra tartományban is látni, tehát hőképelemzésre is képes, valamint totális sötétségben sem lehet elvakítani, de ilyenkor elveszíti térlátását. A kibernetika tartalmaz egy lézerágyút, ami, ha van idő feltöltődnie célkeresés után 5-6 másodpercig, akkor gyilkos erejű lövésre teszi képessé, nyilván ez harc közben lehetetlen, ennyi ideig senki nem marad statikus, védtelen ellenfél kivégzésére alkalmas. Harc közben alkalmazhatja hirtelen lövésre is, de a kevés töltődési időszak miatt ez nem elég erős a gyilkoláshoz, viszont fájdalmas égési sebeket okozhat.
Kibernetikus kardioimplant: a mellkasába épített orvosi szerkezet folytonosan szabályozza Kano szívritmusát, vérnyomását, biometrikus adatokat gyűjtött és ez alapján tökéletes szintre állítja be a szükséges hormon illetve adrenalin termelést. Ezek miatt Kano folytonosan csúcsformában van, a teljesítőképessége a maximumon, pulzusa mindig az adott helyzethez illően optimális, fizikailag vagy harminc évvel fiatalabb szinten teljesít a ténylegesnél. Az implant rendkívül erős, ha valahogy mégis megsérülne, akkor Kano azonnal infarktust szenved el a legkomolyabb fajtából.
Hacker: a Földbirodalom harcosaként Kano nem hanyagolta el a technikai ismereteket sem, nagymestere a cyber bűnözésnek. Jelenleg nem ismerünk olyan védett rendszert a világon, ide értve a Különleges Erők computereit is, amiket ne lenne képes feltörni, ha tud valamilyen módon csatlakozni tud hozzájuk.
Mechanikus: érti és átlátja a szerkezetek működési elvét, képes gyorsjavításokat eszközölni, de főleg hatékonyan rongálni meg mechanikus szerkezeteket. A legtöbb záron gond nélkül átjut.
Alkusz: évtizedek óta kereskedik mindennel, ami illegális, jól tárgyal és egész használhatóan olvassa a nonverbális jeleket, ha nem nagyon rejtettek.
Bombagyáros: jó pár terrorista merénylet köthető a nevéhez, komoly robbantások. Ha megfelelő alapanyagok állnak a rendelkezésére képes lehet hatékonyan romboló terroristabombákat eszkábálni, ezeket képzett tűzsszerész gond nélkül hatástalaníthatja a megszokott módon kellő idő esetén, illetve a különleges bombákhoz a karakter nem ért.

Moralitás

Pusztító


Jellemrajz

Kano nem egyszerűen csak egy verőember a sarokról, még ha a megjelenése sokakban ezt a hibás képzetet keltheti is. Ez a férfi kifejezetten intelligens, remek szervező készséggel megáldva, ami tökéletesen alkalmassá teszi egy világméretű szervezet vezetésére. Képes nagyszerűen átlátni folyamatokat és remek sakkozó is lehetne belőle, ha érdekelné a játék, ugyanis meg van az adottsága a kombinatívan való előre gondolkodáshoz és a adaptivitás képessége, hogy a helyzethez illően változtasson tervein vagy akár céljain. Kifejezetten túlélő típus, normális esetben az ő képességeivel már több tucatszor meg kellett volna halnia olyan hatalmak játékában, amikbe belekeveredik rendszeresen, ettől leginkább csak a B (C... Z) tervei óvják meg, mindig van egy nem várt menekülő út, amit fenntart. Pontosabban bőven nem csak egy. Kétség kívül brutális típus, bár elmeorvosi értelemben véve nem klasszikus szadista, de a pszichopátiára való hajlam jeleit mutatja. Pusztán élvezetből nem gyilkol vagy kínoz meg másokat, ugyanakkor nem érez lelkiismeret furdalást, ha meg kell tennie és szívesebben választja ezt a módszert, mint a finomabb megoldásokat. Hisz a fizikai brutalitás hatékonyságában és népnevelő hasznában. Jellemzően nem tisztel semmilyen felsőbb hatalmat, nincs stabil és állandó hűsége, barátai, neki csak üzletfelei vannak esetleg, viszont az elvállat munkát, ha emberileg ez lehetséges, akkor teljesíti. Kifejezetten bosszúálló személyiség, hosszú évek alatt se felejti el a sérelmeit, így tehát Sonya Blade, Johnny Cage és Briggs őrnagy nem érezhetik magukat biztonságban, amíg a bűnvezér szíve ver. Mindig több vasat tart a tűzben és tényleg fontos neki a szervezete, több lehetséges utódot is kinevelt már a Fekete Sárkány élére. A jelenlegi éppen Jarek, de sajnos a legtöbbjük valahol fél úton úgy gondolta, ideje nyugdíjazni az öreg Kanot. Jarek még nem gondolta így. Ezért még él. Vannak a férfiban valamiféle torz és kifordított módon, de apai érzések a lánya, Eurus iránt, bár már egészen kis korától megtanította a világ kegyetlenségére és nem is annyira magának vagy a lánynak, hanem a Fekete Sárkánynak nevelte. A lány árulása végtelenül bőszíti, de túlságosan megfontolt személyiség ő ahhoz, hogy meg akarja ölni, nem hagyunk veszni értékes fegyvereket, főleg amelyikbe annyi időt invesztált. Kano szélsőségesen önközpontú karakter, akit csak és kizárólag saját igényei mozgatnak. Ha kell neki valami elveszi, ha megtetszik neki egy nő, megerőszakolja, ha valaki irritálja azt jobb esetben hülyére veri, rosszabban megöli. Saját magán kívül csak a Fekete Sárkány érdekli, az is főleg azért, mert élete munkája és büszkesége. Meglepő lehet, de szigorúan véve Kano nem pénzéhes, ha csak a vagyonra hajtana, már évtizedekkel ezelőtt visszavonul, hiszen annyi dollárja van, mint útszéli korcs macskának bolhája. Őt a hatalom érzete élteti, amely a szervezeten keresztül összpontosul a kezében, az üzlet csak ennek kiterjesztésére, növelésére való a szemében. Összességében egy rendkívül veszedelmes ember.

Megjelenés

Kano egy kicsivel magasabb az átlagnál, kb 185 cm magas és nagyjából egy mázsát nyomó, tömény izom. Jól ápolt szakállat hord jelenleg és formára nyírt szénfekete hajat. Természetes szeme színe sötétbarna, de jobb szemét csatában elvesztette, ennek helyén egy cybernetikus implantátumot visel, ami nagyjából lehetetlenné teszi számára, hogy álcázza magát. Volt ugyan már jól borotvált és kopasz is, de már évek óta hozzászokott ehhez a külcsínhez. Alapvetően rossz arcúnak nem lehet nevezni, inkább csak kifejezetten karakteres megjelenésű. Ha felső ruházat nélkül látjuk, akkor észrevehető a mellkasába süllyesztett másik kibernetikus eszköz is, mind szeme, mind a szívimplant tárcsája vörös ledfénnyel világít (noha a színskála mindkettőn állítható). Minthogy leplezni úgysem képes magát, bal felkarjára tetováltatta a Fekete Sárkány jelképét. Energikus mozgás és valamiféle erőt sugárzó járás jellemzi, aki nem ismeri nem tippelné meg a valós életkorát, legalább tíz évet le tudna tagadni gond nélkül. Bár rendkívül nagy, nyugodtan mondhatjuk, hogy óriási vagyonú ember, nem kedveli különösebben a fényűzést, egy nyakláncon kívül nem visel ékszereket, azt is csak ritkán, ha nem számítjuk a karikát bal fülében. Öltözködési stílusa is inkább pragmatikus, civilbe szereti a katonai szabású vagy az úgymond rocker stílusú ruhákat, bár a bőrdzsekiért nincs oda, inkább mellényt visel szívesen. Bevetéseken, harcra készülve eltanulta a külső világbéliektől az arra tervezett ruházat igénybe vételét, erős csizmák, testre simuló nadrág, fegyveröv és alkarvédők. Négy méretes kését meg sem próbálja ilyenkor rejteni, kettő a csizmája szárán van rögzítve, kettőt pedig a fegyveröv hátsó részén, deréktájon visel keresztezve. Túlélőkései egyedi, neki készített, dobásra is egyensúlyozott, különleges modellek, aki ért hozzá, az általuk hagyott sebeket képes a fegyverekhez kötni. Övében hord még egy nagyon apró kis számítógépet, amit kiberszeméhez és egy másik computerhez tud csatlakoztatni, ilyen módon aránytalanul gyorsan képes hackelésre.

Előtörténet

"A leggyönyörűbb mamutfenyő is egyetlen magból születik." - W. Clark "És a legocsmányabb gyom is" - a Különleges Erők egy névtelen tagja Kano főhadiszállásának lerohanásakor

Hogy lesz egy magamféle fickóból a Fekete Sárkány első embere? Hát úgy, hogy valakinek esze is van. Eleinte csak bedolgoztam nekik, mint minden kis csicska akkoriban Kelet Európában, én éppenséggel alig átszabadulva Ausztráliából. Akkoriban pukkant el Csernobilban az atomreaktor. Na most Kano papa a többi kis utcasarki késes csicskával ellentétben meglátta az üzletet. El tudod képzelni, hogy mennyi AK-47 karabély, oldalfegyver, de még harckocsi is maradt Pripjatyban, amit nem nagyon akartak a szovjet elvtársak evakuálni, lévén kiakadt a környékén a Geiger-Müller? Elárulom. Baromi sok. Na azt mind én passzoltam el a komcsiknak Afrikában és még akasztottam is egy kis mellékest a CIA-tól, mikor degeszre döglöttek a nigger elvtársak rákban. Ez volt az induló tőkém és a belépőm a szervezet felső vezetésébe. A tőkét már csak jól kell forgatni, hogy a felső vezetésből felső vezető legyen. Egyes körökben a garott és a csersavas kád természetes halálnak minősül.
Persze ezzel együtt elkezdtem felkelteni nem kívánt elemek figyelmét is. Mint mondjuk a Különleges Erők. Pedig az a Blade hadnagy fene jó bőr volt és miután fejbe kínáltam egy éjjeli szekrénnyel, még a lábait is széttette nekem. Jó egy keveset kellett érte túrázni, rúgkapált meg minden, de ment volna már éppen, amikor berontott Jackson "Jax" Briggs őrmester. Tudod a csávó, aki úgy néz ki mint egy epilált King Kong, ami elaludt a szoláriumban. A fószer akkorát bemosott, hogy a jobb szememtől érzékeny búcsút kellett vennem. Rengeteg pénzembe került a megfelelő technika és a megfelelő orvos felhajtása. A bázisuk felrobbantása is. Nem értem amúgy miért zabosak mind a ketten rám a mai napig, ott sem voltak. Néhány száz katona megpusztult? Azokat azért fizetik, hogy időnként meghaljanak, nem? Barom állatok...
Egyesek szerint zsoldos vagyok, mások szerint terrorista, maffiavezér, egyenesen a bűn lordja és hasonlók. Én csak egyszerűen egy... hmm... hogy is fejezzem ki magam? Igen! Én csak egy manager vagyok, csupán a nem adóköteles szektorban dolgozom.
A Sonyához és Jaxhez fűződő elnyújtott tangóm egy új szintre érkezett, amikor képbe került Shang Tsung. Üzleti ajánlata volt és nem is akármilyen. Érdekelték a fegyverek is persze, de főleg a kommandós páros. A Ms Us Army és a haverja, Sonya. El kellett őket csalnom a kínai csávó magánrendezésű Bruce Lee emlékestjére. Tekintve, milyen zabos kis ribanc Sonya, nem lehetett kérdés, erre én vagyok a legmegfelelőbb ember. Hallod, dunsztom nem volt mibe keveredem bele, de a pénz jó volt. Na aztán jött a fekete leves, a tornán a legkülönfélébb szörnyek meg ilyesfélék vettek részt és a tét mellesleg az emberiség sorsa volt. Márpedig én el nem árulom a saját fajtámat. Hát mondjuk +20% alatt. Miután ebben megegyeztünk, nem láttam további megoldandó erkölcsi problémákat. Gyakorlatiak viszont felmerültek. Az egyik az a RayBan napszemüvegre ragadt takony, aki filmszínésznek akarja hazudni magát, közben egy kibaszott ipari alpinista és visszaugrál mindenféle hidakra. A kis csaj is keményebbnek bizonyult a vártnál. Most mit mondjak? Vannak gyűlölködő emberek. Néhány kis átverés, felrobbantott bajtárs, mosolyra fakasztott partner és lelőtt mentőhelikopter, azt máris fel kell kapni a vizet... A viadalt mindenesetre elbukta Shang Tsung, de ki a francot érdekel? Rengeteg vevőre tettem szert! Úgyhogy nagyrészt tölthettem az időmet abban a kősivatagban, amit csak felette ritkán szakítanak meg emberevő fák meg lávafolyamok. A földi üzletet ilyenkor Jarek vitte helyettem.

"A hirtelen ráhatás pedagógiája az oktatás jövője" - Anton Szemjonovics Makarenko, szovjet pedagógus "Vagyis ütni kell, míg meg nem tanulja" - Kano, nemzetközi seggfej

Jó pár esztendő szállt el közben,
Vén zsoldos bíz megrögzötten,
Kutatja egy lány nyomát.
Hiszen most már méltó vagyok,
Csomagküldő szolgálatok,
Viszik ki a lány húgát.
Három napig szenvedtem, mire összehoztam a csomaghoz a kísérőkártyára ezt a kis versikét, egy istenverte mestermű lett! Azt hiszed értékelték?! Elküldtem a kis Cassie szülinapi zsúrja alkalmából az anyjának, húsz dolcsis díszdobozban, gyönyörűen volt benne kikészítve Sonya húgának lenyúzott arca és a két csuklója. Saya helyes kis nő volt és hogy tudott küzdeni az elején, mire szét tudtam feszegetni a combjait. Egy évvel később küldtem a bokáit és azt a részét formalinban, amit csak én ismertem. Szűz volt. Addig. Sosem gondoltam volna, hogy megszaporodok, de ha nekik lehet egy Cassie, hát... én sem maradhatok le, még a végén megszólnak. Olyan gyönyörű gyermek volt, tanulékony és engedelmes én pedig mindent, de mindent megtettem érte, hogy átadjam neki minden tudásomat. Ő lehetett volna az igazi örökösöm a Fekete Sárkány élén, olyan dolgokat vihetett volna végbe, amiket még talán én sem. Az Eurus nevet még az anyjától kapta, mielőtt a boncpadon végezte. Igyekeztem mérföldkőről mérföldkőre folytatni a nevelését.

5. születésnap

- Apa! Miért csináljuk ezt?
- Ez a bácsi ne a barátunk. Aki nem a barátunk, azt vagy azzá tesszük, vagy ilyesmit teszünk vele, hogy mások inkább a barátaink legyenek. Nyugodj meg, jó móka ez. Mindjárt te is csinálhatod, csak most megmutatja apa hogyan kell. Itt elvágjuk szépen hosszan a könyök felett, így. Igen, a bácsi hangos, ezzel ne foglalkozz, mindegyik hangos. Aztán két oldalt így fel a vállakig. Nem kell nagyon mélyre, éppen csak így finoman. Fogd apa kését. így érzed? Ahogy apu mutatja. Nagyon ügyes vagy. Na akkor most így négy ujjal alá nyúlunk a bőrnek és szépen elkezdjük felfelé gördíteni, ha valahol nem engedi a bőr magát, ott óvatosan rásegítünk a késsel, így. Aztán bedörzsöljük az egészet jó alaposan sóval. Csillapítja a vérzést és hallod milyen más hangokat ad ki a bácsi? Ezeken a részeken, ahol mutatom nagyon kell figyelni, itt főütőerek húzódnak. Azokat nem szabad bántani. Nos, most te próbálhatod meg a másik karján. Ne kapkodj! Úgy, úgy ügyesen.
- Apa, az nem baj, ha rángatózik a bácsi?
- Nem, semmi baj. Ez annak a jele, hogy nagyon ügyesen csinálod. Nagyon büszke vagyok rád. Most pedig herélni fogunk. Jó lesz?
- Megmutatod apci?
- Ne becézzük a szavakat. És ne pityeregj, ennél a pofonnál nagyobbakat is hoz az élet még, ez semmiség. Na figyelj csak rám szépségem. Így ejtünk egy hosszú bemetszést és szépen két oldalra elhúzzuk, így jobban hozzáférünk a szervekhez. Két megoldás van. Vagy lemetszünk vagy roppantunk. Melyiket szeretnéd?
- Melyik fáj neki jobban?
- Hát nagy különbség nem hiszem, hogy lenne.
- Akkor melyik a véresebb?
- A metszés.
- Akkor metszünk apu!
- Jól van. Néz így két ujjal, na jó te még néggyel, amilyen picikék, szóval így megtámasztod, majd itt egyetlen gyors vágással elvágod. Így. Látod? Hallod milyen hangos lett a bácsi? Pedig még a szája is be van kötve. Most te jössz a másikkal.
- Így apu?
- Igen úgy, csak egyetlen mozdulattal. Erővel kislányom, erővel, különben elcsúszik és... Most nézd meg mit csináltál! Belevágtál az alhasba! Ehh... ez menthetetlen. Itt töröm magam, hogy közös programot szervezzek veled, mégiscsak születésnap meg minden, erre te elbaszod az egészet?! Kussolj már és köpd ki a vért a szádból! Miből vagy te? Üvegből? Alig tapostam bele a gyomrodba! És köpd ki a szádból a véredet! Na mindegy. Takarodj a szobádba és gondolkozz el azon mit csináltál! Csalódást okoztál apádnak. Még egy ilyen és széttaposom a fejedet, mint egy tál kibaszott pudingot! Megértetted?!

10. születésnap

- Elvesztetted az árumat Tang - közöltem hidegen és magamra erőszakolt indulattal. Őszintén szólva leszartam azt a másfél kiló narkót, lényegtelen veszteség, egyszerűen csak a presztízs forgott kockán, az meg fontos. - Az ember elhagyja a lakáskulcsát, a szajháját, olykor a józan eszét... Mind rendben van. De az én árumat senki sem hagyja el Tang.
A férfi nagyokat nyelt halálsápadtan. Tudom, nem lopott meg, akkor nem ilyen kis tétel hiányozna, a félelme meg... Tang egy kereskedő volt, persze hogy fél egy ragadozó közelében. Elmosolyodtam.
- No mindenki hibázik néha, értem én ezt. Hogy lásd mennyire nem haragszom, kiváló ötletnek tartanám, ha gyakrabban járna össze a családunk. Van egy tizenhat éves fiad nem? Hogy is hívják? Kenjiro? Ah igen, ott is van a ringben már ahogy nézem - intettem a főhadiszállásin kialakított ketrec felé, ahová betuszkolták a kölyköt. Langaléta, vékony, pattanásos kölyök volt, láthatólag halálra rémülve. - Had mutassam be szemem fényét! Ne remegj már, nem a lézerre gondoltam te tulok! Ez itt Eurus a kislányom.
Az én kereken tíz esztendős kicsi lányom, csupa acélos izom tetőtől-talpig egy sortban és egy sporthoz való topban sétált be a ringbe ritmikus léptekkel, hátra kötött hajjal az arcán várakozásteljes ragadozó mosollyal méregetve a srácot. Lassan, kihívóan végignyalta a direkt neki csináltatott, első saját tulajdonú kése pengéjét, majd a földbe dobta. Tekintete árulkodott: a harc végén a fiú vérét szándékszik lenyalni róla.
- A szabályok egyszerűek gyerekek! - kiáltottam le nekik. - Most játszhattok szépen egymással. Amelyikőtök túléli, az távozik a ringből és még jutalmat is kap tőlem.
- Kérlek uram.. - motyogta halálra váltan Tang.
- Kuss. Elhagytad az árumat, emlékeztetnélek. Mellesleg a fiad hat évvel idősebb, negyven centivel magasabb és legalább harminccal nehezebb Eurusnál, nem mondhatod, hogy ne lenne esélye. Na lássuk! HARC!!!
A kölyök zavarodottan próbált valami filmekből csórt alapállást felvenni, ügyetlen ütése elől elhajolt Eurus, majd kirúgta alól a a lábait. Kislányom némileg zavartan hagyta, hogy feltápászkodjon, Tremor óráin még sohasem találkozott képzetlen ellenféllel, azt sem tudta talán, van aki nem ért a harchoz. Mikor másodszorra padlózott Kenjiro egy istentelen pörgőrúgás után, na akkor rájött a dologra az én kincsem. Mosolya vigyorrá szélesedett. Megérezte a hatalmat, az erőt és játszani kezdett a gyerekkel. Újra és újra a földre küldte és mindig megvárta, míg felkel. Törött bordák,eltört orrból ömlő vér, már nem nagyon láthat ki felduzzadt arcából. Amikor már alig-alig tudta talpra küszködni magát, karjai már ernyedten lógtak, akkor Eurus hozzá sétált, megragadta az arcát, amitől a szája elnyílt a fiúnak, tartása megrogyott.
- Senki és semmi vagy - közölte jéghideg mosollyal vele legyőzője. - Az enyém vagy.
Brutális ütéssel fektette el újra a félvér japán fiút, majd beletaposott nagy erővel a gyomrába és szinte már kedvesen nézett le rá.
- Nekem pedig nem kellesz...
Felkapta a kését, majd készült átmetszeni Kenjiro torkát, ekkor álltam fel a székemből a zokogó Tang mellől és kiáltottam rá gyermekemre.
- Állj! Mire tanítottalak én?! Ha elszánod magad, hogy ölni fogsz, akkor azt úgy tedd, hogy soha, soha többé senki, aki csak látta, az ne is gondoljon rá, hogy baszakodhat veled! Nem? Nem?! Menj oda és taposd szét a fejét mint egy tál kibaszott pudingot! - rivalltam rá.
Arra még én sem számítottam, hogy Eurus konkrétan szó szerint értelmezi a parancsot és nekiáll aprólékosan újra és újra rátaposni a kölyök arcára. Le kéne szoknom az állandó szófordulatokról... Bár ahogy Tang arcát elnézem, lehet mégsem. Kenjiro képe lassan, de biztosan pépesedett Eurus talpa alatt, már régen haldoklott a gyerek, csupán a koponya erős csontja dacolt a végzettel. Lányom már térdig fröcskölte a vére, de ő egy világokon túli mosollyal újra és újra, kitartóan tiporta, csak tiporta. Végül eluntam a dolgot és bevetődtem a ringbe. Hozzájuk sétáltam, aztán egyetlen határozott mozdulattal szilánkokra tapostam a hülyére gyalázott koponyát.
- Így! Mi vagy te? Porcelánbaba? - néztem a lányra, majd a lézert bekapcsolva felületesen összeégettem a két csuklóját. - Ezekre most egy ideig nem lesz szükséged - közöltem a térdre rogyó, kínlódó Eurusszal. - Edzed meg a lábaid. Gyenge vagy! Most gyere velem.
Gyermekemmel oldalamon mentem vissza a páholyba Tanghez, aki összetörten meredt sarja felismerhetetlenre roncsolt maradványaira. Lánykám hamar összeszedte magát, már nem is látszott rajta a bizonyosan kínzó fájdalom. Megragadtam a ferdeszemű mellén az inget, hogy talpra rántsam.
- Ha jól tudom, van egy lányod is ugye? Látod a feledékeny mindenemet, el is felejtettem ajándékot küldeni az első születésnapjára. Na mindegy, van még idő a másodikig. Ha még egyszer elveszíted az árumat Tang, akkor a kislánynak is szervezek egy babazsúrt. Eurusnak még úgysem volt babája tudod, úgyhogy esetleg összehozhatnánk őket, nem? Akkor pedig... - lányomra pillantottam, aki elmosolyodott, majd halkan, de határozottan, lassan, kéjes örömmel hangjában odasúgta neki:
- Szét fogom taposni a fejét. Mint egy tál kibaszott pudingot - fejezte be helyettem a megkezdett gondolatmenetet. Ellöktem a kalmárt és intettem a testőreimnek, hogy hajítsák ki, majd megsimogattam a lányom arcát.
- Ügyes voltál összességében - bólintottam. - Büszke vagyok rád ma és születésnapod is van. Kapsz tőlem valamit. Az első saját emberedet. Válassz egyet közülük és a tiéd lesz, a saját csicskásod, aki felett sem Jarek, sem én nem rendelkezünk. Csak a tiéd.
Eurus szeme felragyogott és kíváncsian mérte fel a bandatagokat, akik eddig a falat támasztották. A kis bemutató után halálra váltan meredtek előre egyikük sem vágyott a megtiszteltetésre, na de ez nem is kívánságműsor. Végül a majd két méter magas, de inkább vékony, inas felépítésű, hosszú, loncsos hajú Curtis McNamarához sétált, alaposan megnézte magának, majd cserfes mosollyal, kislányos kuncogással bólintott és édesen megszólalt.
- Te leszel mától a kutyám. Lábhoz, kövess! Sok dolgod van.
Ahogy kisétáltak büszke szívvel néztem utánuk. Az én kicsi lányom! Milyen hamar felnőnek...

15. születésnap

- Én értem, az Ön által képviselt álláspontot Mr Nakamura - bólintottam, - mindazonáltal remélem, hogy a yakuza még átgondolja a javaslataimat.
- Mint a szervezet oyabunja, ezt sajnos nagyon kétlem Kano-san - rázta a fejét az óriás. A rendkívüli hájtömeggel rendelkező japánt hiba lett volna bárkinek is alábecsülni, több tornát nyert, yokozuna rangig jutott sumo birkózó volt nem is olyan nagyon régen. Kényszeredetten biccentettem.
- Sajnálatos Nakamura-san. Kérem azért engedjen meg egy ajándékot a tárgyalások emlékére a Fekete Sárkánytól - intettem, mire az ajtón belépett Eurus. Szinte már kész nő volt, éppen csak annyira nem még, amennyire a yakuza a hírek szerint szerette. Csak egy fekete csipke fehérnemű volt, tekintete halott és hideg, de az ajkán a legerotikusabb, legcsábítóbb mosoly játszott, Jarek jó munkát végzett a színészi képességeivel. Egyetlen könnyed mozdulattal kézenállásba lökte magát, majd lassan két oldalra engedte formás lábait és csak a tenyerein egyensúlyozva bemutatott egy tökéletes propellert, engedve idomai bőséges szemrevételezését. Igen, Tremor is remek munkát végzett az akrobatikai készségeivel. Nakamura elvigyorodott.
- Ön aztán meggyőző tárgyalófél Kano-san - kuncogott. - Nem sajnálja az időt partnerei ízlésének felderítésétől és a minőségi ajándék beszerzésétől sem.
- Udvariasság is van elvégre a világon - válaszoltam, majd felálltam. - A Fekete Sárkány megvitatja a helyzetet, talán hamarosan más ajánlattal keressük fel akkor a yakuzát. Élvezze az ajándékot Nakamura san, nem is zavarok tovább - hajoltam meg, miközben Eurus kecsesen helyet foglalt a termetes sumos ölében. Nakamura elbocsátólag viszonozta a meghajlást.
A limuzinomban vártam egy negyed órát Eurusra. Talán húsz perc is volt, mikor ugyanolyan kecsesen beült velem szemben és szenvtelenül elkezdett öltözködni, fekete harisnyájával bíbelődve.
- Nos? - vontam fel a szemöldökömet.
- Kész. Nakamura halott.
- Hol hagytad a testét?
- A 37. és a 41. emelet között - felelte a harisnya után már a szoknyáját húzva.
- Mégis melyiken? - kérdeztem.
- Mindegyiken - közölte szenvtelenül belebújva a blúzába. - Már elég erős a lábam apám és emlékszem a tanításaidra, bár sajnos turmixgép nincs az egész kócerájban, megtettem amit tudtam nélküle.
Elvigyorodtam. Ami azt illeti én is igazán jó munkát végeztem a tanításával. De még milyen átkozottul jót! Eurus rám emelte nagy, jeges tekintetét, miközben belebújt a körömcipőkbe és úgy általában a kis kosztümre vonatkozólag megkérdezte:
- Nagyon kényelmetlenek ezek a szarok. Miért kell ilyet hordanom ma, ha megkérdezhetem?
- Már megkérdezted. Ami azt illeti engedély nélkül - morogtam, de nem bántottam. Emberien kell kinéznie, erre otthon is van idő. - Hivatalosan mostantól a csajom leszel egy szép, nagykövetségi partyn. Rögtönözni fogsz ott. Szépen mosolyogsz, bájosan cseverészel, közben felderíted a helyet, megszerzel apádnak néhány iratot egy széfből és megölsz valakit, akit nagyon gondosan őriznek, nagyon profi testőrök.
- Értem - bólintott, másodperc alatt változva át engedelmes kislányomból egy kihívó társasági kurvává. Istentelenül jó. Egy napon bárkinél jobb lehet, hiába jó géneket örökölt. - Köszönöm az ajándékot apa.
- Kiérdemelted - bólintottam.

És erre miféle hálátlanság a válasz? Megtanítottam azt a kölyköt mindenre amit tudok, amire szüksége lehet az életben, a saját neveltem, a saját vérem volt. Alig pár év és Jareket is odaadtam volna neki játszani, ő lehetett volna az örökösöm. Nem lehetett volna, hanem lesz is! Nem fogok elvesztegetni ennyi évet és egy ilyen képességű fegyvert! Nem édes lányom, vissza fogsz térni hozzám. Egy kis büntetés után...
Amikor megláttam, ahogy legyőzi az őröket, azt hittem ő vezeti a kiszabadításomra küldött csapatot. Mondhatom a meglepetésem nagyobb volt a vipera első ütésénél is. A többinél nem, azok határozottan jobban fájtak, úgy a feléig, utána már nem éreztem a többit. Csak a következményeit a kórházban. Szép hosszú volt a kezelési lista. De mint mindig, ebből is fel fogok épülni. Eleinte eszembe jutott, hogy Jarek műve, azt hiszi könnyebb kihozni a börtönkórházból. Ha így van a tökeit fel fogják szolgálni egy kínai kajáldában... Aztán idővel realizálódott, hogy erről szó sincs. Valami történt és amint kijutok innen, ennek utána fogok járni. Valaki üvölteni fog a fájdalomtól...
- Mr Kano, mit szeretne ma nézni? - érdeklődött az ápolónő. - A Véres Küzdelem 8-at Johnny Cagetől, esetleg az Utolsó inváziót Johnny Cagetől, esetleg a Távoli bevetést...
- ...tudom, Johnny Cagetől... - nyögtem. - Nincs valami Stallonétől?
- Dehogynem! Az atomvonatban együtt szerepelt...
- ...Johnny Cage-el - hörögtem. - Tudja mit? Van egy Én pici pónim vágatlan, rendezői változatuk?
Egyszer kijutok innen Johnny fiú és akkor széttaposom a fejedet, mit egy tál kibaszott pudingot!

Vissza az elejére Go down
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Kano Zovfor10Kano Zovfor10Kano Zovfor10Kano Zovfor10

Kano Spec_413Kano Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Kano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kano   Kano EmptyPént. Ápr. 19, 2019 12:49 pm



Kano

Győzött!


Nagyon vártam, hogy teljes egészében olvashassam a lapodat és azt kell mondanom, minden várakozásomon felül teljesítettél ezzel az ET-vel.
Az összes mondatot átjárja a karakter sajátosan torz fekete humora, ami nagyon sajátos ízt ad leírtaknak. Egyszerre mutatja be, hogy miféle elfajzott és számító jellem Kano, mégis olyan stílussal van megírva, ami miatt nem tud az ember nevetni egy-két helyzet groteszkségén vagy a karakter prosztó beszólásain.
Nagyon kihasználtad a rá szánt idődet és szerintem egy Mortal Kombatot nem ismerő ember számára is jól látható, hogy nagy műgonddal írtál egy olyan karakterről, akit nem csak szeretsz is, hanem érted a jellemét.
Szerintem nem túlzok, ha azt mondom, hogy Kano a lehető legjobb kezekben landolt nálad és alig várom, hogy mit fogsz kezdeni vele a játéktéren.
Gyorsan vésesd fel a képed a a Harcosok szentélyébe és utána mindent bele!

Johnny

Harcosok Szentélye



A hozzászólást Johnny Cage összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 26, 2019 8:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elder Gods
Admin
Elder Gods

Foglalkozás :
A fórum rendjének fenntartása
Reagok száma :
0
A tornára benevezett :
2018. Jul. 27.

Kano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kano   Kano EmptyHétf. Jún. 10, 2019 4:20 pm



Feloldott kitüntetések









Erőpróbás



Feltörekvő



Gyúrunk
vazze' ?



OG
harcos


Új
nevező


Multi
kombat


Köpönyeg-
forgató


Fekete
öves


Az első
meccs


Hibátlan
győzelem


Elő-
döntős


Torna-
bajnok



Szorgalmas


Tomboló
ököl


A Pokolba
és vissza



Rivális


A romantika
bajnoka


Családi
ügy


A komédia
királya


Csak a
fejét




Cuki a
rucid



Agymenő


Egy kis
apró



Pofonfa


Az újdonság
ereje



Pacifista



Merész



Bajnok


Regnáló
Bajnok


Alapító
tag


Nem beszélsz
a klubról



Vírusírtó


Drakula
Menyasszonya


A legnagyobb
vadász


Cyber
Szamuráj


A gyilkosok
Szentje
Vissza az elejére Go down
https://mortalkombat.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Kano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kano   Kano Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kano
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ● Gems and crystals ●
» Semmi személyes... illetve... dehogynem! - Johnny & Kano

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortal Kombat FRPG :: A Kripta :: Törölt karakterek ET-i-
Ugrás: