A Mortal Kombat világán játszódó fórumos szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hasznos linkek
Discord Server
Dumaláda
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:03 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák

18 Emptyby Johnny Cage Szomb. Feb. 11, 2023 10:55 am


18 Emptyby Johnny Cage Kedd Jan. 10, 2023 10:01 pm


18 Emptyby Johnny Cage Vas. Jan. 08, 2023 7:27 pm


18 Emptyby Vendég Szer. Dec. 28, 2022 6:18 pm


18 Emptyby Vendég Szer. Nov. 16, 2022 2:00 pm


18 Emptyby Elder Gods Szomb. Nov. 12, 2022 8:15 pm


18 Emptyby Johnny Cage Szomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm


18 Emptyby Johnny Cage Csüt. Okt. 13, 2022 10:18 pm


18 Emptyby Björn Frostson Vas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


18 Emptyby Yoru Ookami Hétf. Jún. 27, 2022 12:12 am

Harcosaink
Living History
Loretal Kombat

Megosztás
 

 18

Go down 
SzerzőÜzenet
Elder Gods
Admin
Elder Gods

Foglalkozás :
A fórum rendjének fenntartása
Reagok száma :
0
A tornára benevezett :
2018. Jul. 27.

18 Empty
TémanyitásTárgy: 18   18 EmptyHétf. Aug. 16, 2021 9:11 pm





Johnny arcára egy tőle szokatlan, elgondolkodó kifejezés ült ki. Az emlékezete legsötétebb zugaiból próbálta előkotorni azokat az információtöredékeket, amiket annak idején Raidentől hallott és minden erejével igyekezett kapcsolatot találni a harcos és saját homályos származása között.
- Annak idején hallottam pár homályos utalást a szalmakalapos Darth Vadertől, hogy az őseim valami fura szektából származnak, amik olyan harcosokat nevelnek, akik az isteneket is le tudják győzni. - nézett Nashre kérdően - Elég sok forgatókönyvet olvastam már ahhoz, hogy sejtsek valami kapcsolatot Umbra és az én családom közt.
Nash végigsimított a lófarokba fogott haján, majd a kezeit a térdére helyezte és előredőlt.
- Meglepően jók a következtetései. - nézett Johnny szemébe miközben egy csupafog mosoly ült ki az arcára - Mármint egy üresfejű színészhez képest.
- Dolph cimborám kikérné magának az üresfejű jelzőt és a vegyész diplomájával csapná fejbe magát ezért az általánosításért. - viszonozta Johnny a kissé kakaskodó hozzáállást - De megtenné, hogy mond valami érdemlegeset is?
- Azt hiszem Umbra bosszúra szomjazik. - komolyodott meg Nash tekintete
Johnny beleegyezően és elnyújtva hümmentett, jelezvén, hogy szükségét látja további expozíciónak.
-Elég kiterjedt és hosszadalmas családfa kutatást végeztettem az egyik szakértőmmel, aki szerint maga annak azoknak a dezertőröknek a leszármazottja, akik a tizenhedik században fellázadtak és elmenekültek ettől a szektától. A kezünkbe jutott feljegyzések alapján a legvalószínűbb eshetőség, hogy az egyik felmenője szökés közben megölte Umbra egyik ükapját. Ez az olaszoknál soha nem elévülő bosszút jelent.
- Szóval ő is a bőrömre pályázik.... - sóhajtott Johnny lemondóan - Beállhat a sorba.
Nash arcára az aggodalom kifejezése ült ki.
- Nem érti. - mondta gondterhelten - Maga és a lánya önmagától tanulta meg használni az árnyékerőt. Ezt a férfit kisgyerek kora óta erre képezték.




Vissza az elejére Go down
https://mortalkombat.hungarianforum.com
 
18
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortal Kombat FRPG :: Játéktér :: Események :: Kutatás a Kamidoguk után 1. rész :: 2. fejezet: Johnny Cage-
Ugrás: