A Mortal Kombat világán játszódó fórumos szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hasznos linkek
Discord Server
Dumaláda
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:03 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák

13 Emptyby Johnny Cage Szomb. Feb. 11, 2023 10:55 am


13 Emptyby Johnny Cage Kedd Jan. 10, 2023 10:01 pm


13 Emptyby Johnny Cage Vas. Jan. 08, 2023 7:27 pm


13 Emptyby Vendég Szer. Dec. 28, 2022 6:18 pm


13 Emptyby Vendég Szer. Nov. 16, 2022 2:00 pm


13 Emptyby Elder Gods Szomb. Nov. 12, 2022 8:15 pm


13 Emptyby Johnny Cage Szomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm


13 Emptyby Johnny Cage Csüt. Okt. 13, 2022 10:18 pm


13 Emptyby Björn Frostson Vas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


13 Emptyby Yoru Ookami Hétf. Jún. 27, 2022 12:12 am

Harcosaink
Living History
Loretal Kombat

Megosztás
 

 13

Go down 
SzerzőÜzenet
Elder Gods
Admin
Elder Gods

Foglalkozás :
A fórum rendjének fenntartása
Reagok száma :
0
A tornára benevezett :
2018. Jul. 27.

13 Empty
TémanyitásTárgy: 13   13 EmptySzer. Júl. 28, 2021 8:26 pm





Johnny pár másodpercig tőle szokatlan módon szótlanul ült és emésztette a hallotakat. Arcán tőle idegen komolyság kifejezése ült.
- Nem véletlenül kerestél meg ezzel. - jelentette ki végül - Valami olyan dologba botlottál bele, aminek köze lehet a Kamidogukhoz ugye?
- Ez magától éretődő tény.
Az istennő arcáról semmiféle érzelmet nem lehetett leolvasni és tekintete sem árult el semmit.
- Mire bukkantál?
- Az általatok Olaszországnak nevezett földön egy férfival találkoztam. Ő is birtokolt erőket. - folytatta Cetrion - A modora kicsit érdesebb volt, mint amit tőled megszoktam és a szándékai sem voltak éppen barátságosak. Tudta, hogy ki vagyok és figyelmeztetett, hogy ha bármi módon veszélyeztetem a Földi Birodalmat, akkor ellenségként fog tekinteni rám.
- Milyen faragatlan alak. - jegyezte meg Johnny jelezve, hogy figyel
- Jogos volt a haragja. - ült ki egy sejtelmes mosoly az istennő arcára - Elvégre hívatlanul nyúltam hozzá az irattárához.
- Csintalan egy istennő vagy te Cetrion űrnő. - mosolyodott el a férfi elismerően
- Csak tettem, amit tennem kellett a magasabb jó érdekében. Gondolom a ti törvénykezésetek nem tudna mit tenni ez ellen velem szemben. - viszonozta a színész mosolyát az istennő - Az odakerülésemnek igen prózai oka van. A természet megsúgta nekem, hogy hatalmas mennyiségű tudásra lelhetek ott. A férfi ugyan rajta kapott, de a legfontosabb információt már sikerült megtalálnom az iratokból. A Fehér Lótusz birtokában van egy olyan ereklye, ami segíti a gyógyulást és a chi által nyert képességek kibontakozását.
- Azt mondod, hogy a Shaolinok birtokában lehet az egyik Kamidogu?
Egy néma bólintás volt csak a válasz.
- A cimborám, Dean náluk tanult. - mondta Johnny miközben előbányászta a mobilját és lepötyögött egy rövid üzenetet - Idehívtam, talán tud segíteni.
Johnny letette a telefonját, de a készülék azon nyomban meg is csörrent. A kijelzőn Cassie képe látszódott.
- Vedd csak fel. - mondta Cetrion - A családod legalább annyira fontos, mint a Birodalmad.
A férfi gyorsan a füléhez emelte a kagylót és beleköszönt. Pár percig csendben hallgatta a lányát, majd hitetlenkedve kiáltott fel.
- Hogy mit csinált?  - bukott ki belőle a kérdés - Oké. Oké. Máris indulok.
Letette a telefont és gondterhelten fordult Cetrion felé.
- A másik meló. - nézett az istennőre már majdnem bocsánatkérően- Tudom, hogy fontos dologról van szó, de ott is jelen kell lennem. Faggasd ki Deant, hogy mit tud és visszatérünk rá, amint elintéztem a dolgot.
- Menj csak Johnny. - mondta Cetrion egy barátságos mosollyal az arcán




Folytatása következik
Vissza az elejére Go down
https://mortalkombat.hungarianforum.com
 
13
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortal Kombat FRPG :: Játéktér :: Események :: Kutatás a Kamidoguk után 1. rész :: 2. fejezet: Johnny Cage-
Ugrás: