A Mortal Kombat világán játszódó fórumos szerepjáték.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hasznos linkek
Discord Server
Dumaláda
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:03 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák

Sonya Blade Emptyby Johnny Cage Szomb. Feb. 11, 2023 10:55 am


Sonya Blade Emptyby Johnny Cage Kedd Jan. 10, 2023 10:01 pm


Sonya Blade Emptyby Johnny Cage Vas. Jan. 08, 2023 7:27 pm


Sonya Blade Emptyby Vendég Szer. Dec. 28, 2022 6:18 pm


Sonya Blade Emptyby Vendég Szer. Nov. 16, 2022 2:00 pm


Sonya Blade Emptyby Elder Gods Szomb. Nov. 12, 2022 8:15 pm


Sonya Blade Emptyby Johnny Cage Szomb. Okt. 22, 2022 11:26 pm


Sonya Blade Emptyby Johnny Cage Csüt. Okt. 13, 2022 10:18 pm


Sonya Blade Emptyby Björn Frostson Vas. Okt. 02, 2022 10:27 pm


Sonya Blade Emptyby Yoru Ookami Hétf. Jún. 27, 2022 12:12 am

Harcosaink
Living History
Loretal Kombat

Megosztás
 

 Sonya Blade

Go down 
SzerzőÜzenet
Johnny Cage
Admin
Johnny Cage

Kitüntetések :
Speciális kitűntetés :
Sonya Blade Zovfor10Sonya Blade Zovfor10Sonya Blade Zovfor10Sonya Blade Zovfor10

Sonya Blade Spec_413Sonya Blade Spec_315


Foglalkozás :
Színész/Tanácsadó/Operatív ügynök
Reagok száma :
58
A tornára benevezett :
2018. Aug. 16.

Sonya Blade Empty
TémanyitásTárgy: Sonya Blade   Sonya Blade EmptyPént. Márc. 08, 2019 11:43 am



Sonya Blade




Csoport

Különleges Erők


Státusz

Szabad

A karakter

típusa

Edzőtárs


Javasolt Play by


Rád bízom (de a szőke haj alapkövetelmény)


Kapcsolatod a karakterrel


A kis családunk kapcsolata elég bonyolult volt már az előtt, hogy Cassie képben került volna. Mindig is hajlamos voltál elmerülni a munkádban és szinte sose vetted komolyan kettőnk kapcsolatát. Valahol a szíved mélyén még mindig annak a bohócnak tartasz, aki a Panto Nindzsa főszerepét játszotta, de ennek ellenére sikerült belopnom magam a szívedbe annyira, hogy igent mondj a nagy kérdésemre.
A kezdeti rózsaszín köd viszont gyorsan szétfoszlott, amikor néhány hónap után a munkád ismét kezdett bekebelezni.
Csak néhány évig bírtuk el, hogy Cassie és én a mindig csak másodikak leszünk a sorban a Föld biztonsága után, aminek válás lett az eredménye. Bár meglátszik, hogy a lányunk inkább az én kezem munkája, mégis inkább a te elismerésedre vágyott, ezért csatlakozott a sereghez, majd a Különleges Erőkhöz.
Abban reménykedve, hogy talán sikerül összehoznom a családot, én is gyakrabban láttam el konzultánsi feladatokat és elvállaltam a fiatalokból álló operatív csoport parancsnokságát is.
Shinnok inváziója olyan helyzetet alakított ki, aminek hatására felpislákolt annak a lehetősége, hogy újra egy családdá lehetünk. Cassie és én mindent megteszünk, hogy így legyen, így most már csak rajtad áll, hogy sikerül-e begyógyítani a múlt sebeit.
A képet tovább árnyalja a tény, hogy képbe került Kano lánya is, Dina aki a húgodon elkövetett nemi erőszak eredménye lett.
Bár megmelengette a szívedet az a tény, hogy Dina csak azért tört be a Különleges Erők börtönébe, hogy az élet pislákoló parazsát hagyja csak az apjában, nem könnyen lépsz túl rajta, hogy milyen körülmények között fogant meg a lány, így szükséged lesz nem kis együtt töltött időre, hogy aggodalom nélkül hátat fordíthass neki.

További információk a karakter Canon-listás leírásában.

Vissza az elejére Go down
 
Sonya Blade
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortal Kombat FRPG :: Harcosképzés :: Edzőtársak-
Ugrás: